Homepage » Monden » Ce se ascunde în spatele zâmbetului Alinei Plugaru! Drama fostei actriţe XXX: "Mama ne-a părăsit, iar eu nu am mers la înmormântarea ei!"

Ce se ascunde în spatele zâmbetului Alinei Plugaru! Drama fostei actriţe XXX: "Mama ne-a părăsit, iar eu nu am mers la înmormântarea ei!"

Publicat pe 20.01.2015 la 17:49 Actualizat pe 20.01.2015 la 19:56

Alina Plugaru s-a confesat şi a povestit totul despre drama prin care a trecut în copilărie. Fosta actriţă XXX a fost crescută de tată, deoarece mama ei a părăsit-o de la o vârstă foarte fragedă.

Alina Plugaru s-a confesat şi a povestit totul despre drama prin care a trecut în copilărie. Fosta actriţă XXX a fost crescută de tată, deoarece mama ei a părăsit-o de la o vârstă foarte fragedă.

Aline Plugaru a mărturisit cum a fost viaţa ei înainte de a juca în filme pentru adulţi. Blondina a suferit mult din cauză că pe mama ei nu a mai interesat-o ce se întâmplă cu ea sau cu ceilalţi doi fraţi ai ei.

"La 7 ani, părinţii mei au divorţat. Eram trei fraţi, ne-au chemat la tribunal să ne întrebe cu cine vrem să rămânem. Noi toți am ales să rămânem cu tata. Tata a luptat pentru noi, să ne ia și să ne crească. S-a împăcat ușor cu situația mama. De la un moment încolo nu a mai interesat-o soarta noastră. De la 16 ani nu ne-a mai căutat. Ei nu i-a păsat de noi, nouă de ce ar fi trebuit să ne pese? Nu ne-a căutat niciodată! Putea să mă caute înainte să moară. Poate familia ei nici nu știa de noi. Am preferat să nu mă bag în viața ei.

Mama avea o problemă cu băutură. Eu nu suport persoanele care miros a alcool, am rămas cu chestia asta de mică. Tata îi zicea să nu mai bea de față de noi. Tata și-a făcut datoria să mă crească până la 18 ani. Ce am ales eu să fac mă privește doar pe mine, este responsabilitatea mea, nu a lui, a nimănui. Aveam vreo 23 de ani când membrii familiei ei m-au anunţat când a murit. Atâta timp cât o persoană nu te caută, nu poţi să intri cu japca în viaţa persoanei ăleia. Din câte am înţeles s-a recăsători cu un tip cu care avea 7 copii. Probabil regret acum că nu am mai căutat-o pe mama, sunt într-o fază de negare şi acceptare. N-am mai visat-o niciodată. O ţin minte cum era când aveam eu 7 ani. La înmormântarea ei am preferat să nu mă duc ca sa-mi rămână imaginea ei. I-am făcut pomană, în schimb", a declarat ea, într-o emisiune de la Kanal D.

Fosta actriţă porno s-a retras, în urmă cu aproximativ patru ani, din industria XXX. A rămas, totuşi, oarecum în branşă. În sensul că a deschis un salon de masaj erotic, unde munceşte de dimineaţa până seara.

A.B.

Foto: Captură Kanal D

Citeşte şi:

SPYNEWS a aflat care este cel mai mare regret al Alinei Plugaru! "Până la vârsta asta eu nu am..."

VIDEO / Alina Plugaru nu se cuminţeşte! Fosta vedetă XXX, în sutien la volan

În articolul
Drama Alinei Plugaru: "Mama ne-a părăsit, iar eu nu am mers la înmormântarea ei!"
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern • la 17:48
Andra de la Chefi la cuțite, reacție după ce a fost eliminată. A plecat acasă după ce a gătit un preparat de doar două puncte
  • Andra de la Chefi la cuțite, mesaj după ce a fost eliminată
  • Ce a transmis concurenta din echipa verde
Paparazzi • la 17:20
Imagine exclusive de la parastasul lui Mircea Cîmpeanu, soțul Mariei Ciobanu. Ce nume grele din showbizul românesc sunt prezente
  • Mircea Cîmpeanu a fost înmormântat astăzi
  • Ce nume importante din lumea mondenă au fost prezente la parastas
Showbiz intern • la 16:50
Alina și Valentin de la Mireasa, sezonul 5, s-au împăcat! Cum au dat de înțeles că și-au mai acordat o nouă șansă
  • Alina și Valentin de la Mireasa, sezonul 5, din nou împreună
  • Cei doi foști concurenți s-au împăcat
Actualitate • la 16:42
O nouă ipoteză despre originea Covid-19. Virusul ar fi apărut încă din 2012
  • O nouă ipoteză despre originea Covid-19
  • Virusul ar fi apărut încă din 2012
Emisiuni TV • la 16:24
David Pușcaș se lansează în muzică! A scos deja o piesă alături de Desanto
  • David Pușcaș a scos o melodie
  • Ce spun artiștii despre talentul său
Emisiuni TV • la 16:05
Ce s-a ales de trupele-fenomen ale anilor 2000? Adevărul, duminică, la „Spynews TV”
  • Ce s-a ales de trupele-fenomen ale anilor 2000?
  • Adevărul, duminică, la „Spynews TV”
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Cele mai bune prietene, moarte pe iarbă, ţinându-se de mână, după un accident cumplit. "Cadou" de majorat le va fi piatra funerară după tragedia din Irlanda
recomandare pe as.ro
Milionarul român care are un salariu de 33.000 de euro pe lună a ajuns să vândă tot şi să se împrumute!
Romania TV
Vestea momentului în showbiz! S-au DESPĂRȚIT! El a făcut anunțul: Decizia nu este rezultatul unui conflict, ci e o înțelegere matură
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
recomandare pe antena3.ro
La 6 ani a fost declarată „cea mai frumoasă fetiță din lume”. Acum, la 24 de ani Thylane Blondeau arată cu totul diferit
recomandare pe antena3.ro
O româncă a dispărut în mod misterios la Londra, în urmă cu 7 ani. Acum, fiicele și poliția fac un nou apel
recomandare pe antena3.ro
Descoperire arheologică inedită în deșertul Sinai: Au fost găsite cercuri bizare de copaci care duc la o fortăreață din Egiptul Antic
recomandare pe playtech.ro
Cum să dublezi producția de castraveți punând un singur ingredient natural peste plante
recomandare pe playtech.ro
Zonele preferate de căpușe în curte și grădină. Cum le identifici și le elimini
recomandare pe redactia.ro
Zodia care își iubește mama mai mult decât orice. Legătura de sânge care nu se rupe niciodată
recomandare pe redactia.ro
Detalii cutremurătoare ies la iveală din ancheta bebelușului furat din maternitatea Bacău. Cum a fost scos micuțul din spital și cu cât s-a vândut micuțul
recomandare pe Ciao.ro
Vedetele din România care s-au călugărit. Au renunțat la celebritate pentru o viață în rugăciune
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Prezentatoarea TV a apărut în costum de baie, iar soțul ei a fost numit pe loc „cel mai norocos bărbat din lume”
recomandare pe bzi.ro
Anca Serea și-a făcut de cap, alături de fiica ei, în club! S-au dezlănţuit în club până-n zori!
recomandare pe bzi.ro
Avertismentul nutriționiștilor privind pufuleții din dieta Mihaelei Rădulescu! „Evitați cât puteți pufuleții cu arome!“
recomandare pe dailybusiness.ro
Peste 223.000 de români ar vrea să muncească, dar sunt blocați!
recomandare pe dailybusiness.ro
Șomajul atinge un minim istoric de 3,33%, impulsionat de relansarea economică europeană
recomandare pe Jurnalul.ro
3 zodii dure care tânjesc în secret după dragoste
recomandare pe a1.ro
Cum arată sora lui Valeriu Ilisie din "Iubire cu Parfum de Lavandă". Cei doi frați postează des imagini împreună
Close