Halucinant! Bărbat de 31 de ani din Dâmbovița, găsit mort într-o pădure. Apropiații tânărului sunt șocați
De Patrisia Brătan.
Publicat pe 30.04.2026 la 17:03
Actualizat pe 30.04.2026 la 17:15
Un bărbat din Dâmbovița și-a pus capăt zilelor! Ionuț ar fi fost găsit într-o pădure, datorită brățării de monitorizare pe care o purta la picior. Din păcate, acesta nu mai era în viață.
Ionuț și-a pus capăt zilelor
- Un bărbat și-a pus capăt zilelor
- A fost găsit într-o pădure
Un alt caz tragic a șocat toată România! Ionuț avea doar 31 de ani și a decis să-și pună capăt zilelor prin spânzurare.
Trupul neînsuflețit al bărbatului a fost găsit în pădurea de la Arsuri. Acesta era plasat sub control judiciar și purta brățară electronică de monitorizare la picior.
Ionuț s-a sinucis
Victima a fost găsită datorită semnalelor transmise de brățara de monitorizare, care i-au condus pe polițiști direct la locul faptei. Din păcate, tot ceea ce au mai putut face echipajele ajunse în pădurea de la Arsuri a fost să constate decesul.
Cadavrul a fost ridicat și transportat la INML pentru efectuarea necropsiei. Autoritățile continuă verificările în vederea stabilirii circumstanțelor în care s-a produs tragedia. În presa locală s-a relatat că Ionut ar fi fost plasat sub control judiciar în urma unui conflict cu iubita lui.
Ce au transmis apropiații victimei
Apropiații tânărului în vârstă de 31 de ani sunt în stare de șoc. Unul dintre prietenii lui Ionuț și-a exprimat regretul față de cele întâmplate. Bărbatul a scris un mesaj de-a dreptul sfâșietor, mărturisind că îi pare extrem de rău de cel care i-a fost alături mereu.
„Dumnezeu să te ierte, prieten drag! Păcat că te-ai omorât de tânăr. Dumnezeu să te ierte!”, a fost mesajul scris de unul dintre prietenii lui Ionuț, în mediul online.
Citește și: Cauza morții medicului din Pitești! Alin ar fi suferit de depresie



