Homepage » Actualitate » Stiri interne » VIDEO / Scene șocante la Pucioasa! O șoferiță începătoare a fost lovită în plin de un tren, pentru că nu s-a asigurat pe calea ferată

VIDEO / Scene șocante la Pucioasa! O șoferiță începătoare a fost lovită în plin de un tren, pentru că nu s-a asigurat pe calea ferată

Publicat pe 12.03.2019 la 10:50 Actualizat pe 12.03.2019 la 10:52

Un grav accident s-a produs la Pucioasa, acolo unde o tânără șoferiță a fost pur și simplu spulberată de un tren. Aceasta nu s-a asigurat la trecerea peste calea ferată și nu a văzut trenul, iar conductorul nu a putut evita impactul.

VIDEO / Scene șocante la Pucioasa! O șoferiță începătoare a fost lovită în plin de un tren, pentru că nu s-a asigurat pe calea ferată

captură video

Un grav accident s-a produs la Pucioasa, acolo unde o tânără șoferiță a fost pur și simplu spulberată de un tren. Aceasta nu s-a asigurat la trecerea peste calea ferată și nu a văzut trenul, iar conductorul nu a putut evita impactul.

O tânără șoferiță începătoare de 24 de ani a ignorat semnalele acustice și pe cele luminoase și a vrut să treacă peste linia de cale ferată, fără ca măcar să se asigure. Teribilul accident a avut loc luni, la o trecere de cale ferată la ieşire din Pucioasa, pe DN 71, semnalizată cu curcea Sf. Andrei şi semnale acustice, informează observator.tv.

În dreapta șoferiței se afla un bărbat de 31 de ani care a fost rănit în urma producerii accidentului. Din fericire, acesta se află în afara oricărui pericol. Imediat după impact, șoferița a reușit să iasă singură din mașină și a fost mai mult speriată decât rănită.

Femeia e acum cercetată penal pentru vătămare corporală din culpă şi nerespectarea semnificaţiei indicatoarelor rutiere, mai scrie sursa.

R.D.

În articolul
VIDEO / Scene șocante la Pucioasa! O șoferiță începătoare a fost lovită în plin de un tren, pentru că nu s-a asigurat pe calea ferată
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Emisiuni TV • la 11:29
Marele Premiu de Formula 1 de la Miami se vede duminică, de la 23.00, la Antena Stars şi pe AntenaPLAY
  • Formula 1 schimbă continentul în acest weekend şi ajunge în sudul statului Florida
  • Marele Premiu de la Miami se vede pe Antena Stars și pe AntenaPlay
Showbiz intern • la 11:13
Andreea Bălan a răbufnit după discursul lui Claudiu Bleonț la adresa fiicei lui de la Premiile Gopo: „Vă dați seama ce face în privat cu familia sa”
  • Claudiu Bleonț este tatăl Evei, o fetiță de 11 ani
  • Andreea Bălan, reacție acidă după discursul lui de la Premiile Gopo
Emisiuni TV • la 10:35
Nuredin Beinur reacționează după ce Alex Bodi și-a cerut scuze: „Eu nu îmi cer iertare în fața lui”
  • Alex Bodi și-a cerut scuze după scandalul cu Nuredin Beinur
  • Afaceristul a făcut noi declarații
Emisiuni TV • la 10:15
Sâmbăta aceasta, la Te cunosc de undeva!, starea de bine este garantată: „Avem liber la distracție. Ne așteptă 8 călătorii muzicale de excepție”
  • Sâmbătă, o nouă ediție Te cunosc de undeva
  • Se anunță transformări spectaculoase
Beauty & Lifestyle • la 09:47
Plaja din Irlanda asemănată cu cele din Maldive. Este considerată una dintre cele mai frumoase din lume
  • Plaja din Irlanda cu peisaje spectaculoase la fel ca pe insulele Maldive
  • Este considerată una dintre cele mai frumoase din lume
Showbiz intern • la 09:11
Imagini rare cu Laura Cosoi și Adela Popescu. Cum arătau cele două în urmă cu 15 ani / FOTO
  • Laura Cosoi și Adela Popescu, imagini de colecție
  • Cum arătau în urmă cu 15 ani
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Explozie la un laborator pentru muniţie şi armament din Pantelimon. O femeie a fost găsită carbonizată înăuntru
recomandare pe as.ro
Milionarul român, coproprietar la cel mai tare restaurant din Dubai rupe tăcerea: „Am investit, mai deschidem unul”
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
recomandare pe antena3.ro
Insula cât un teren de fotbal pe care 150 de oameni își au casele. Are baruri, hoteluri și chiar un bordel
recomandare pe antena3.ro
Cele mai sigure zece țări din lume în cazul în care izbucnește al treilea război mondial
recomandare pe antena3.ro
Egiptul își construiește o nouă capitală. Imagini din satelit cu orașul de 100 de miliarde de dolari
recomandare pe playtech.ro
Alimentul care dublează numărul de boboci de trandafiri. Vor înflori toată vara
recomandare pe playtech.ro
Horoscopul verii 2025. Camelia Pătrășcanu anunţă transformări, curaj și adaptare​
recomandare pe redactia.ro
Zodia care își iubește mama mai mult decât orice. Legătura de sânge care nu se rupe niciodată
recomandare pe redactia.ro
Detalii cutremurătoare ies la iveală din ancheta bebelușului furat din maternitatea Bacău. Cum a fost scos micuțul din spital și cu cât s-a vândut micuțul
recomandare pe Ciao.ro
Vedetele din România care s-au călugărit. Au renunțat la celebritate pentru o viață în rugăciune
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Gimnasta a făcut avere din alte activități: „Bărbații mi-au cerut apa în care m-am spălat”
recomandare pe bzi.ro
Avertismentul nutriționiștilor privind pufuleții din dieta Mihaelei Rădulescu! „Evitați cât puteți pufuleții cu arome!“
recomandare pe bzi.ro
Laura Cosoi, apariție neașteptată în costum de baie! Arată senzațional la 43 de ani, după 4 nașteri
recomandare pe dailybusiness.ro
Peste 223.000 de români ar vrea să muncească, dar sunt blocați!
recomandare pe dailybusiness.ro
Șomajul atinge un minim istoric de 3,33%, impulsionat de relansarea economică europeană
recomandare pe Jurnalul.ro
Ziua eliberării: 3 Zodii încep un nou capitol pe 28 Aprilie 2025
recomandare pe a1.ro
Cu cât închiriază Oana și Vlad Gherman una dintre garsonierele lor. Cum arată locuința
Close