VIDEO / A părăsit-o pe mama copiilor lui pentru sora ei, minoră, iar acum face declaraţii şoc: "De ce să fac puşcărie?"
Publicat pe 28.03.2017 la 18:15 Actualizat pe 28.03.2017 la 18:32
Mihaela Șfac, femeia care ieri implora ajutor în cadrul emisiunii "Acces Direct", nu se lasă cu una cu două. Iubitul ei, bărbatul care i-a oferit 3 copiii, a părăsit-o pentru sora mai mică cu 10 ani decât el!
Mihaela Șfac, femeia care ieri implora ajutor în cadrul emisiunii "Acces Direct", nu se lasă cu una cu două. Iubitul ei, bărbatul care i-a oferit 3 copiii, a părăsit-o pentru sora mai mică cu 10 ani decât el!
Vrea cu orice preţ să îl facă pe Daniel, soțul de 24 de ani, să se întoarcă acasă, la ea şi la copiii lor. Daniel a părăsit-o pentru sora ei, minoră.
"Cinci ani am fost împreună. Mi-au zis toţi oamenii că au văzut-o aşa, aşa. În iulie a plecat în Italia. Când a venit în octombrie era gravidă. A zis că e copilul meu. Mă înşela. Toţi ştiu. Mihaela, dacă îi zic eu ceva, imediat îi spune tatălui ei. El când se îmbăta se culca lângă sora ei. A vrut să o dezbrace. Eu o iubesc pe sora ei. E frumoasă, e cuminte, e harnică, e ascultătoare. Suntem îmăreună din vară. Dacă ea are gânduri serioase cu mine, eu vreau, dacă nu, nu. De ce să fac puşcărie? Am luat-o obligată?", a spus Daniel.
"Eu am fost plecată, dar nu am făcut nimic. Fetiţa cea mică este a lui. Nu am ştiut că sunt însărcinată înainte să plec în Italia. El spune aceste lucruri acum pentru a putea fi cu sora mea", a spus Mihaela.
"Tu de asta ai ură pe mine, fiindcă nu vreau să trec fata pe numele meu. Eu ştiu că nu e fata mea. Vreau să facem analize de sânge să vedem. Eu nu am luat-o forţat pe sora ta. Nici nu o ţin forţat pe Diana", a mai spus Daniel.
"Diana trebuie să meargă la şcoală. De ce nu vrea să mai vină acasă? Ea vrea să stea aici, cu Dan. Mi-au tăiat ajutorul, alocaţia din cauza ei", a spus mama Mihaelei şi a Dianei.
R.P.