Live acum Mireasa. Capriciile iubirii (r)
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Actualitate » Stiri interne » Accident tragic în Suceava. Un tânăr de 19 ani a murit, după ce mașina pe care o conducea s-a răsturnat / FOTO

Accident tragic în Suceava. Un tânăr de 19 ani a murit, după ce mașina pe care o conducea s-a răsturnat / FOTO

De Ilinca Lunca.
Publicat pe 15.12.2023 la 08:26 Actualizat pe 15.12.2023 la 08:26

Un accident tragic s-a produs în urmă cu câteva ore, în Suceava. Un tânăr de 19 ani a murit, după ce mașina pe care o conducea s-a răsturnat. În ciuda eforturilor medicilor de a-l salva, adolescentul s-a stins în cele din urmă.

Accidentul s-a produs la ora 02:00.

ISU Suceava

O tragedie de proporții s-a produs, în urmă cu câteva ore, în Suceava. Un tânăr de 19 ani a murit, după ce mașina pe care o conducea s-a răsturnat. La fața locului s-a prezentat un echipaj medical, care a încercat să îi salveze viața băiatului. După toate eforturile depuse, acesta s-a stins din viață.

Un tânăr de 19 ani a murit în Suceava, într-un accident rutier

Accdidentul tragic s-a produs în localitatea Petia, pe o șosea destul de circulată. Tânărul de 19 ani s-a răsturnat cu mașina, iar autoturismul a ajuns în afara părții carosabile.

Acesta a fost scos de sub fiarele mașinii, iar medicii au încercat să îl resusciteze, în ciuda rănilor foarte grave pe care le-a avut.

Fără succes, însă, căci au fost nevoiți să constate decesul după ce nu a mai dat deloc semne vitale. Leziunile pe care le-a avut au fost incompatibile cu viața, iar acesta a fost declarat decedat, în cele din urmă. Mașina pe care o conducea a fost complet distrusă.

”Dispeceratul comun ISU-SAJ Suceava a fost anunţat, în această dimineaţă, la ora 2:30, despre producerea unui accident rutier, pe drumul comunal de pe raza localitaţii Petia (la ieşire spre loc. Unceşti). La faţa locului s-au deplasat pompierii militari, cu o autospecială pentru descarcerare şi o ambulanţă SMURD, cu sprijinul unui echipaj SAJ.

În exteriorul maşinii, a fost identificată o victimă inconştientă, un tânăr în vârstă de 19 ani. Din nefericire, victima avea leziuni incompatibile cu viaţa, iar cadrele medicale nu au putut decât să constate decesul acesteia”, conform ISU Suceava.

Accident grav în Iași

În urmă cu câteva zile, un alt accident grav s-a produs în Iași. O persoană a murit și alte patru persoane au fost rănite grav, după ce o mașină s-a lovit de un microbuz.

Victima decedată a avut răni foaerte grave, motiv pentru care medicii nu au mai putut face nimic pentru a-i salva viața. Celelalte victime au fost transportate la spital, în stare stabilă.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Accident tragic în Suceava. Un tânăr de 19 ani a murit, după ce mașina pe care o conducea s-a răsturnat / FOTO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Beauty & Lifestyle
Orașul de vacanță din Italia despre care nu știai. De ce merită vizitat în 2025
  • Orașul de coastă cu farmec autentic și plaje nesfârșite din Italia
  • De ce merită vizitat în 2025
Showbiz intern
Veste proastă pentru Alex Dobrescu! Tatăl copiilor Cristinei Cioran rămâne în arest preventiv
  • Alex Dobrescu a fost trimis în judecată pentru trafic de droguri
  • Bărbatul va rămâne în arest preventiv
Beauty & Lifestyle
Când este cel mai bine să vizitezi Sicilia. Este mai puțin aglomerat, iar prețurile la cazare sunt mai mici
  • Când este cel mai bine să vizitezi Sicilia
  • Cum să îți planifici vacanța perfectă în Italia
Beauty & Lifestyle
Cele mai spectaculoase plaje din Portugalia. Destinații de vis pentru vacanța anului 2025
  • Cele mai frumoase plaje portugheze de vizitat în 2025
  • Destinații de vis pentru vacanță
Showbiz intern
Fiica Iustinei și a lui Cornel de la Insula iubirii a împlinit șapte luni. Imagini înduioșătoare cu Ivana / FOTO
  • Iustina și Cornel de la Insula iubirii și-au sărbătorit fiica
  • Ivana a împlinit șapte luni
Emisiuni TV
Mesajul lui Bogdan Iancu după ce Claudiu Gherguț a câștigat Chefi la cuțite sezonul 15. Fostul concurent a fost și el în finală: "Competiția a fost strânsă..."
  • Mesajul lui Bogdan Iancu pentru Claudiu Gherguț
  • Ce i-a transmis fostul concurent câștigătorului Chefi la cuțite sezonul 15
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Dezastru la Salina Praid, din cauza inundaţiilor. Debitul pârâului Corund a ajuns la un nivel nemaiîntâlnit în ultimii 30 de ani
recomandare pe as.ro
Milionarul român care are 9 copii cu 4 femei a fost şofer pentru un bărbat celebru: „Îl luam de acasă”
Romania TV
Mirabela NU a participat la învestirea lui Nicușor Dan. Doar fiica lui a fost prezentă. Ce s-a întâmplat în familia lor!
Romania TV
Nimeni nu scapă! Ce informare scrisă va primi toată lumea până cel târziu în 10 iunie
recomandare pe antena3.ro
A fost model de succes și soția unui star din Baywatch, dar a ajuns să trăiască pe străzi și să mănânce din gunoaie
recomandare pe antena3.ro
Revoluția orizontului începe: Arabia Saudită construiește cel mai înalt turn de pe Pământ cu o viteză uimitoare
recomandare pe antena3.ro
Imagini teribile din dronă cu localitatea Băcel unde totul a devenit o mare de apă și nu se mai vede nicio casă
recomandare pe playtech.ro
Prin ce să dai chiftelele înainte de a le prăji pentru a fi crocante. Aşa fac şi bucătarii din restaurantele tradiţionale
recomandare pe playtech.ro
Zodiile protejate de divinitate de Înălțarea Domnului. Nativii aceştia sunt aleşii astrali
recomandare pe redactia.ro
Acatistul Înălțării Domnului. Rugăciune puternică pentru luminare și ocrotire divină
recomandare pe redactia.ro
Acatistul Înălțării Domnului. Rugăciune puternică pentru luminare și ocrotire divină
recomandare pe Ciao.ro
Ploaia din Capitală le-a pus pe fugă pe vedetele din România! Cum s-au ferit de stropii reci - imagini de senzație
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Prezentatoarea TV a apărut în costum de baie, iar soțul ei a fost numit pe loc „cel mai norocos bărbat din lume”
recomandare pe bzi.ro
Lidia Buble, desființată după ce a pozat topless: „Ce o să fie în sufletul părinților tăi?!”
recomandare pe bzi.ro
Cătălin Botezatu a recunoscut totul: „Sunt dependent de fiole!”
recomandare pe dailybusiness.ro
Cum să îți faci propriul detergent de rufe acasă, natural și foarte rezistent
recomandare pe dailybusiness.ro
Cum să îți faci propriul detergent de rufe acasă, natural și foarte rezistent
recomandare pe Jurnalul.ro
4 Zodii renasc în iunie 2025: Ce le aduce Jupiter în Rac și Venus în Taur
recomandare pe a1.ro
De ce a lipsit Mirabela Grădinaru de la ceremonia de învestire a lui Nicușor Dan. A participat doar Aheea, fiica președintelui