Live acum Viaţa fără filtru
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Actualitate » Stiri interne » Bărbat mort în București, după ce a fost încătușat de polițiști!

Bărbat mort în București, după ce a fost încătușat de polițiști!

De Razvan Paltin.
Publicat pe 29.06.2020 la 08:22 Actualizat pe 29.06.2020 la 08:22

Un bărbat a murit în timp ce polițiștii au intervenit pentru ar fi distrus o teresă în București! 

Bărbat mort în București, după ce a fost încătușat de polițiști!

antena3

Un bărbat în vârstă de 30 de ani a murit, după ce polițiștii l-au încătușat pentru faptul că ar fi distrus o tereasă în București!

După ce a fost încătușat de polițiști în București, un bărbat a murit!

Un bărbat în vârstă de 30 de ani a avut parte de un sfârșit tragic în urmă cu o seară în București.
Din cauza ca acesta ar fi deteriorat mai multe mese și scaune de la o tereasă din Centrul Vechi, oamenii legii au ajuns imediat în fața locației și l-au imobilizat pe scadalagiu.

După ce l-au încătușat și l-au băgat în mașina de poliție, bărbatul în vârstă de 30 de ani a început să se simtă rău, iar ulterior a leșinat!

Oamenii legii au început să-i acorde primul ajutor, l-au resuscitat, timp în care au anunțat salvarea. Medicii au încercat timp de 50 de minute să-l readucă la viață, însă eforturile au fost în zadar și au fost nevoiți să declare decesul.

Se pare că este vorba despre un om fără adăpost care se afla sub influența substanțelor interzise.

"Astăzi, în jurul orei 21:00, prin apel 112 a fost sesizat faptul că un bărbat se aruncă în fața masinilor. La fața locului polițiști din cadrul Secției 10 au depistat un bărbat de 30 de ani, care manifesta un comportament agresiv și producea distrugeri la o terasă.

Bărbatul, care se manifesta în continuare violent, a fost imobilizat. Având în vedere că a acuzat stări de rău, a fost solicitat un echipaj de prim ajutor.

Echipajul medical a, aplicat măsuri specifice, însă în jurul orei 22.30 au declarat decesul persoanei...”, se arată într-un comunicat!

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Bărbat mort în București, după ce a fost încătușat de polițiști!
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern
Ce planuri are Nicoleta Balint cu concurenții de la Insula Iubirii! Ispita sezonului 9 este hotărâtă să le testeze la maxim limitele
  • Nicoleta Balint este noua ispită de la Insula Iubirii
  • Ce vârstă are și cu ce se ocupă
Emisiuni TV
De ce a refuzat Marius Elisei să meargă la festivitatea de absolvire a ciclului primar a fiicei sale. Isabela l-ar fi invitat: "L-a rugat să vină"
  • De ce a lipsit Marius Elisei de la festivitatea de absolvire a fiicei sale
  • Fostul soț al Oanei Roman nu ar fi vrut să meargă, deși Isabela l-a rugat
Showbiz intern
Cine e Diandra Goleanu, una dintre ispitele noului sezon Insula Iubirii. Are 35 de ani și vine din Canada
  • Totul despre Diandra Goleanu, una dintre ispitele noului sezon Insula Iubirii
  • Cu ce gânduri a venit la emisiune
Beauty & Lifestyle
Legătura între coșmaruri și riscul de deces precoce. Sfaturi pentru gestionarea stresului
  • Cum te afectează coșmarurile frecvente
  • Ce legătură pot avea cu riscul de deces precoce
Stiri interne
Scene dureroase la înmormântarea lui Mihai Leu. Soția lui, Anna, a plâns în hohote lângă sicriul marelui sportiv | FOTO
  • Mihai Leu este înmormântat în Hunedoara
  • Anna Leu a cedat lângă sicriul soțului ei
Stiri interne
Ultima postare a motociclistului italian, înainte să moară! Bărbatul era fascinat de urșii din România | FOTO
  • Ce a făcut italianul ucis de urs, cu puțin timp înainte să moară
  • Bărbatului nu îi era frică deloc de urșii din zonele montane ale României
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Dragoş Anastasiu, despre inechitățile măsurilor de austeritate, bonusurile de la CCR și banii pentru partide
recomandare pe as.ro
Ce a putut păţi milionarul român care s-a botezat din nou la 45 de ani
Romania TV
Se taie banii de concedii medicale. S-a dat lege, angajaţii care se îmbolnăvesc rămân fără salariu!
Romania TV
Este anunţul momentului pentru milioane de români
recomandare pe antena3.ro
O femeie de 50 de ani și-a dat demisia ca să poată trăi permanent pe un vas de croazieră
recomandare pe antena3.ro
O imagine cu pantera neagră în copac, salvată de pompieri, a fost publicată de DSU. Instituția a precizat că e un pamflet
recomandare pe antena3.ro
Mărturia unei vedete OnlyFans. Ce s-a întâmplat când fiul ei de 11 ani a aflat cu ce se ocupa
recomandare pe playtech.ro
Cum s-a comportat Elena Udrea în închisoare. Motivul pentru care ar putea fi eliberată mai devreme
recomandare pe playtech.ro
Limonada bătută, băutura verii cu doar 3 ingrediente. Rețeta care a cucerit internetul
recomandare pe redactia.ro
Se schimbă școala românească din temelii. Părinții riscă și închisoarea dacă nu respectă acest lucru.
recomandare pe redactia.ro
Cine este omul care și-a pierdut viața pe Transfăgărășan după ce a fost atacat de urs
recomandare pe Ciao.ro
Ce alte vedete din România suferă de cancer la colon + Ce simptome au avut: 'Totul a început de la o ciorbă'
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Milionarul a petrecut noaptea cu o blondă, înainte să anunțe despărțirea de soție. S-a aflat cine e misterioasa femeie
recomandare pe bzi.ro
Ce a făcut Mihai Leu chiar înainte să moară, deși era în comă profundă. Soția sportivului a oferit detalii dureroase
recomandare pe bzi.ro
Declarații răscolitoare despre Mihai Leu. Amănunte neștiute au ieșit la iveală
recomandare pe dailybusiness.ro
Benzina şi motorina se vor scumpi masiv de la 1 august. Cât va costa un plin după majorarea accizelor
recomandare pe dailybusiness.ro
Știi care este ”vampirul” energetic din casa ta? Te usucă la factura de curent!
recomandare pe Jurnalul.ro
Bani, dragoste? Iată cea mai norocoasă zi a lunii iulie 2025 pentru fiecare zodie
recomandare pe a1.ro
Cine e și cum arată noua iubită a lui Bogdan Cîrlan, fostul concurent de la Insula Iubirii sezonul 7