Live acum Mireasa. Capriciile iubirii (r)
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Actualitate » Stiri interne » Bărbatul la care a locuit Sara Melinda Moiș din Sighet a recunoscut că au întreținut relații sexuale: ”Eu nu am știut că...”

Bărbatul la care a locuit Sara Melinda Moiș din Sighet a recunoscut că au întreținut relații sexuale: ”Eu nu am știut că...”

De Ilinca Lunca.
Publicat pe 15.11.2023 la 09:02 Actualizat pe 15.11.2023 la 09:02

Bărbatul la care a locuit Sara Melinda Moiș a rupt tpcerea! Laurențiu Rus, cunoscut ca și ”Mănușă Albă”, a recunoscut că a întreținut relații sexuale cu fetița de 13 ani. Bărbatul de 34 de ani a făcut declarații cutremurătoare în fața anchetatorilor.

Laurențiu Rus i-a șocat pe anchetatori.

Facebook

Cazul fetei dispărute din Sighet continuă cu declarații incredibile. Bărbatul la care a locuit aceasta a renunțat la tăcere și a decis să spună adevărul în fața anchetatorilor.

Laurențiu Rus, în vârstă de 34 de ani, a recunoscut că a întreținut relații sexuale cu adolescenta de 13 ani, chiar dacă între cei doi este o diferență de vârstă de 21 de ani.

Bărbatul la care a locuit Sara Melinda Moiș din Sighet a recunoscut că au întreținut relații sexuale

Laurențiu Rus a ajuns în atenția tuturor, după ce s-a descoperit că el este bărbatul la care a locuit Sara Melinda Moiș, fata dispărută timp de șase zile de acasă. Polițiștii au găsit-o într-o casă părăsită, în condiții insalubre, alături de el. Acesta a fost reținut, iar mai apoi arestat preventiv pentru 30 de zile.

Polițiștii l-au audiat, iar ceea ce a spus i-a uluit. Acesta a recunoscut că a întreținut relații sexuale cu fata de 13 ani și a precizat că și-ar fi dorit să formeze un cuplu.

De asemenea, s-a aflat despre el că ar fi ”salvat-o” de la momentul în care ar fi vrut să își ia viața, el fiind cel care ar fi convins-o să nu facă acest lucru. Bărbatul a luat-o, atunci, la el acasă.

Părinții adolescentei au alertat DIICOT în luna aprilie

Problemele au început în familia adolescentei de 13 ani mai devreme decât s-ar fi știut. În urmă cu mai multe luni, părinții ei au cerut ajutorul DIICOT, după ce au găsit în telefonul fetei mesaje și poze despre care au spus că sunt ”dubioase”.

De asemenea, s-a spuis că Sara Melinda Moiș i-ar fi trimis lui poze indecente, iar el ar fi șantajat-o cu acestea. Informația nu a fost, încă, confirmată de polițiști, iar ancheta se află încă în desfășurare.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Bărbatul la care a locuit Sara Melinda Moiș din Sighet a recunoscut că au întreținut relații sexuale: ”Eu nu am știut că...”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Meteo
Meteorologii, o nouă avertizare. Cod galben de ploi și vijelii. Ce zone sunt vizate
  • Meteorologii au emis o nouă avertizare
  • 16 județe sunt sub cod galben de ploi și vijelii
Showbiz intern
Artistă de muzică populară, nuntă cu fast! Emilia Ghinescu și Marcela Fota au fost alături de mireasă | FOTO
  • Artistă de muzică populară, nuntă cu fast
  • Emilia Ghinescu și Marcela Fota au fost alături de mireasă
Emisiuni TV
Care au fost cerințele celebrei Jennifer Lopez pentru concertul din România. Artista nu face compromisuri când vine vorba de confort și alimentație
  • Jennifer Lopez va concerta pe 27 iulie în București
  • Ce a cerut pentru concertul din România
Beauty & Lifestyle
Cele mai bune locuri din Portugalia pentru o vacanță de vis. Numărul turiștilor a crescut în 2025 față de anul trecut
  • Cele mai căutate orașe din Portugalia pentru o vacanță de vis
  • Numărul turiștilor a crescut în 2025
Showbiz intern
„O să vă împăcați, așa facem toate”. Cum a răspuns Delia, fosta soție a lui Lino Golden, după ce a fost întrebată dacă îi mai acordă o șansă
  • Lino Golden și Delia au divorțat după un an de căsnicie
  • Cum a răspuns fosta soție a cântărețului, după ce a fost întrebată de împăcare
Beauty & Lifestyle
Locul din Spania care rivalizează cu Irlanda. Fără aglomerație și agitație! Aici te bucuri de mare, stânci și liniște deplină
  • Un loc din Spania rivalizează cu Irlanda
  • Destinația fără aglomerație și agitație
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Trucul prin care putem face răcoare în locuinţă, fără aer condiţionat
recomandare pe as.ro
Milionarul român cu trei pensii dă din casă! Ce i-a făcut propria nevastă. Dieta secretă care l-a ajutat enorm
Romania TV
Vlăduța Lupău este în culmea fericirii! Cât de frumos a dat vestea! Fanii au sărit imediat să o felicite!
Romania TV
Cum pot românii să obțină ajutorul pentru energie de la Guvern. Câți bani pot primi pe lună și ce pași trebuie să urmeze
recomandare pe antena3.ro
O femeie cu un copil de 2 ani spune cum e să locuiești pe un vas de croazieră, cu totul gratuit. Există, totuși, un dezavantaj
recomandare pe antena3.ro
Furie în Bulgaria din cauza panterei negre. Oamenii spun că au pierdut bani din cauza ei și cer despăgubiri
recomandare pe antena3.ro
Mireasă din Vâlcea bătută de mire la nuntă, pentru că a supărat-o pe mama soacră. Ea a fost dusă la spital, el a continuat petrecerea
recomandare pe playtech.ro
Cea mai frumoasă plajă din Europa se află în Grecia. Puţini români ştiu de ea, panorama dramatică te cucereşte pe loc
recomandare pe playtech.ro
Cum şi cât se udă trandafirii din grădină când e caniculă. Detaliul care distruge bobocii
recomandare pe redactia.ro
Cine este tânăra ucisă de fostul iubit după ce i-a incendiat casa. Victima a fost rapită și în februarie de ucigaș
recomandare pe redactia.ro
Se schimbă școala românească din temelii. Părinții riscă și închisoarea dacă nu respectă acest lucru.
recomandare pe Ciao.ro
A murit cea mai iubită actriță de la Bollywood! Ochii ei i-au înnebunit și pe români
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Prezentatoarea TV care întoarce toate privirile la 34 de ani e fericită, după ce iubitul cu 11 ani mai mic decât ea a semnat contractul vieții
recomandare pe bzi.ro
Piedone demască „super-ofertele” înșelătoare din Profi: Cum sunt păcăliți clienții cu promoțiile 5+1 la bere
recomandare pe bzi.ro
Ce a făcut Mihai Leu chiar înainte să moară, deși era în comă profundă. Soția sportivului a oferit detalii dureroase
recomandare pe dailybusiness.ro
De ce mamele aflate în concediu maternal trebuie să plătească CASS. Premierul Ilie Bolojan: „Nu ne mai putem permite să fim o țară de excepții”
recomandare pe dailybusiness.ro
Pensii 2025. Cu cât vor scădea pensiile de peste 3000 de lei, de la 1 august, după taxarea CASS
recomandare pe Jurnalul.ro
Bani, dragoste? Iată cea mai norocoasă zi a lunii iulie 2025 pentru fiecare zodie
recomandare pe a1.ro
Artist celebru din România a sărit la bătaie în timpul concertului său. Ce s-a întâmplat între el și un fan