Live acum Un show păcătos
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Actualitate » Stiri interne » Decizia Poliției, după ce fiul lui Gheorghe Dincă a bătut mai mulți jurnaliști. Ce s-a întâmplat la audieri

Decizia Poliției, după ce fiul lui Gheorghe Dincă a bătut mai mulți jurnaliști. Ce s-a întâmplat la audieri

De Redactia Spynews.ro.
Publicat pe 18.12.2019 la 08:36 Actualizat pe 18.12.2019 la 09:15

Poliția a luat o decizie în cazul lui Daniel, fiul lui Gheorghe Dincă, după ce acesta a agresat mai mulți jurnaliști, chiar în fața sediului Consiliului Național al Audiovizualului (CNA). După o noapte de audieri, fiul lui Dincă a fost lăsat în libertate, fără nicio măsură restrictivă emisă împotriva lui.

Decizia Poliției, după ce fiul lui Gheorghe Dincă a bătut mai mulți jurnaliști. Ce s-a întâmplat la audieri

Arhivă

Poliția a luat o decizie în cazul lui Daniel, fiul lui Gheorghe Dincă, după ce acesta a agresat mai mulți jurnaliști, chiar în fața sediului Consiliului Național al Audiovizualului (CNA). După o noapte de audieri, fiul lui Dincă a fost lăsat în libertate, fără nicio măsură restrictivă emisă împotriva lui.

Marți, Daniel Dincă a agresat mai mulți jurnaliști, chiar în fața sediului CNA, acolo unde mersese alături de sora lui, pentru a depune plângere împotriva unor televiziuni. La ieșire, i-a atacat pe jurnaliștii care au vrut să îi pună întrebări.

Atunci când a fost întrebat de tatăl lui, Daniel Dincă s-a întors și a sărit să îl lovească pe unul dintre operatori, moment când colegul său reporter a sunat la 112.

Ce s-a întâmplat cu fiul lui Dincă

Marți seară, după scandal, fiul lui Gheorghe Dincă a fost dus la Secția 2 Poliție pentru a fi audiat. Înainte de a se preda, a oferit și primele declarații, în care se apără.

„Când vine poliția dau declarații, nu e nicio problemă. Doi colegi de-ai dumneavoastră au făcut tot posibilul să însceneze tot să aveți publicitate la televizor pe seama familiei”, a declarat fiul lui Gheorghe Dincă, la Antena 3.

Miercuri dimineață, după ce a fost audiat toată noaptea de către polițiști, Daniel Dincă a fost lăsat să plece, fără a-i fi impusă nicio măsură restrictivă pe numele său.

În urma conflictului, cele două posturi de televiziune vizate de agresiunile bărbatului au declarat că vor depune plângere.

În articolul
Decizia Poliției, după ce fiul lui Gheorghe Dincă a bătut mai mulți jurnaliști. Ce s-a întâmplat la audieri
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Emisiuni TV
Catinca Roman reacționează pentru prima dată, după ce s-a spus că fiica ei, Calina, a distrus un apartament: ”Își asumă greșelile”
  • Ce s-a întâmplat între Calina și iubitul ei
  • Catinca Roman confirmă scandalul
Emisiuni TV
Raluca și Ion Șaulescu de la Mireasa confirmă împăcarea! Primele declarații despre relația lor de iubire: ”Îmi era dor”
  • Ion și Raluca Șaulescu au făcut primele declarații despre împăcare
  • Cine a făcut primul pas spre împăcare
Showbiz intern
Fiul cel mare al lui Nicolae Guță s-a cumințit! Nicu Guță se iubește cu o polițistă și a devenit din nou tată! Declarații exclusive!
  • Fiul lui Nicolae Guță a devenit tată din nou 
  • Nicu Guță ”s-a cumințit” și s-a cuplat cu o polițistă 
  • Declarații exclusive 
Showbiz intern
Ianna Novac, pierdere dureroasă în Vinerea Mare! Soprana, primele declarații după înmormântare
  • Pierdere dureroasă în Vinerea Mare
  • Primele declarații după înmormântare
Showbiz intern
Ionuț Dolănescu, probleme cu legea! Magistrații îl obligă să facă plata
  • Ionuț Dolănescu, probleme cu legea
  • Cu ce problemă se confruntă
  • Magistrații îl obligă să facă plata
Stiri interne
EXCLUSIV / Șoc în showbiz: fostul iubit al Danielei Crudu a murit! Judecătorii l-au declarat decedat pe fugarul Suhaib Meshah
  • Urmăritul general Suhaib Meshah este, oficial, mort
  • Fostul iubit al Danielei Crudu a fost declarat decedat de către o instanță
  • În aceste condiții, familia poate obține anularea tuturor condamnărilor pe care le are modelul
  • Suhaib nu a fost găsit mort, ci decesul său a fost declarat pentru că este dispărut de mai bine de doi ani
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Tradiţii şi superstiţii de Sfântul Gheorghe. Ce nu ai voie să faci azi, 23 aprilie
recomandare pe as.ro
Momentul dramatic care l-a făcut pe Sabin Ilie să se prăbuşească emoţional şi să piardă o avere!
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
recomandare pe antena3.ro
Alertă la Kremlin. Membrii unei delegații străine au vrut să intre cu un pumnal la întâlnirea cu Putin
recomandare pe antena3.ro
Wolfgang Porsche, moștenitorul imperiului auto, vrea să-și construiască un tunel prin munți pentru a ajunge mai repede acasă
recomandare pe antena3.ro
Papa Francisc s-a făcut preot pentru că femeia pe care a iubit-o l-a refuzat. Cine este Amalia și ce spune despre relația lor
recomandare pe playtech.ro
Sărbătoare dublă pentru români. Ce trebuie să faci pe 23 aprilie pentru noroc și sănătate. Tradiții de Sfântul Gheorghe și ...
recomandare pe playtech.ro
Ingredientul din bucătărie care nu costă nimic, dar care transformă gazonul. Va fi mai verde ca niciodată
recomandare pe redactia.ro
Care au fost, de fapt, ultimele cuvinte ale Papei înainte de a muri. Gestul emoționant pe care l-a făcut cu puțin timp înainte să intre în comă
recomandare pe redactia.ro
Ce a făcut Papa Francisc în ultima zi din viață. Detalii neștiute despre Suveranul Pontif mort chiar în a doua zi de Paște
recomandare pe Ciao.ro
Vedetele din România care s-au călugărit. Au renunțat la celebritate pentru o viață în rugăciune
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Cătălina Ponor s-a transformat dintr-o gimnastă eroină într-o mamă gospodină. La 37 de ani, marea campioană s-a dedicat familiei
recomandare pe bzi.ro
Loredana Groza s-a sărutat cu un cal! Ipostază șocantă a devenit virală! – FOTO
recomandare pe bzi.ro
Carmen Harra vorbește despre surpriza de la alegeri: „O femeie apare în prim plan!“
recomandare pe dailybusiness.ro
Ministrul Energiei, Sebastian Burduja, dă asigurări că nu vom petrece Paștele pe întuneric. ”NU există risc de black-out în România, în condițiile actuale!”
recomandare pe dailybusiness.ro
Vouchere de vacanță 2025. Guvernul aprobă normele de accesare! Ce trebuie să facă bugetarii pentru decontare
recomandare pe Jurnalul.ro
Decalogul mesei pascale. Recomandările medicilor ca să nu ajungi la Urgență
recomandare pe a1.ro
Mesaje de „La mulți ani” Sfântul Gheorghe 2025. Felicitări cu urări pentru sărbătoriții de pe 23 aprilie