Live acum Spynews TV Live
Prime time 19:00 Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Actualitate » Stiri interne » Ultimă oră! Declarațiile făcute de Poliția Capitalei după ce Emi Pian a fost ucis!

Ultimă oră! Declarațiile făcute de Poliția Capitalei după ce Emi Pian a fost ucis!

Publicat pe 04.08.2020 la 18:14 Actualizat pe 04.08.2020 la 18:14

Ultimă oră! Declarațiile făcute de Poliția Capitalei după ce Emi Pian a fost ucis!

Ultimă oră! Declarațiile făcute de Poliția Capitalei după ce Emi Pian a fost ucis!

Antena3 / Facebook

Interlopii din România au trăit un șoc astăzi, când au aflat, dis de dimineață, că liderul clanului Duduianu, Emi Pian, a fost ucis. Poliția Capitalei a făcut acum declarații de ultimă oră după moartea acestuia.

Ultimă oră!

În urmă cu puțin timp, Poliția Capitalei a organizat o conferință de presă după ce, în această dimineață, au avut loc incidente înfiorătoare în rândul clanurilor din București. În urma acestora, Florin Mototolea, cunoscut în lumea interlopă ca Emi Pian, a fost înjunghiat mortal.

Declarațiile făcute de Poliția Capitalei după ce Emi Pian a fost ucis!

Marți, 4 august, Bogdan Berechet, șeful Poliției Capitalei a făcut declarații în urma incidentului care a zguduit lumea interlopă. Acesta a transmis un mesaj prin care i-a asigurat pe cetățeni că situația se află sub control și efectivele de forțe de ordine în Sectoarele 2 și 5 au fost suplimentate.

„Asigurăm cetățenii că situația este sub control. Niciun cetățean de bună credință nu trebuie să se simtă în pericol, suntem aici pentru siguranța dumneavoastră și a familiilor dumneavoastră”, a transmis șeful Poliției Capitalei, Bogdan Berechet.

Totodată, șeful Poliției Capitalei a amintit despre conflictul de azi dimineață, produs în Sectorul 6 din București, în urma căruia Emi Pian a decedat, după ce a fost înjunghiat.

„Așa cum bine știți, în această dimineață, în Sectorul 6 al Municipiului București a avut loc un conflict, în care au fost implicate mai multe persoane, conflict în urma căruia un bărbat de 39 de ani a decedat, iar un altul se află la spital pentru îngrijiri medicale”, a continuat șeful Poliției Capitalei.

În același timp, Bogdan Berechet, șeful Poliției Capitalei, a mai spus că cercetările cu privire la acest caz au fost preluate de către Parchetul de pe lângă Tribunalul București, dar și de serviciul Omoruri.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Ultimă oră! Declarațiile făcute de Poliția Capitalei după ce Emi Pian a fost ucis!
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern
Adriana Bahmuțeanu, confesiuni emoționante după ce s-a căsătorit cu George Restivan: ”Mi-aș fi dorit ca lângă noi să fie și mama”
  • Adriana Bahmuțeanu i-a dus dorul mamei sale în ziua cea mare
  • Vedeta i-a lipsit lipsa mai mult ca oricând
Showbiz intern
Larisa Udilă se gândește la cel de-al patrulea membru al familiei! Ce a spus vedeta, când l-a văzut pe fiul ei extrem de fericit: "Milan este..."
  • Familia Ogică ar putea sa se mărească, din nou
  • Larisa Udilă, despre al patrulea membru
Showbiz intern
Cât a costat rochia Elenei Hagi de la botezul fiului ei și al lui Ianis Hagi! Nu este o sumă pentru oricine
  • Câți bani a plătit Elena Hagi pentru rochia pe care a purtat-o la botezul fiului ei
  • Soția lui Ianis Hagi are o siluetă de invidiat la o lună după naștere
Showbiz intern
Sânziana Negru, antrenament intens, alături de iubitul său. În ce ipostaze s-au postat influencerița și Ștefan Floroaica de la Asia Express | FOTO
  • Ce antrenament intens au avut Sânziana Negru și Ștefan Floroaica
  • Cum își ținea concurentul de la Asia Express iubita
Showbiz intern
Anda Adam a făcut publică dovada studiilor soțului ei! Concurenta de la Asia Express a răbufnit după comentariile negative
  • Cum își apără Anda Adam soțul
  • Concurenta de la Asia Express a demonstrat că este adevărat ce a spus despre studiile lui Joseph
Showbiz intern
Ce mesaj special i-a transmis sora lui Carmen de la Sălciua artistei, de ziua sa de naștere. Cântăreața a împlinit 37 de ani
  • Carmen de la Sălciua a împlinit 37 de ani
  • Ce postare a făcut sora ei, Daniela Racolța
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Fabrica de volane din Brad se închide după 2 decenii de activitate. Sute de hunedoreni rămân fără loc de muncă
recomandare pe as.ro
Cât a ajuns să coste un sejur de Revelion 2026 la Hotelul Simona Halep
Romania TV
BOMBĂ! Gigi Becali l-a cumpărat pe Louis Munteanu de la Ioan Varga. Transferul trebuia ţinut secret până la iarnă!
Romania TV
BOMBĂ! Gigi Becali l-a cumpărat pe Louis Munteanu de la Ioan Varga. Transferul trebuia ţinut secret până la iarnă!
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Românii, furaţi la unul dintre cele mai mari hoteluri din Turcia. Cum operează cameristele: 'Seiful era blocat...
recomandare pe playtech.ro
De acum vine ce e mai rău! Vremea se schimbă iar radical, ninsorile se înteţesc. Anunţ de ultimă oră de la meteo
recomandare pe redactia.ro
Maine e mare sarbatoare!! Il cinstim pe sfantul care ne protejeaza de farmece si vraji. Multi romani ii poarta numele 👇 VEZI IN PRIMUL COMENTARIU 👇
recomandare pe redactia.ro
Ce poreclă avea Gigi Becali în tinerețe. Mulți nu știau că i se spunea așa: ”Nu se lua de el nici Miliția, nici Securitatea!”
recomandare pe Ciao.ro
S-au despărţit cu scandal! Cele mai scurte căsnicii ale vedetelor din România
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Prezentatoarea TV generată cu AI e noua senzație a Ligii Campionilor. Costă o avere imaginile cu ea
recomandare pe bzi.ro
Schimbare uluitoare a Ioanei State! Cât a slăbit vedeta! – GALERIE FOTO
recomandare pe bzi.ro
Cum s-a afișat fiica Andreei Marin în America: Ce face Violeta Bănică în weekend
recomandare pe dailybusiness.ro
Criza de la CFR Călători se adânceşte! Circulaţia trenurilor companiei de stat ar putea fi întreruptă începând cu data de 7 octombrie
recomandare pe dailybusiness.ro
România va produce drone defensive împreună cu Ucraina pentru apărarea Flancului Estic al NATO
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscopul iubirii: Pasiune și relații noi în Octombrie 2025
recomandare pe a1.ro
David Popovici primește ajutor de la stat 1,2 milioane de euro. La ce folosesc banii