Live acum Știrile Antena Stars
Prime time 20:30/ X Factor
Homepage » Actualitate » Stiri interne » Gabriela Firea a fost testată pozitiv cu COVID-19 pentru a doua oară, după trei luni: „Ceva simptome în plus la Omicron”

Gabriela Firea a fost testată pozitiv cu COVID-19 pentru a doua oară, după trei luni: „Ceva simptome în plus la Omicron”

Publicat pe 30.01.2022 la 23:35 Actualizat pe 30.01.2022 la 23:37

Gabriela Firea și soțul ei au fost testați pozitiv cu virusul COVID-19 pentru a doua oară, după trei luni. Se pare că fostul Primar General al Capitalei se află în carantină la domiciliu și așteaptă cu nerăbdare să-și reia activitatea.

Gabriela Firea a fost testată pozitiv cu COVID-19 pentru a doua oară

Arhivă

Gabriela Firea a fost testată pozitiv cu virusul COVID-19 pentru a doua oară, după trei luni. Aceasta a anunțat că și soțul ei a fost depistat cu boala, iar acum se află în carantină.

Gabriela Firea a fost testată pozitiv cu COVID-19 pentru a doua oară

„Foto cu zâmbet timid. Avem Covid de câteva zile, din nou. De data aceasta, de la copii. E peste tot, oricum. Se răspândește ca focul. Ei sunt, deja, negativi, dar, între timp, ne-am pozitivat noi. Au trecut deja câteva zile de boală, suntem binisor, ceva simptome în plus la omicron, fata de delta de acum 3 luni”, a scris Gabriela Firea.

Gabriela Firea a postat o fotografie pe rețelele de socializare prin care și-a anunțat urmăritorii din mediul online că atât ea, cât și soțul ei au fost testați pozitiv cu virusul COVID-19. Se pare că aceștia ar fi contactat boala de la copilași, dar aceștia sunt negativi în momentul de față.

De asemenea, familia Gabrielei Firea este infectată cu varianta Omicron. În urmă cu trei luni, aceasta a fost confirmată cu varianta Delta a virusului și se pare că acum ar avea mai multe simptome ale bolii decât în trecut.

Familia Gabrielei Cristea se află în izolare la domiciliu

„Trec repede si zilele de izolare care au mai rămas…de săptămâna viitoare, din nou, cu energie, plecăm spre activități! Un moral bun creste si imunitatea. Sănătate si optimism tuturor! Doamne-ajuta”, a adăugat aceasta.

Gabriela Firea se află în izolare la domiciliu alături de soțul ei. Se pare că aceasta așteaptă cu nerăbdare să treacă zilele și să își reia activitatea de zi cu zi.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Gabriela Firea a fost testată pozitiv cu COVID-19 pentru a doua oară, după trei luni: „Ceva simptome în plus la Omicron”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Emisiuni TV
Paste Arrabbiata după rețeta lui Chef Horia Manea. Preparatul simplu și delicios pe care să îl încerci
  • Paste Arrabbiata după rețeta lui Chef Horia Manea
  • Preparatul simplu și delicios pe care să îl încerci
Beauty & Lifestyle
Mica insulă cu plaje de nisip alb și ape cristaline. Paradisul ascuns unde trebuie să ajungi măcar o dată în viață
  • Paradisul ascuns cu nisip alb și ape turcoaz
  • Locul în care timpul stă pe loc
Emisiuni TV
Oana Ioniță, încurajată de fiica ei să își refacă viața. Ce sfaturi a primit coregrafa de la Isabel în materie de bărbați: „E cel mai mare critic al meu”
  • Oana Ioniță, încurajată de fiica ei, Isabel, să își refacă viața
  • Ce sfaturi i-a dat mamei sale în materie de bărbați
Emisiuni TV
Karina Jianu, protagonista din Ana, Mi-ai fost scrisă în ADN, în vacanță de relaxare și redescoperire: “Îmi dau voie, pentru prima dată, să mă opresc și să mă bucur”
  • Karina Jianu, protagonista din Ana, Mi-ai fost scrisă în ADN, în vacanță de relaxare și redescoperire
  • Barcelona a fost punctul de întâlnire pentru o vacanță cu colegii din serial
Showbiz intern
Lino Golden le-a închis gura celor care spun că suferă după divorțul de fosta soție. Mesajul dur al cântărețului: „Maxim dărâmat”
  • Lino Golden și fosta soție au divorțat în luna aprilie a acestui an
  • Cum le-a închis cântărețul gura celor care spun că suferă după divorț
Showbiz intern
Robert Lele a împlinit 27 de ani! Cum l-a surprins Andra Volos, la miezul nopții: „Ești soțul și tatăl perfect” | FOTO
  • Robert Lele își sărbătorește astăzi ziua de naștere
  • Cum l-a surprins Andra Volos, la miezul nopții
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Un livrator indian a arătat cât a câştigat doar luna trecută. E aproape dublu faţă de salariul mediu
recomandare pe as.ro
Doar casa e 15 milioane de euro! Detalii incredibile despre averea românului care i-a cucerit pe arabi
Romania TV
Ada Galeș are cancer. Celebra actriță a fost operată: Încerc să îmi acopăr gaura dintre nas și gură pe care o am. Am ochii în lacrimi și mi-e frică
Romania TV
Incendiu violent la mall, peste 60 de persoane au murit. Imagini terribile de la locul tragediei FOTO şi VIDEO
recomandare pe antena3.ro
Ce bacşis a lăsat Jeff Bezos la hotelul de 5 stele de la Veneţia, după nunta anului cu Lauren Sanchez
recomandare pe antena3.ro
Crima din Mureș. Cea mai recentă fotografie a lui Emil Gânj, care e căutat de zece zile. Cum arată el acum
recomandare pe antena3.ro
Angajaţii din Guvern dezvăluie: Între 21.000 și 30.000 de lei costă în fiecare lună doar deplasarea unui demnitar
recomandare pe playtech.ro
Semnul făcut de Elena Udrea la ieşirea din penitenciar analizat abia acum! Mesajul este clar, nu este prima oară când face asta
recomandare pe playtech.ro
Nu a făcut infarct! Greşeala fatală a lui Felix Baumgartner, de faţă cu Mihaela Rădulescu, în zbor. Nici un începător nu greşeşte aşa
recomandare pe redactia.ro
Cine e Albert NBN, trapperul cu 6 clase care a înjurat România la Beach, Please. Concertul său a scandalizat întreaga țară
recomandare pe redactia.ro
Cine este tânăra ucisă de fostul iubit după ce i-a incendiat casa. Victima a fost rapită și în februarie de ucigaș
recomandare pe Ciao.ro
A murit cea mai iubită actriță de la Bollywood! Ochii ei i-au înnebunit și pe români
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Reacția prezentatoarei TV, care are un iubit cu 11 ani mai tânăr, după ce a fost acuzată că e „vulgară”
recomandare pe bzi.ro
Piedone demască „super-ofertele” înșelătoare din Profi: Cum sunt păcăliți clienții cu promoțiile 5+1 la bere
recomandare pe bzi.ro
Ce a făcut Mihai Leu chiar înainte să moară, deși era în comă profundă. Soția sportivului a oferit detalii dureroase
recomandare pe dailybusiness.ro
Cum să slăbești dacă ai peste 50 de ani. Ce este și cum funcționează dieta inversă
recomandare pe dailybusiness.ro
Justin Timberlake a ajuns azi în România pentru concertul de la Electric Castle. Este însoțit de soția lui, Jessica Biel
recomandare pe Jurnalul.ro
România a pierdut jumătate de miliard de euro de când a interzis vânătoarea. Atacurile urșilor s-au înmulțit
recomandare pe a1.ro
Prima reacție a Mihaelei Rădulescu după moartea iubitului ei, Felix Baumgartner. Ce mesaj dureros a publicat în mediul online