Live acum
Prime time 20:30/ Te cunosc de undeva!
Homepage » Actualitate » Stiri interne » O femeie din Sibiu a dispărut! Familia cere ajutorul cetățenilor, după ce Claudia Gabor a plecat de acasă și nu s-a mai întors / FOTO

O femeie din Sibiu a dispărut! Familia cere ajutorul cetățenilor, după ce Claudia Gabor a plecat de acasă și nu s-a mai întors / FOTO

De Ilinca Lunca.
Publicat pe 30.01.2024 la 23:06 Actualizat pe 30.01.2024 la 23:06

Polițiștii din Sibiu sunt în alertă, după ce o femeie a plecat de acasă și nu s-a mai întors niciodată. Claudia Gabor a fost dată dispărută de familia ei, care speră să fie găsită cu bine. Femeia are 38 de ani, iar poliția a cerut ajutorul cetățenilor.

Claudia Gabor are 38 de ani și locuiește în Brădeni, Sibiu.

IPJ Sibiu

O femeie din Sibiu a plecat de acasă în urmă cu două zile, iar de atunci nimeni nu a mai reușit să ia legătura cu ea.

Din acest motiv, familia a decis să o dea dispărută și să ceară ajutorul autorităților. Persoanele care o văd sunt rugate să sune de urgență la 112 și să anunțe poliția, pentru a o prelua.

O femeie din Sibiu a plecat de acasă și nu s-a mai întors

Claudia Gabor are 38 de ani, locuiește în comuna Brădeni, iar de două zile familia ei nu mai știe nimic de ea. Din acest motiv, au decis să ceară ajutor public, în speranța că o vor găsi în siguranță. Femeia a plecat voluntar de la domiciliu și este de negăsit. Polițiștii au pornit pe urmele ei.

De asemenea, autoritățile le-au recomandat persoanelor care o văd să sune la 112. Claudia Gabor are 1.60 metri înălțime, aproximativ 50 de kilograme și părul brunet.

În ziua în care a plecat de acasă era îmbrăcată cu o geacă crem și pantaloni albaștri din denim. Poliția a oferit toate detaliile cu privire la acest aspect.

”La data de 30 ianuarie a.c., poliţiştii sibieni au fost sesizaţi de către un bărbat cu privire la faptul că, la data de 29 ianuarie a.c., în jurul orei 15.00, soţia sa, Gabor Claudia, în vârstă de 38 de ani, a plecat voluntar de la domiciliu, din comuna Brădeni, jud. Sibiu, fără a mai reveni.

În momentul plecării, femeia purta o geacă scurtă, cu glugă, din material textil de culoare crem, cu nasturi mari în partea din față, pantaloni jeans de culoare albastru, încălțăminte sport de culoare crem”, a transmis IPJ Sibiu.

O româncă a fost dată dispărută în Londra

O adolescentă de 17 ani a fost dată dispărută în Londra. Lidia trebuia să ajungă în aeroportul din Manchester, iar acum este de negăsit.

Înainte de dispariție, tânăra de 17 ani a fost văzută alături de un bărbat, iar mai apoi nimeni nu a mai reușit să ia legătura cu ea. Adolescenta a fost văzută ultima dată duminică.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
O femeie din Sibiu a dispărut! Familia cere ajutorul cetățenilor, după ce Claudia Gabor a plecat de acasă și nu s-a mai întors / FOTO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern
Gabriela Oțil a ajuns pe perfuzii. Cu ce probleme de sănătate se confruntă soția prezentatorului de la Neatza | FOTO
  • Cu ce probleme de sănătate se confruntă Gabriela Prisăcariu
  • Soția lui Dani Oțil a avut nevoie de ajutorul medicilor
Emisiuni TV
Insula Iubirii. George Jaguarul, dezvăluiri din viața personală. Ispita, vânată de femei înainte să participe la emisiune: "Miere pentru albine"
  • Dezvăluiri din trecutul lui George Jaguarul
  • Ispita, vânată de femei înainte să participe la emisiune
Showbiz intern
Coincidență cutremurătoare! Ce se întâmplă în familia Teodorei Marcu, exact la două luni de la moartea sa. Carmen Harra vine cu explicația
  • Se împlinesc două luni de la moartea Teodorei Marcu
  • Fosta concurentă de la Insula Iubirii a fost împușcată pe 31 mai
  • Ce se întâmplă exact pe 31 iulie
Showbiz intern
Motivul pentru care Alex Dobrescu nu reușește să iasă din arest! Partenerul Cristinei Cioran a comis-o din nou
  • Motivul pentru care nu reușește să iasă din arest
  • Partenerul Cristinei Cioran a comis-o din nou
Showbiz intern
Noi informații în cazul "Tăurașului Emi"! Ce au făcut autoritățile după ce totul a devenit public. Declarații exclusive
  • Noi informații în cazul "Tăurașului Emi"
  • Ce măsuri au luat autoritățile
  • Declarații exclusive
Stiri interne
Urmăritul internațional Horațiu Potra, decizie de ultimă oră | Liderul mercenarilor din MAI și MApN nu se lasă
  • Fugarul Potra și-a angajat un avocat, în timp ce este căutat de poliție
  • Liderul mercenarilor din MAI și MApN este într-un scandal penal cu fosta iubită
  • Urmăritul internațional nu a vrut apărător din oficiu
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Teribilişti filmaţi gonind cu o viteză ameţitoare pe Transfăgărăşan. Speriaţi, alţi şoferi au sunat la 112
recomandare pe as.ro
Milionarul român cu trei pensii, dezvăluiri şocante! Ce s-a întâmplat în biroul său: “Nu e bine să mă apuc acum să vorbesc”
Romania TV
Ada Galeș are cancer. Celebra actriță a fost operată: Încerc să îmi acopăr gaura dintre nas și gură pe care o am. Am ochii în lacrimi și mi-e frică
Romania TV
Incendiu violent la mall, peste 60 de persoane au murit. Imagini terribile de la locul tragediei FOTO şi VIDEO
recomandare pe antena3.ro
Șoc pentru o tânără care a crezut că face baie în apa „spumoasă și sărată” a mării. După ce a postat filmarea a aflat unde era, de fapt
recomandare pe antena3.ro
Răsturnare de situație în cazul morţii lui Felix Baumgartner. Ce s-a descoperit după ce au fost vizionate imaginile de pe camera lui
recomandare pe antena3.ro
Copiii lui Nicușor Dan au atras toate privirile în Austria. Sâmbătă, cei mici au rămas la hotel. Mirabela Grădinaru: „Le-a plăcut mult”
recomandare pe playtech.ro
Semnul făcut de Elena Udrea la ieşirea din penitenciar analizat abia acum! Mesajul este clar, nu este prima oară când face asta
recomandare pe playtech.ro
Nu a făcut infarct! Greşeala fatală a lui Felix Baumgartner, de faţă cu Mihaela Rădulescu, în zbor. Nici un începător nu greşeşte aşa
recomandare pe redactia.ro
Detaliul care schimbă totul în cazul morții lui Felix Baumgartner. Ce s-a descoperit pe camera video a austriacului
recomandare pe redactia.ro
Cât costă rochia purtată de Prima Doamnă, Mirabela Grădinaru, la Salzburg?
recomandare pe Ciao.ro
A murit cea mai iubită actriță de la Bollywood! Ochii ei i-au înnebunit și pe români
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Reacția prezentatoarei TV, care are un iubit cu 11 ani mai tânăr, după ce a fost acuzată că e „vulgară”
recomandare pe bzi.ro
Medicul care a încercat să-l salveze pe Felix Baumgartner rupe tăcerea. „S-a prăbușit ca o rachetă”
recomandare pe bzi.ro
Piedone demască „super-ofertele” înșelătoare din Profi: Cum sunt păcăliți clienții cu promoțiile 5+1 la bere
recomandare pe dailybusiness.ro
A apărut o nouă plajă în România. Are nisip fin și atrage mii de oameni în weekenduri. Unde se află
recomandare pe dailybusiness.ro
Aliatul din bucătărie la care nu te-ai fi gândit. Cum poți curăța rapid vasele arse cu un truc simplu
recomandare pe Jurnalul.ro
Săptămână de aur: Top 5 zodii norocoase între 28 Iulie și 3 August 2025
recomandare pe a1.ro
Îți amintești de ispita Mădălina Maricuț din sezonul trecut Insula Iubirii? E de nerecunoscut. Cum arată în prezent