Live acum Viaţa fără filtru (r)
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Actualitate » Stiri interne » Polițistul local care se îmbracă în rochiță, acuzații penale / Unde i-a dat întâlnire șefului!

Polițistul local care se îmbracă în rochiță, acuzații penale / Unde i-a dat întâlnire șefului!

De Narcis Voica.
Publicat pe 15.03.2025 la 22:55 Actualizat pe 15.03.2025 la 22:55

Cezar Bucur, inspectorul în rochiță care îi veghează pe agenții de la Poliția Locală București, îi face o surpriză șefului, pe 1 aprilie. Culmea, nu este vorba despre o farsă!

Modul în care s-a finalizat plângerea făcută la Parchet l-a umplut de nervi pe Cezar Bucur, inspectorul de la Poliția Locală care și-a acuzat șeful de hărțuire și abuz. Bucur s-a supărat pe directorul executiv Horia Scarlat deoarece acesta nu l-a lăsat să meargă la serviciu cu pantofi cu tocuri, dresuri elegante și rochițe sexy.

Sătul de reproșurile și de aluziile directorului executiv, Cezar Bucur a depus o plângere penală împotriva acestuia, însă procurorii au considerat că șeful acuzat n-a comis nicio infracțiune. Așa că, acum, Cezar Bucur a cerut ajutorul instanței, solicitând anularea deciziei procurorilor și redeschiderea dosarului penal, pentru ca șeful obraznic să fie pedepsit.

Absolvent al Academiei de Poliție „Al. I. Cuza” și mentor al agenților de la Poliția Locală București, Cezar Mihail Bucur a umplut de bucurie inimile pasionaților de rochițe mulate și dresuri tip plasă, anul trecut, când a postat imaginile în spațiul public. Faptul că polițistul local se simte femeie până în străfundul inimii este demonstrat și de declarația de avere, în care persoana amintită a precizat: „Subsemnata Bucur Cezar Mihail, declar că...” Conform declarației de avere de anul trecut, persoana amintită ar fi căsătorită cu o altă femeie, care la momentul respectiv lucra la clinica deținută de vedeta Oana Zăvoranu.

Pe lângă plângerea penală, persoana angajată la Poliția Locală a depus și o sesizare la Consiliul Național pentru Combaterea Discriminării. Cezar Bucur a explicat că nu i se pare normal ca șefii să-l oblige să meargă în pantaloni la serviciu, atâta timp cât „fusta este comercializată pentru ambele sexe, atât în magazine, cât și pe diverse site-uri”.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Polițistul local care se îmbracă în rochiță, acuzații penale / Unde i-a dat întâlnire șefului!
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Retete
Cum să faci cârnăciori de casă. Sunt delicioși și nu ai nevoie de multe ingrediente
  • Cum să faci cârnăciori de casă
  • Sunt delicioși și nu ai nevoie de multe ingrediente
Emisiuni TV
Cum este Roxana Vancea în rolul de mamă. După ce se ghidează vedeta în educația celor doi băieți: „Să fie curajoși”
  • Cum este Roxana Vancea în rolul de mamă
  • După ce se ghidează vedeta în educația celor doi băieți
Horoscop zilnic
Horoscop luni, 17 martie 2025: Berbecii au parte de schimbări importante
  • Horoscopul zilei de luni, 17 martie 2025
  • Ce ne-au pregătit astrele pentru ziua de luni
  • Vezi cum stai în materie de bani, dragoste, sănătate și noroc
Showbiz intern
Ce va face Anca Serea cu geanta pe care a recuperat-o de la poliție. Decizia luată de soția lui Adi Sînă: „O întâmplare importantă”
  • Ce va face Anca Serea cu geanta pe care a recuperat-o de la poliție
  • Decizia luată de soția lui Adi Sînă
Beauty & Lifestyle
Cum să îngrijești narcisele. Florile oferă prospețime unei locuințe
  • Cum să îngrijești narcisele
  • Florile oferă prospețime unei locuințe
Beauty & Lifestyle
Destinația din Italia pe care nu trebuie să o ratezi. Concurează cu Lacul Como, dar este mai accesibilă
  • Destinația din Italia pe care nu trebuie să o ratezi
  • Concurează cu Lacul Como, dar este mai accesibilă
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
ANM a prelungit codul galben de vreme severă. Ploi torenţiale şi vijelii puternice în toată ţara, până luni seară
recomandare pe as.ro
Motivul pentru care Gigi Becali a plâns în direct! Povestea emoţionantă dezvăluită de patronul FCSB
Romania TV
Iarna se întoarce, un ciclon va aduce ninsori! Elena Mateescu, ANM: Trecem de la 30 de grade C, la temperaturi negative!
Romania TV
Anunțul MOMENTULUI de la ANM. Iarna se întoarce în România. NINSORI și ploi la București!
recomandare pe antena3.ro
O casă cu lățimea de doar 2 metri, dar cu 3 etaje, a fost scoasă la vânzare cu 1,5 milioane de euro, la Londra. Cum arată în interior
recomandare pe antena3.ro
Un bărbat, care a fost ținut captiv mai bine 20 de ani de mama sa vitregă, a evadat după ce a provocat un incendiu în casă
recomandare pe antena3.ro
În 1975, o tânără a fost găsită moartă într-o pădure și nimeni nu a știut ce s-a întâmplat. Un indiciu pierdut a elucidat acum misterul
recomandare pe playtech.ro
Top 3 zodii care vor cunoaşte abundenţa financiară până la final de martie. Vin bani din toate direcţiile
recomandare pe playtech.ro
Ce să faci cu bulbii de lalea când încep să răsară. Aşa vor fi flori din belşug în următoarea lună
recomandare pe redactia.ro
Planul pus la cale de Putin pentru Ucraina. Președintele Rusiei vrea să-l facă pe Trump să accepte totul
recomandare pe redactia.ro
Când sunt Rusaliile anul acesta. Românii vor avea trei zile libere
recomandare pe Ciao.ro
A murit actrița iubită de toți românii! Doliu imens în lumea filmului
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Reacția lui Gigi Becali pentru George Simion. Mesaj dur
recomandare pe bzi.ro
Carmen Harra vorbește despre surpriza de la alegeri: „O femeie apare în prim plan!“
recomandare pe bzi.ro
Minerva, mesaje din lumea de dincolo! Ce i-a cerut Gabrielei Lucuțar să-i pună în sicriu
recomandare pe dailybusiness.ro
Cât costă un kilogram de roșii românești la tarabe. Prețuri cu 50% mai mari decât anul trecut
recomandare pe dailybusiness.ro
Dispar paracetamolul și amoxicilina din farmacii! UE a dat ordinul!
recomandare pe Jurnalul.ro
Metamorfoză: 3 Zodii se reinventează TOTAL în Martie 2025
recomandare pe a1.ro
Regretă Gabriela Cristea că a renunțat la televiziune? Ce a spus despre revenirea pe micile ecrane ale publicului