Live acum Mireasa. Capriciile iubirii
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Acces Direct. Diana și George, dragoste cu năbădăi. De ce nu a fost acceptată artista de soacra ei: ”Femeile stăteau acasă să aibă grijă de copii”

Acces Direct. Diana și George, dragoste cu năbădăi. De ce nu a fost acceptată artista de soacra ei: ”Femeile stăteau acasă să aibă grijă de copii”

De Georgiana Prodan.
Publicat pe 10.02.2022 la 17:31 Actualizat pe 10.02.2022 la 17:31

Au avut numeroase obstacole în relație, încă de când s-au cunoscut, însă niciodată nu au renunțat la dragostea lor. Îndrăgita artistă, Diana, a vorbit despre motivul pentru care nu a fost acceptată în familia renumitului violonist. Iată cum au depășit cei doi artiști momentele tensionate!

Diana și George, dragoste cu năbădăi. De ce nu a fost acceptată artista de soacra ei

captură foto / Acces Direct

Diana și George formează un cuplu, atât pe scenă, cât și în viața de zi cu zi. Diana Ionescu și George Mihalache sunt îndrăgostiți peste măsură unul de celălalt, însă lucrurile nu au fost întotdeauna roz între ei.

Diana și George, dragoste cu năbădăi

Deși sunt tineri, frumoși și îndrăgostiți peste măsură unul de celălalt, cu greu au reușit să o convingă pe mama soacră că Diana Ionescu este partenera potrivită pentru celebrul violonist George Mihalache.

Mama lui nu a fost de acord cu faptul că cei doi se iubesc nebunește. S-au mutat, la un moment dat, împreună, deoarece au ales să nu stea acasă nici la părinții Dianei Ionescu și nici la părinții lui George Mihalache.

Celebrul violonist a dat de înțeles că, cel mai probabil, cea care i-a dat viață și-ar fi dorit o noră care să stea acasă, să se îngrijească de treburile gospodărești, să aibă grijă de copii și să ducă tradiția mai departe.

Cei doi sunt împreună de patru ani

Cei doi artiști au fost doar prieteni timp de doi ani, înainte să formeze un cuplu.

Pe de altă parte, Diana Ionescu este una dintre cele mai apreciate cântărețe de muzică de petrecere de la noi, petrece multe nopți plecată de acasă, motiv pentru care soacra ei nu a fost neapărat de acord cu povestea lor de iubire.

O lungă perioadă de timp, mama lui George Mihalache a fost împotriva relației. Cu toate acestea, lucrurile s-au mai schimbat între timp, iar cei doi artiști se iubesc acum de mai bine de patru ani.

”Mama voia o fată care să vină la noi în casă, pentru că tradiția așa a fost la noi, așa e la noi în familie. Femeile stăteau acasă, să aibă grijă de copii și așa mai departe. Casnice, în general. Și cumva asta era ceva nou pentru mama, bine, ea la început, nu a crezut că o să fie ceva serios, că e așa mare iubire între noi”, a povestit George Mihalache.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Acces Direct. Diana și George, dragoste cu năbădăi. De ce nu a fost acceptată artista de soacra ei: ”Femeile stăteau acasă să aibă grijă de copii”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri internationale
Ea este femeia care a murit subit la prima petrecere aniversară a fiicei sale! Tragedia s-a produs din cauza unui balon cu heliu | FOTO
  • O femeie a murit sub privirile fiicei sale, la ziua ei de naștere
  • Cum s-a produs tragedia
Emisiuni TV
Mireasa - Capriciile iubirii. Doamna Mihaela, deranjată de ce s-a întâmplat la întâlnirea dintre fiul ei și iubita acestuia. Ce i-a reproșat lui Ștefan
  • Doamna Mihaela, deranjată de ce s-a întâmplat la întâlnirea dintre fiul ei și iubita acestuia
  • Ce i-a reproșat lui Ștefan
Showbiz intern
Iustina și Cornel de la Insula Iubirii au plecat în prima vacanță în doi, după ce au devenit părinți! Au făcut o zi pe drum: ”Zborul e lung” | FOTO
  • Iustina Loghin și Cornel Luchian au plecat într-o destinație exotică
  • În grija cui au lăsat-o pe Ivana
Emisiuni TV
De la sacrificii la succes – Povestea Luminiței Ispas, sâmbătă la „Visul românesc – Succes american”, pe Antena Stars
  • Luminița Ispas a plecat în America în urmă cu 24 de ani
  • Povestea ei, la Visul românesc - Succes american
Beauty & Lifestyle
Cum să elimini instant mucegaiul de pe rama ferestrelor și pervaz. Un produs miraculos dă rezultate garantate
  • Un produs ieftin topește mucegaiul
  • Are rezultate garantate imediat
Emisiuni TV
Claudia Ghiţulescu, protagonista viitoarelor ediţii din “În culisele celebrității". Emisiunea revine cu un nou sezon, sâmbătă, 8 februarie, de la 19:30, pe Antena Stars!
  • Claudia Ghițuilescu poate fi urmărită sâmbătă, 8 februarie, la Antena Stars
  • Ce vor vedea telespectatorii
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Cum să folosim bani pe care nu îi avem, la dobândă zero. Avantajele şi dezavantajele unui card de credit
recomandare pe as.ro
Românul de 28 de ani care are de recuperat 1.2 milioane de euro de la Nordis! Şi-a băgat toţi banii şi şi-a luat „ţeapa” vieţii
Romania TV
ȘOC! Irina Columbeanu NU mai arată așa. Doamne, ce și-a FĂCUT, a ajuns... FOTO
Romania TV
10.000 de lei de la stat pentru românii care locuiesc la casă. Dosarul se depune direct la Primărie
recomandare pe antena3.ro
Lily Collins, actrița din „Emily in Paris”, este criticată dur pentru că a apelat la mamă surogat. Soțul ei a reacționat la comentarii
recomandare pe antena3.ro
Un cititor pe buze a dezvăluit ce i-a spus Kanye West soției sale, înainte să pozeze în rochia transparentă la Grammy 2025
recomandare pe antena3.ro
Un american de 22 de ani a murit în urma unei crize de astm, după ce prețul inhalatorului său a crescut de la 66 la 500 de dolari
recomandare pe playtech.ro
Trei zodii protejate de astre până la final de februarie 2025. Nimic nu le va sta în cale
recomandare pe playtech.ro
Preparatul tradiţional românesc care i-a cucerit pe străini. Îl cer la orice restaurant
recomandare pe redactia.ro
"Doamne, ce amar..." Soția vicepreședintelui Consiliului Județean Suceava Nicolae Robu, s-a stins la 47 de ani
recomandare pe redactia.ro
E DOLIU IMENS! Virusul GRIPAL A RAPIT O MARE ACTRITA!
recomandare pe Ciao.ro
Dramă la Bollywood! Marele actor Khan, înjunghiat în propria casă din Mumbai
recomandare pe shtiu.ro
Se unește cu Canada? SUA va deveni cea mai mare țară din lume depășind Rusia
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Milionarul de 53 de ani a cerut-o de nevastă pe iubita lui cu 24 de ani mai tânără
recomandare pe bzi.ro
Alexandru Papadopol, acuzat că și-ar fi părăsit iubita înainte de nuntă! Ce a spus actorul în apărarea sa
recomandare pe bzi.ro
Cu ce se ocupă iubita lui Cuza de la Neatza! Alexandra a fost inițiată de Ema Uta!
recomandare pe dailybusiness.ro
Categoria de români care poate primi ajutor de 200.000 de euro din partea statului. Ce condiții trebuie să îndeplinească
recomandare pe dailybusiness.ro
Pensie record în România! Un român încasează peste 108.000 de lei pe lună doar din contributivitate!
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscop financiar 2025: Iată lunile norocoase pentru a câștiga mai mulți bani
recomandare pe a1.ro
Cele mai puternice 3 zodii din 2025. Cât succes vor avea in afaceri și în carieră