Live acum Mireasa. Direct din culise
Prime time 19:00 Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Acces Direct. Marcela, păgubită de amant de zeci de mii de euro? Femeia susține că fostul iubit i-a dat foc la casă! / VIDEO

Acces Direct. Marcela, păgubită de amant de zeci de mii de euro? Femeia susține că fostul iubit i-a dat foc la casă! / VIDEO

De Redactia Spynews.ro.
Publicat pe 15.01.2021 la 19:09 Actualizat pe 16.01.2021 la 00:50

Marcela Ilie, o femeie în vârstă de 45 de ani din județul Gorj, susține că nu mai are liniște de când amantul ar fi păgubit-o de zeci de mii de euro. Mai exact, aceasta a declarat la Acces Direct că fostul iubit i-ar fi dat foc la casă din cauza geloziei. Iată ce acuzații teribile îi aduce bărbatului!

Marcela Ilie a povestit astăzi la Acces Direct că ghinionul s-ar fi abătut asupra ei după ce s-ar fi despărțit de fostul soț. Rănită sufletește, după ce fostul partener ar fi înșelat-o cu o femeie în Spania, aceasta și-a refăcut viața cu un alt bărbat, căruia îi spune „Bebe”.

„Am 45 de ani. Am două fete de 26 și 15 ani. Despre soț nici nu vreau să vorbesc. După 20 de ani a venit acasă și mi-a zis că nu mai vrea să stea cu mine, că s-a îndrăgostit de altă femeie în Spania. Am intentat divorțul, că i-am zis să aleagă dintre mine și ferma la care lucrează femeia asta. Am bătut două femei cu care umbla soțul meu. Am fost căsătoriți 20 de ani, de doi ani sunt fără el”, a spus Marcela la Acces Direct.

Marcela, rămasă singură și fără bani?

În continuare, Marcela Ilie a spus că la început amantul a ajutat-o foarte mult și i-a fost un mare sprijin atunci când avea foarte mare nevoie, aducându-i chiar 10 căruțe de lemne în curte. Femeia de 45 de ani a declarat că bărbatul a iubit-o nebunește, însă acesta ar fi fost curprins de gelozie și i-ar fi dat foc la casă.

„Am stat un an de zile, l-am așteptat. Ce să fac? Nu mă mai suna, nu mi-a mai trimis bani. Ea și-a făcut Sărbătorile anul trecut cu aia, eu nu am avut nimic. Domnul ăsta (n.r. amant) m-a ajutat. Sunt prima femeie din viața lui, nu a fost căsătorit niciodată, nu a avut nicio femeie. Am luat permisul, nu aveam bani, el avea bani. Mi-a adus 10 căruțe de lemne. Le-a dat foc și casei. S-a răzbunat că a investit bani în mine. Eu nu-l iubesc, dar îmi părea rău de el”, a continuat ea.

Femeia susține că amantul i-ar fi dat foc la casă din cauza geloziei

Întrebată despre motivul pentru care bărbatul ar fi recurs la un asemenea gest, Marcela a spus că totul s-ar fi petrecut atunci când i-ar fi spus bărbatului că între ei doi nu a fost decât o poveste de iubire și că ea încă își mai iubește soțul, iar cu Bebe nu ar vrea nimic de viitor.

„Nu vreau să mă mărit să plec din casa mea. El mă venea la el acasă. Eu i-am zis că încă nu sunt liberă, că nu am terminat divorțul. Și soțul are acte aici. Când vine, are drept acolo. Eu nu am drept să aduc bărbați în casă. Mă întâlneam cu amantul în mașină, pe la el. El nu a înțeles că a fost doar o poveste de iubire și atât. Când am plecat la București, s-a dus noaptea beat și a dat foc la casă”, a adăugat femeia.

Uluitor este și faptul că amantul ar fi fost prieten cu soțul, însă cu toate astea, Bebe ar fi sperat ca Marcela să rămână doar a lui. Acum însă, femeia nu vrea decât ca acesta să plătească pentru faptele pe care le-ar fi comis.

„Știa că am soț. E prieten cu soțul meu. El a sperat că mă voi mărita cu el. Eu încă îmi iubesc soțul. Nu cred că va sta o veșnicie cu femeia aia. Nu știu dacă mai vine. Vreau să fie pedepsit amantul pentru ce a făcut, că mi-a dat foc la casă. (...) A luat 5 litri de benzină. E gelos”, a mai mărturisit ea.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Acces Direct. Marcela, păgubită de amant de zeci de mii de euro? Femeia susține că fostul iubit i-a dat foc la casă! / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Emisiuni TV
Asia Express – cursa pentru ultima șansă ajunge la Nha Trang: o vânătoare spectaculoasă de pietre prețioase pe Drumul Eroilor. Emisiunea, din nou lider de audiență
  • Cursa pentru ultima șansă ajunge la Nha Trang
  • Va fi o vânătoare spectaculoasă de pietre prețioase
Stiri interne
Ultimul drum pentru Mirela, gravidă ucisă de explozia din Rahova. Imagini dureroase de la înmormântarea tinerei
  • Mama Mirelei este cutremurată de durere în ziua înmormântării
  • Familia gravidei moartă în explozia din Rahova o conduce pe ultimul drum
Emisiuni TV
Cum să prepari în scurt timp cele mai gustoase rigatoni cu broccoli și avocado. Chef Horia Manea te învață pas cu pas
  • Chef Horia Manea, un nou meniu complet
  • Cum poți prepara rigatoni cu broccoli și avocado
Showbiz intern
Amelia de la Insula Iubirii recunoaște că a avut, de fapt, o relație cu George Jaguarul. Îi aduce acuzații grave: "Este un alt om când consumă alcool"
  • Amelia de la Insula Iubirii, acuzații grave pentru George Jaguarul
  • Bruneta a recunoscut că au format un cuplu
Showbiz intern
Gemenii Roxanei Nemeș au împlinit o lună! Vedeta a transmis un mesaj înduioșător
  • Roxana Nemeș a făcut declarații emoționante despre rolul de mamă
  • Fetița și băiețelul vedetei au împlinit o lună
Stiri interne
Are doar 18 ani și a cucerit America cu talentul ei! Balerina Olimpia Cărăuleanu, în campania „100 de tineri pentru dezvoltarea României”
  • Are doar 18 ani și a cucerit America cu talentul ei
  • Balerina Olimpia Cărăuleanu, în campania „100 de tineri pentru dezvoltarea României”
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Cum a inventat un bărbat o unitate SRI falsă și a convins civili să devină "agenți secreți"
recomandare pe as.ro
Celebrul milionar s-a căsătorit cu “cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
Romania TV
Cine este angajatul la stat din România, fost electrician, care are un salariu DUBLU faţă de Nicușor Dan: Poate președintele nu e plătit suficient
Romania TV
Ozana Barabancea nervoasă, după ce fanii i-au spus că seamănă cu o păpușă de ceară, că își editează pozele: Dacă m-ați vedea în realitate, ați înghiți în sec, amărâtelor, coțohârlelor!
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
De ce trebuie să schimbi mai devreme anvelopele de iarnă: noile compoziţii modifică regulile siguranţei
recomandare pe playtech.ro
Cât a încasat Ioana Ginghină pe proiectele cu Primăria și ce relație are cu primarul George Tuță. Declarațiile EXCLUSIVE ale actriței
recomandare pe redactia.ro
Durere fără margini în familia fraților Pian. Ce s-a întâmplat cu doar câteva zile înainte de moartea mamei lor
recomandare pe redactia.ro
Trei ceasuri rele pentru o zodie marți. Va suferi teribil
recomandare pe Ciao.ro
S-au despărţit cu scandal! Cele mai scurte căsnicii ale vedetelor din România
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Ce se întâmplă în Dubai nu rămâne doar în Dubai! Imaginile cu Aryna Sabalenka și Paula Badosa în costum de baie au încins imaginația fanilor
recomandare pe bzi.ro
Alina Pușcău, secretul siluetei de invidiat, la 43 de ani! Face asta de patru ori! – GALERIE FOTO
recomandare pe bzi.ro
Aroganță de milionar din partea Irinei Columbeanu! S-a afișat cu o geantă care costă cât o garsonieră! – GALERIE FOTO
recomandare pe dailybusiness.ro
Vlăduța Lupău a făcut anunțul despre al treilea copil: „O să vă și arăt, ca să fie așa pe dovedite”
recomandare pe dailybusiness.ro
Sébastien Lecornu, premierul Franței, suspendă reforma pensiilor pentru a evita prăbușirea guvernului
recomandare pe Jurnalul.ro
Cea mai potrivită carieră, în funcție de luna nașterii
recomandare pe a1.ro
Carmen Brumă a întors toate capetele la un eveniment de la Palatul Parlamentului. Detaliul care i-a pus în evidență silueta