Live acum Meniu de vedeta - arome din Maroc (r)
Prime time 19:00 Petrecem in familie (r)
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Acces Direct. Mătușa Denisei, noi acuzații la adresa fostului cumnat! Angela sare în apărarea tinerei: „A fost bețiv și agresiv” / VIDEO

Acces Direct. Mătușa Denisei, noi acuzații la adresa fostului cumnat! Angela sare în apărarea tinerei: „A fost bețiv și agresiv” / VIDEO

De Redactia Spynews.ro.
Publicat pe 23.02.2021 la 19:38 Actualizat pe 23.02.2021 la 22:40

După ce Denisa a susținut că propriul tată i-ar fi omorât bunica, după ce ar fi aruncat în ea cu un știulete de porumb, mătușa tinerei îi sare în apărare cu noi declarații bombă. Angela susține că Emin, fostul cumnat, ar fi fost dependent de alcool și agresiv chiar și cu ea în trecut. Ba mai mult, aceasta a mai spus că Verginia, actuala iubită a bărbatului, ar avea o influență rea asupra lui!

Captură Video

Declarații șocante continuă în povestea Denisei, tânăra de 26 de ani care și-a acuzat tatăl de crimă. Angela, mătușa fetei a fost contactată de reporterii Acces Direct, și a făcut o serie de dezvăluiri halucinante, aducându-i mai mult acuzații grave bărbatului.

Mătușa Denisei susține că fostul cumnat a fost agresiv

Conform spuselor ei, Denisa nu ar vrea să-și vadă tatăl în închisoare, însă ar vrea să se facă dreptate. Angela a spus că e de părere că Emin ar fi plătit pentru moartea bunicii, având în vedere că a trecut printr-un accident.

„Eu știu că Denisa nu vrea să-și vadă tată după gratii. Eu știu că vrea să se facă dreptate. Tatăl ei suferă după moartea bunicii, după cum văd eu, Dumnezeu l-a pedepsit pe el. Mie mi-a spus despre moartea bunicii, fostul meu soț, care era fratele tatălui Denisei. Deci în 2007, când a murit bunica Denisei, eu eram aici în Spania. Din 2003 sunt în Spania”, a spus mama Denisei pentru Acces Direct.

Angela l-a acuzat pe Emin de infidelitate

În continuare, mătușa Denisei a spus că soțul ei i-ar fi povestit că lumea din sat ar fi vorbit la înmormântare că Emin și-ar fi omorât mama. Femeia a mai mărturisit că tânăra i-ar fi spus că acest lucru ar fi fost adevărat și că nu ar fi putut să facă dreptate din cauză că ar fi fost singură.

„Soțul meu a fost la înmormântare, iar la întoarcere mi-a povestit că lumea în sat vorbea că ar fi omorât-o Emin pe maică-sa. El nu știa sigur dacă era adevărat, pentru că eu cred că Denisa i-a spus lui, iar el nu a crezut-o pe Denisa. Niciodată nu am știut concret dacă era adevărat. Până când, o dată când am vorbit cu Denisa, mi-a spus Denisa că e adevărat. Și încerca să facă dreptate de acum câțiva ani, dar cum era singură și nici nu o ajutau, nu putea să facă dreptate”, a adăugat Angela.

Angela nu s-a oprit aici și l-a acuzat pe Emin că ar fi fost alcoolic și agresiv. Mătușa Denisei e de părere că Verginia l-a influențat negativ, susținând că cea din urmă s-ar fi băgat în familia lui.

„Denisa era o copilă. Deci taică-său, așa cum spune ea, dacă intra în pușcărie, Denisa rămânea pe drumuri sau la casa de copii. Și normal, când taică-său era mai mult tânăr, nu se purta tot timpul urât, așa cu ea. După aia, când bea sau când femeia asta (n.r. Verginia, actuala iubită), se băga în viața lui, era agresiv. A fost un bețiv, un agresiv”, a mai transmis femeia.

Ba mai mult, Angela îl acuză pe fostul cumnat de infidelitate. Femeia susține că Emin ar fi umblat cu mai multe femei și că ar fi avut o relație cu actuala iubită, Verginia, de când ar fi fost într-o relație cu Anca, mama Denisei.

„I-a plăcut să umble cu mai multe femei, deci o înșela tot timpul pe maică-sa (n.r. mama Denisei). Verginia a intrat în căsnicia lor când erau doar niște tineri. Mama Denisei începuse cu el pe la 18, 19 ani. La 19 ani a avut-o pe Denisa, iar el deja umbla cu femeia asta. Și certurile fostului meu cumnat cu mama lui erau foarte multe din cauza Verginiei. Eram vecini. Tot timpul o bătea pe Anca, mama Denisei”, a continuat Angela.

Printre altele, mătușa Denisei a spus că Emin ar fi fost violent atât cu mama invitatei de la Acces Direct, cât și cu ea. În ciuda spuselor Verginiei, femeia a declarat că actuala iubită a bărbatului ar fi încercat să o dea la casa de copii, nu să o ajute.

„Verișorul Denisei a fost martor la moartea bunicii. Normal că acum copilul acesta stă în casă cu ei, din câte am înțeles. M-a bătut și pe mine când eram tânără. (...) Când taică-său a fost în spital, Verginia începuse să facă unele demersuri, ca să o ducă la casa de copii”, a mai spus femeia.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Acces Direct. Mătușa Denisei, noi acuzații la adresa fostului cumnat! Angela sare în apărarea tinerei: „A fost bețiv și agresiv” / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Emisiuni TV
Aseară, Survivor a fost lider de audiență! În câteva ore, un concurent din tribul Faimoșilor va părăsi competiția, la finalul primului Duel din sezon, la Antena 1!
  • Diseară, o nouă ediție Survivor
  • Un concurent de la Faimoși va părăsi competiția
Beauty & Lifestyle
Ce se întâmplă atunci când renunți la zahăr pentru două săptămâni. Prin ce schimbări trece organismul
  • Ce se întâmplă în organism atunci când nu mai consumi zahăr pentru două săptămâni
  • Primele zile se pot dovedi ceva mai dificile
Showbiz intern
Lovitură pentru Ruxandra Luca! Singurul ajutor pe care îl avea a renunțat! Ce s-a întâmplat
  • Singurul ajutor pe care Ruxandra Luca îl avea a renunțat
  • Ce s-a întâmplat
Showbiz intern
O fostă asistentă TV din România își acuză fostul iubit că a bătut-o crunt! S-a afișat cu fața plină de sânge
  • O fostă asistentă TV și-a acuzat fostul iubit că a bătut-o
  • Cum a scăpat din relația abuzivă
Stiri interne
Cele mai dureroase cuvinte! Ce a spus iubita lui Gabriel din Buzău cu o zi înainte de înmormântare
  • Iubita lui Gabriel a transmis un mesaj dureros
  • Denisa se pregătește de marea despărțire
Emisiuni TV
Cine a câștigat jocul de imunitate la Survivor 2026. Scorul a fost extrem de strâns
  • Adi Vasile a anunțat cine a câștigat imunitatea la Survivor 2026
  • Cum au reacționat concurenții
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Coduri portocaliu şi galben de viscol în mai bine de jumătate de ţară, inclusiv Bucureşti. Minime de -15°C
recomandare pe as.ro
Cu ce se ocupă românii care l-au surclasat pe Ion Ţiriac în topul ierarhiei miliardarilor anunţat de americani
Romania TV
Georgiana Lobonț, criticată că e prea slabă. Artista s-a pozat în costum de baie, în Zanzibar, iar criticii au stat la pândă și au atacat: Ai bețe, îți lipsesc schiurile
Romania TV
Suma URIAȘĂ pe care a dat-o Monica Bîrlădeanu pe rochia mini cu care a încins internetul. Un român de rând muncește o lună pe acești bani!
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Ce faci dacă te-a inundat vecinul: cine plăteşte în caz de stricăciuni, conform legii
recomandare pe playtech.ro
Cea mai ieftină destinaţie de plajă din Europa e la câteva ore de România. Are şi o istorie specială
recomandare pe redactia.ro
Reacția neașteptată a iubitului Rodicăi Stănoiu după ce femeia a fost deshumată la doar câteva zile de la înmormântare. Prima poză cu tânărul IUBARET
recomandare pe redactia.ro
Nicusot Dan , gest RAR la PARADA!! Nu s-a mai intamplat asta cu un presedinte in ultimii ani
recomandare pe Ciao.ro
ULTIMĂ ORĂ! Moment de panică, în direct, la Radio ZU! Morar, Buzdugan și Emma, evacuați de urgență
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Ce a văzut toată lumea după ce prezentatoarea TV s-a întins prea tare. „Mi s-a rupt bluza”
recomandare pe bzi.ro
Simona Halep a aruncat internetul în aer cu oferta de Revelion 2026! Românii nu au iertat-o!
recomandare pe bzi.ro
Denise Rifai a făcut furori la evenimentul Adinei Buzatu! Toate privirile au fost îndreptate către ea! – GALERIE FOTO
recomandare pe dailybusiness.ro
Partidul de guvernământ din Kosovo câștigă alegerile după mai multe luni de blocaj politic
recomandare pe dailybusiness.ro
Kremlinul: „Întreaga lume apreciază eforturile de pace ale președintelui Trump”
recomandare pe Jurnalul.ro
„Ghinion” pentru Traian Băsescu, înainte de Crăciun: Întoarcerea în casa de protocol, blocată de manevra juridică prin care și-a luat SPP-iștii înapoi
recomandare pe a1.ro
Georgiana Lobonț, apariție sexy în costum de baie pe internet, în vacanță. Cum au reacționat fanii și de ce au criticat-o