Live acum Mireasa | Direct din culise
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Acces Direct. Mirela a născut un băiețel de aproape 4 kilograme, însă medicii i-au spus după câteva zile că a murit: "Nu mai eram eu” / VIDEO

Acces Direct. Mirela a născut un băiețel de aproape 4 kilograme, însă medicii i-au spus după câteva zile că a murit: "Nu mai eram eu” / VIDEO

Publicat pe 06.04.2023 la 21:56 Actualizat pe 06.04.2023 la 21:56

Încă un nou caz în dosarul de "furt de copii". Mirela își caută băiețelul de 24 de ani și susține că acesta ar trăi. Medicii i-au spus după câteva zile de la naștere că bebelușul nu a supraviețuit deoarece suferea de o malformație.

Mirela nu mai are liniște de aproape 24 de ani, asta după ce a născut un băiețel în anul 1999. Copilul avea aproape 4 de kilograme la naștere, iar mămica a născut natural. Mirela susține că a văzut atunci bebelușul, iar la doar câteva zile medicii au spus că acesta a decedat.

Mirela a născut un băiețel de aproape 4 kilograme

Mirela a declarat în exclusivitate la Acces Direct a născut la maternitate din Buzău, iar bebelușul la naștere era perfect sănătos și l-a adus pe lume la termen. Mirela susține că și-a mai văzut copilul doar atunci când l-a născut, iar mai apoi medicii nu i l-au mai arătat la față.

''Avem 2 copii, o fată și un băiat. Eram în 1999, pe 31 ianuarie. Am născut un copil de 3,900 de kilograme. Am născut la termen, la 9 luni. A plâns când l-am născut. L-am născut normal, nu prin cezariană. Mi l-au luat și dus a fost. Am născut la maternitatea din Buzău. L-am văzut la naștere și după nu l-am mai văzut deloc.'', a declarat Mirela, în exclusivitate, la Acces Direct.

Medicii i-au spus că bebelușul a murit

Mirela a mărturisit la Acces Direct că a doua zi era sedată și nu știa ce se întâmplă cu ea. La scurt timp, medicii au anunțat-o că bebelușul a murit deoarece avea o malformație. Mirela a încercat să găsească soluții pentru a-și vedea bebelușul, însă nu a reușit.

''M-am dus la doamna doctor și am întrebat-o. A doua zi eram sedată și mergeam cu mâinile pe pereți. Nu mi s-a întâmplat nici la naștere. Nu mai erau eu. Nu mi l-au adus deloc la alăptat. Mi-au zis că nu poate să mi-l dea că are o malformație și că nu respiră cum trebuie. A treia zi tot asta mi-au zis și după mi-au zis că a decedat în spital. Le-am spus că vreau să-l văd și mi-au zis că l-au trimis la morga Spitalului Județean. Am mers acolo cu certificatul de naștere în mână și mă trimiteau înapoi la maternitate.'', a declarat Mirela, în exclusivitate, la Acces Direct.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Acces Direct. Mirela a născut un băiețel de aproape 4 kilograme, însă medicii i-au spus după câteva zile că a murit: "Nu mai eram eu” / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Emisiuni TV
“Nu aveam absolut nimic. Am plecat doar cu biletele de avion.” Anca Țurcașiu și Călin Șerban, despre experiența unei vacanțe de două luni în Filipine
  • Vedetele și-au împărtășit experiențele din vacanțe
  • Unde au călătorit
Showbiz intern
Ce a mâncat Teodora Stoica după 90 de ore de post cu apă! Cât de importante sunt primele mese după fasting prelungit
  • Teodora Stoica a făcut declarații despre experiența prin care a trecut
  • Fiica lui Mihai Stoica a ținut post 90 de zile
Beauty & Lifestyle
Cum arată cel mai elegant oraș din Europa! Se află în Portugalia și are o frumusețe aparte
  • Cum arată unul dintre cele mai elegante orașe din Europa
  • Turiștii au rămas uimiți când l-au văzut
Emisiuni TV
Rețeta lui Horia Manea de scrumbie la tigaie cu mămăligă și usturoi. Un preparat delicios pentru sezonul cald
  • Cea mai bună rețetă de scrumbie la tigaie cu mămăligă și usturoi
  • Cu ce desert poți să o combini
Showbiz intern
Oksana Ionașcu, mesaj subtil pentru Cezar Ionașcu?!: ”Să fii în viața mea este un privilegiu” | VIDEO
  • Oksana Ionașcu a transmis un mesaj neașteptat
  • Ce se întâmplă între ea și Cezar Ionașcu
Beauty & Lifestyle
Insula mică, dar superbă, din Grecia de care puțini turiști știu că există! Este o bijuterie a paradisului elen
  • Această insulă este una dintre cele mai frumoase destinații de vacanță
  • Cum ajungi în micul paradis elen
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Explozie la un laborator pentru muniţie şi armament din Pantelimon. O femeie a fost găsită carbonizată înăuntru
recomandare pe as.ro
Milionarul român, coproprietar la cel mai tare restaurant din Dubai rupe tăcerea: „Am investit, mai deschidem unul”
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
recomandare pe antena3.ro
Insula cât un teren de fotbal pe care 150 de oameni își au casele. Are baruri, hoteluri și chiar un bordel
recomandare pe antena3.ro
Cele mai sigure zece țări din lume în cazul în care izbucnește al treilea război mondial
recomandare pe antena3.ro
Egiptul își construiește o nouă capitală. Imagini din satelit cu orașul de 100 de miliarde de dolari
recomandare pe playtech.ro
Horoscopul weekendului 2-4 mai. Oboseala îşi spune cuvântul pentru o zodie, cine trebuie să evite impulsivitatea
recomandare pe playtech.ro
Horoscop zilnic 2 mai. Zodia care trebuie să fie atentă la trădări
recomandare pe redactia.ro
Zodia care își iubește mama mai mult decât orice. Legătura de sânge care nu se rupe niciodată
recomandare pe redactia.ro
Detalii cutremurătoare ies la iveală din ancheta bebelușului furat din maternitatea Bacău. Cum a fost scos micuțul din spital și cu cât s-a vândut micuțul
recomandare pe Ciao.ro
Vedetele din România care s-au călugărit. Au renunțat la celebritate pentru o viață în rugăciune
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Gimnasta a făcut avere din alte activități: „Bărbații mi-au cerut apa în care m-am spălat”
recomandare pe bzi.ro
Anca Serea și-a făcut de cap, alături de fiica ei, în club! S-au dezlănţuit în club până-n zori!
recomandare pe bzi.ro
Avertismentul nutriționiștilor privind pufuleții din dieta Mihaelei Rădulescu! „Evitați cât puteți pufuleții cu arome!“
recomandare pe dailybusiness.ro
Peste 223.000 de români ar vrea să muncească, dar sunt blocați!
recomandare pe dailybusiness.ro
Șomajul atinge un minim istoric de 3,33%, impulsionat de relansarea economică europeană
recomandare pe Jurnalul.ro
Ziua eliberării: 3 Zodii încep un nou capitol pe 28 Aprilie 2025
recomandare pe a1.ro
Cu cât închiriază Oana și Vlad Gherman una dintre garsonierele lor. Cum arată locuința