Live acum Acces Direct
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Acces Direct. Motivul pentru care Maria Ciobanu nu l-a botezat pe copilul Ștefaniei Narenji. Fiica de suflet a artistei și-a schimbat religia în cadrul evenimentului / VIDEO

Acces Direct. Motivul pentru care Maria Ciobanu nu l-a botezat pe copilul Ștefaniei Narenji. Fiica de suflet a artistei și-a schimbat religia în cadrul evenimentului / VIDEO

Publicat pe 27.10.2022 la 19:57 Actualizat pe 27.10.2022 la 19:59

În exclusivitate pentru Acces Direct, Ștefania Narenji a dezvăluit din ce motiv nu l-a botezat Maria Ciobanu pe copilul ei. Fiica de suflet a cântăreței visa de mică să o întălnească pe artistă și nici nu se gândea că aceasta ar putea să îi fie nașă fiului ei. În cele din urmă, fiul tinerei a fost botezat de Ionuț Dolănescu și de soția lui, Doinița.

De ce nu l-a botezat Maria Ciobanu pe copilul Ștefaniei Narenji

Acces Direct

Nu mai este pentru nimeni un secret faptul că Maria Ciobanu este foarte apropiată de Ștefania Narenji. Artista trebuia să îi fie nașă copilului pe care tânăra l-a adus pe lume, însă în cele din urmă cel mic a fost botezat de fiul cântăreței.

Din ce motiv nu l-a botezat Maria Ciobanu pe fiul Ștefaniei Narenji

În exclusivitate pentru Acces Direct, Ștefania Narenji a mărturisit că Maria Ciobanu nu a putut să îl boteze pe fiul ei, chiar dacă și-a dorit mult, pentru că evenimentul a avut loc în contextul pandemiei, iar artista se afla în America atunci.

Ștefania Narenji nu a mai putut amâna evenimentul pentru că fiul ei avea deja 10 luni, iar cei ce l-au botezat pe micuțul Armin sunt Ionuț Dolănescu și partenera lui de viață, Doinița.

„Eu am cunoscut-o pe doamna Maria Ciobanu când aveam 10 ani. Visam să vorbesc cu dumneaei, să am un dialog, dar să vină la nunta mea, mai mult să fie nașa copiilor mei, mi s-a părut doar așa un vis și culmea s-a îndeplinit. (...) În momentul în care am anunțat-o că era în America mi-a zis <<Ce mă bucur, eu ți-l botez, vrei?>> Bineînțeles că am vrut, am fost în extaz când am auzit. Din păcate, a fost o situație mai dificilă pentru că botezul a fost în contextul pandemiei, n-am mai putut să amânăm, copilul deja avea 10 luni, deja mergea și era foarte greu să mai botezi un copil atât de mare. (...) L-a botezat nașul Ionuț Dolănescu împreună cu nașa Doinița Dolănescu”, a mărturisit Ștefania Narenji, pentru Acces Direct.

Fiica de suflet a artistei și-a schimbat religia în cadrul evenimentului

Atunci când l-a botezat pe fiul ei, Ștefania Narenji și-a schimbat religia. Maria Ciobanu nu a ajuns atunci să îi fie nașă micuțului, însă a venit și ea în țară, după un an de la eveniment, moment în care au sărbătorit cu toții.

„Doamna Maria Ciobanu a venit cu un an după botez și am petrecut atunci, a fost culmea și Sfânta Maria și a fost o sărbătoare mare. (...) Nu am programat botezul meu, însă botezul lui Armin a fost mult așteptat pentru că el a fost botezat la 10 luni, noi am tot încercat, nu am putut din cauza pandemiei”, a adăugat artista.

Ștefania Narenji se înțelege de minune cu Maria Ciobanu. Tânăra artistă și-a dorit încă din copilărie să o cunoască pe cântăreață.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Acces Direct. Motivul pentru care Maria Ciobanu nu l-a botezat pe copilul Ștefaniei Narenji. Fiica de suflet a artistei și-a schimbat religia în cadrul evenimentului / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Emisiuni TV
Maria și Cristian au aflat dacă rămân sau nu în finala Mireasa! Ce au votat fanii emisiunii
  • Câte cupluri au rămas în finala emisiunii Mireasa
  • Maria și Cristian au aflat rezultatele votului
Emisiuni TV
Finala Mireasa sezon 11, 11 iulie 2025. Ce cuplu a câștigat marele premiu. Cuplul pleacă acasă cu suma de 40.000 de euro
  • Cine a câștigat finala Mireasa, sezonul 11
  • Cuplul pleacă acasă cu suma de 40.000 de euro
Beauty & Lifestyle
(P) Sloturi clasice versus păcănelele cu plată în clustere
  • Cum funcționează sloturile clasice cu fructe
  • Ce sunt sloturile care plătesc în clustere și cum funcționează
Showbiz intern
Mario Fresh, prima reacție după ce s-a spus că ar fi rămas indiferent după ce un fan ar fi leșinat la concertul său: ”Nu sunt un monstru”
  • Mario Fresh a făcut primele declarații în cel mai nou scandal
  • Cântărețul a explicat ce s-ar fi întâmplat la concert
Emisiuni TV
Joaquin Bonilla, detalii mai puțin știute despre părinții lui. Și-a văzut mama pentru ultima dată la mormântul tatălui său. Ce a făcut cu locuința părintească
  • Joaquin Bonilla și-a pierdut părinții în urmă cu mai mulți ani
  • Crede că mama lui îi este alături din Ceruri
  • Ce a făcut cu locuința părintească
Stiri interne
Cătălin Țone, expert antidrog, la conferința Webdidactica: „Festivalurile aduc trafic de droguri. Nu mai putem închide ochii”
  • Cătălin Țone a tras un semnal de alarmă dur cu privire la traficul de droguri la festivaluri
  • Concluziile specialistului
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Trucul prin care putem face răcoare în locuinţă, fără aer condiţionat
recomandare pe as.ro
Milionarul român cu trei pensii dă din casă! Ce i-a făcut propria nevastă. Dieta secretă care l-a ajutat enorm
Romania TV
Vlăduța Lupău este în culmea fericirii! Cât de frumos a dat vestea! Fanii au sărit imediat să o felicite!
Romania TV
Cum pot românii să obțină ajutorul pentru energie de la Guvern. Câți bani pot primi pe lună și ce pași trebuie să urmeze
recomandare pe antena3.ro
O femeie cu un copil de 2 ani spune cum e să locuiești pe un vas de croazieră, cu totul gratuit. Există, totuși, un dezavantaj
recomandare pe antena3.ro
Furie în Bulgaria din cauza panterei negre. Oamenii spun că au pierdut bani din cauza ei și cer despăgubiri
recomandare pe antena3.ro
Mireasă din Vâlcea bătută de mire la nuntă, pentru că a supărat-o pe mama soacră. Ea a fost dusă la spital, el a continuat petrecerea
recomandare pe playtech.ro
Cea mai frumoasă plajă din Europa se află în Grecia. Puţini români ştiu de ea, panorama dramatică te cucereşte pe loc
recomandare pe playtech.ro
Cum şi cât se udă trandafirii din grădină când e caniculă. Detaliul care distruge bobocii
recomandare pe redactia.ro
Cine este tânăra ucisă de fostul iubit după ce i-a incendiat casa. Victima a fost rapită și în februarie de ucigaș
recomandare pe redactia.ro
Se schimbă școala românească din temelii. Părinții riscă și închisoarea dacă nu respectă acest lucru.
recomandare pe Ciao.ro
A murit cea mai iubită actriță de la Bollywood! Ochii ei i-au înnebunit și pe români
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Prezentatoarea TV care întoarce toate privirile la 34 de ani e fericită, după ce iubitul cu 11 ani mai mic decât ea a semnat contractul vieții
recomandare pe bzi.ro
Piedone demască „super-ofertele” înșelătoare din Profi: Cum sunt păcăliți clienții cu promoțiile 5+1 la bere
recomandare pe bzi.ro
Ce a făcut Mihai Leu chiar înainte să moară, deși era în comă profundă. Soția sportivului a oferit detalii dureroase
recomandare pe dailybusiness.ro
De ce mamele aflate în concediu maternal trebuie să plătească CASS. Premierul Ilie Bolojan: „Nu ne mai putem permite să fim o țară de excepții”
recomandare pe dailybusiness.ro
Pensii 2025. Cu cât vor scădea pensiile de peste 3000 de lei, de la 1 august, după taxarea CASS
recomandare pe Jurnalul.ro
Bani, dragoste? Iată cea mai norocoasă zi a lunii iulie 2025 pentru fiecare zodie
recomandare pe a1.ro
Artist celebru din România a sărit la bătaie în timpul concertului său. Ce s-a întâmplat între el și un fan