Live acum Acces Direct
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Acces Direct. Primele declarații ale mamei lui Emi, tânărul înjunghiat în Grădina Botanică din Craiova: "Vreau doar să ..." / VIDEO

Acces Direct. Primele declarații ale mamei lui Emi, tânărul înjunghiat în Grădina Botanică din Craiova: "Vreau doar să ..." / VIDEO

De Oana Vacarusi.
Publicat pe 29.06.2023 la 19:29 Actualizat pe 29.06.2023 la 19:30

Mama lui Emi, tânărul care a fost înjunghiat de adolescentul în vârstă de 17 ani, în urmă cu două zile, în Grădina Botanică din Craiova, a făcut primele declarații, în exclusivitate la Acces Direct! Ce spune femeia despre incidentul șocant în care fiul ei era să își piardă viața.

captura Antena Stars

Au trecut două zile de la atacul sângeros din Grădina Botanică din Craiova, unde o fata în vârstă de 14 ani și prietenul ei care are 19 ani au fost înjunghiați de un adolescent în vârstă de 17 ani. Din păcate, copila s-a stins din viață din cauza loviturilor primite, în timp ce Emi, prietenul ei, s-a trezit din coma profundă în care se afla și a început să coopereze din punct de vedere medical.

Primele declarații ale mamei lui Emi, bărbatul înjunghiat în Grădina Botanică din Craiova

Mama lui Emi, tânărul în vârstă de 19 ani, rănit în urmă cu două zile, în Grădina Botanică din Craiova, a făcut primele declarații despre incidentul șocant în urma căruia fiul ei și-ar fi putut pierde viața. Femeia susține că victimele nu îl cunoșteau pe agresor.

"Vreau doar să stau să mă rog pentru copilul meu. Nu știu cine e ăla, ce a avut cu ei. Eu știu doar că ei (nr. Meliss și Emi) se plimbă des prin Grădina Botanică, atâta știu. Au fost prieteni buni, erau prieteni foarte buni, apoi na...s-au legat foarte mult, erau foarte apropiați. Eu nu l-am auzit vreodată vorbind ceva de persoana asta (n.r presupusul criminal) sau cum se speculează, că am auzit că s-a scris că era un fost prieten, eu nu am auzit de el.", a spus mama lui Emi, în exclusivitate, la Acces Direct.

Cum își descrie femeia fiul, pe Emi, victima din Grădina Botanică din Craiova

Femeia îl descrie pe Emi ca fiind un băiar cuminte, talentat, și care învață bine. Aceasta spune că băiatul ei nu avea cum să îl lovească pe adolescentul în vârstă de 17 ani, pentru că nu era un o fire colerică ci, din contră, era timid.

"Copilul meu este extraordinar de cuminte, este extraordinar de talentat în multe, este cuminte. Un copil care învață bine, care e cuminte, care... el nici nu prea ieșea așa mult. De curând, și-a făcut niște prieteni prin care a cunoscut-o pe fata asta, de curând ieșeau așa mai mult în gașcă. Copilul meu niciodată nu a sărit la bătaie cu cineva, e timid, nu l-aș vedea începând o ceartă cu cineva.", a mai spus aceasta la Acces Direct.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Acces Direct. Primele declarații ale mamei lui Emi, tânărul înjunghiat în Grădina Botanică din Craiova: "Vreau doar să ..." / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri interne
Ultimă oră! Elena Udrea, cu un pas mai aproape de eliberare! Ce au decis judecătorii în urmă cu câteva minute
  • Elena Udrea ar putea fi tot mai aproape de eliberare
  • Ce au decis judecătorii
Showbiz intern
Un an de la cel mai greu moment pentru Tzancă Uraganu și Alina Marymar. Cei doi sunt sfâșiați de durere: „Ce zi grea”
  • Un an de la cel mai greu moment pentru Tzancă Uraganu și Alina Marymar
  • Cei doi sunt sfâșiați de durere
Showbiz intern
Catalin Crișan s-a despărțit de iubită! Artistul, primele declarații: “Sunt singur… Viața merge mai departe” / FOTO
  • Cătălin Crișan e, din nou, un bărbat liber
  • Artistul a anunțat că s-a despărțit de iubita lui
Beauty & Lifestyle
Ai auzit de teoria “the never broken bone”? Ce se spune despre oamenii care nu și-au fracturat niciun os vreodată
  • Teoria „the never broken bone”
  • Ce se spune despre oamenii care nu și-au fracturat niciodată un os
Showbiz intern
Primele declarații ale soției lui Mihai Leu despre starea de sănătate a fostului campion. Cum se simte în prezent
  • Soția lui Mihai Leu, primele declarații despre starea de sănătate a fostului campion
  • Cum se simte în prezent
Emisiuni TV
Mariana Moculescu a luat o decizie șoc! Își vinde hainele ca să supraviețuiască
  • Mariana Moculescu, decizie extremă
  • Își vinde hainele ca să supraviețuiască
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Tradiţii şi superstiţii de Sfântul Gheorghe. Ce nu ai voie să faci azi, 23 aprilie
recomandare pe as.ro
Milionarul român, coproprietar la cel mai tare restaurant din Dubai rupe tăcerea: „Am investit, mai deschidem unul”
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
recomandare pe antena3.ro
O fetiță de 3 ani a fost găsită alergând într-o parcare cu sânge pe față. Apoi mama ei a fost găsită moartă, în mașină
recomandare pe antena3.ro
Moscova amenință o țară NATO că va avea soarta Ucrainei: „Să se uite şi să tragă concluzii”
recomandare pe antena3.ro
Un cardinal venit la Vatican pentru conclav a golit minibarul de la Santa Marta: „Credea că e gratis, și-a invitat și colegii”
recomandare pe playtech.ro
Cum scapi de furnicile din casă sau din curte în mod natural. Este varianta cea mai simplă
recomandare pe playtech.ro
Ordinea în care se pun ingredientele la saramura de peşte. Aşa te asiguri că legumele au consistența perfectă
recomandare pe redactia.ro
Zodia care își iubește mama mai mult decât orice. Legătura de sânge care nu se rupe niciodată
recomandare pe redactia.ro
Detalii cutremurătoare ies la iveală din ancheta bebelușului furat din maternitatea Bacău. Cum a fost scos micuțul din spital și cu cât s-a vândut micuțul
recomandare pe Ciao.ro
Vedetele din România care s-au călugărit. Au renunțat la celebritate pentru o viață în rugăciune
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Gimnasta a făcut avere din alte activități: „Bărbații mi-au cerut apa în care m-am spălat”
recomandare pe bzi.ro
Laura Cosoi, apariție neașteptată în costum de baie! Arată senzațional la 43 de ani, după 4 nașteri
recomandare pe bzi.ro
Loredana Groza s-a sărutat cu un cal! Ipostază șocantă a devenit virală! – FOTO
recomandare pe dailybusiness.ro
Peste 223.000 de români ar vrea să muncească, dar sunt blocați!
recomandare pe dailybusiness.ro
Șomajul atinge un minim istoric de 3,33%, impulsionat de relansarea economică europeană
recomandare pe Jurnalul.ro
Ziua eliberării: 3 Zodii încep un nou capitol pe 28 Aprilie 2025
recomandare pe a1.ro
Joseph Adam, mesaj emoționant de ziua Andei Adam. Cum a arătat tortul festiv, dar și ce spune artista despre relația cu soțul ei