Live acum
Prime time 19:00 Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Acces Direct. Prințesa Ardealului, detalii neștiute despre relația cu tatăl copilului ei. Bărbatul ar fi părăsit-o pentru „Mireasa” Claudia: „Nu am considerat-o prietenă”

Acces Direct. Prințesa Ardealului, detalii neștiute despre relația cu tatăl copilului ei. Bărbatul ar fi părăsit-o pentru „Mireasa” Claudia: „Nu am considerat-o prietenă”

Publicat pe 01.04.2022 la 16:41 Actualizat pe 01.04.2022 la 16:44

În exclusivitate pentru Acces Direct, Prințesa Ardealului a vorbit despre perioada prin care trece, după ce bărbatul alături de care are un copil este într-o relație cu „Mireasa” Claudia, femeia care trebuia să-i fie nașă micuțului. Ce detalii a oferit artista despre fostul ei partener, dar și cum se „apără” concurenta din cadrul emisiunii Mireasă- Capriciile Iubirii.

Prințesa Ardealului, detalii neștiute despre relația cu tatăl copilului ei. Bărbatul ar fi părăsit-o pentru „Mireasa” Claudia

Acces Direct

Prințesa Ardealului, una dintre cele mai cunoscute și apreciate artiste din țara noastră, nu trece prin cele mai frumoase momente. Bărbatul cu care a făcut un copil este acum într-o relație cu „Mireasa” Claudia, cea care trebuia să fie nașa copilașului, dar și prietena care i-a fost alături pe toată perioada sarcinii.

Prințesa Ardealului, detalii neștiute despre relația cu tatăl copilului ei

În exclusivitate pentru Acces Direct, Prințesa Ardealului a oferit detalii neștiute despre relația cu tatăl copilului. Artista nu a trecut prin cele mai bune momente de când fostul ei partener trăiește o poveste de dragoste cu „Mireasa” Claudia, cântreața care i-a fost alături o bună perioadă de timp, dar și despre care spune acum că nu i-a fost prietenă.

Prințesa Ardealului susține că deși i s-a întâmplat să trăiască o asemenea experiență neplăcută, ea nu este supărată. De asemenea, artista consideră că între „Mireasa” Claudia și fostul ei partener ar fi existat o atrație mai veche.

„Lucrurile au degenerat, dar nu sunt chiar supărată. În momentul în care am născut ea, într-adevăr, și în timpul sarcinii a fost cu mine, trebuia să fie moașă la copil. Și în momentul în care am născut a fost cu mine (nr. „Mireasa” Claudia), dar nu am considerat-o prietenă, pentru că știți și voi ca în orice meserie nu prea ai prieteni, mai ales pentru că ea este cântreață. Nu m-aș fi gândit niciodată că o să fie împreună. Într-adevăr, nu s-au băgat peste mine, asta e bine de știut, dar probabil că exista o pasiune mai veche între ei. ”, a mărturisit Prințesa Ardealului, în cadrul emisiunii Acces Direct.

Bărbatul ar fi părăsit-o pentru „Mireasa” Claudia

„Mireasa” Claudia a intervenit și ea în discuție și susține că nu a fost alături de Prințesa Ardealului pe perioada sarcină din prietenie, ci pentru Florin, tatăl copilului. Artista susține că bărbatul i-a cerut ajutorul, iar ei ar fi amici de mai muți ani.

„Eu nu am afirmat că avem o prietenie frumoasă. Am avut prietenie pentru Florin, pentru că pe el îl știu de ani de zile, noi nu am avut tangețe, atâta timp cât am fost amici, am fost amici. Da (nr. a fost la nașterea copilului), pentru că Florin avea nevoie de șofer și a trebuit să îl ajut. Florin mi-a cerut ajutorul. ”, a spus „Mireasa” Claudia.

Chiar dacă Prințesa Ardealului este de părere că între fostul ei partener și „Mireasa” Claudia a existat o atracție încă din trecut, aceasta suține că au fost doar prieteni în tot acest timp, dar între timp au format o relație.

Prințesa Ardealului nu trece printr-o perioadă plăcută. Cele două au petrecut mai mult timp împreună, mai ales pentru că sunt artiste și aveau acivități împreună.

Cea care trebuia să-i fie nașă copilului îi este acum „mamă” vitregă. „Mireasa” Claudia și Florin, fostul partener al artistei trăiesc o poveste de dragoste, iar concurenta din cadrul emisiunii Mireasă-Capriciile Iubirii susține că ține la micuțul pe care cânătreața îl are alături de cel cu care ea se iubește.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Acces Direct. Prințesa Ardealului, detalii neștiute despre relația cu tatăl copilului ei. Bărbatul ar fi părăsit-o pentru „Mireasa” Claudia: „Nu am considerat-o prietenă”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri interne
Boala care provoacă panică în România! Medicii spun că sezonul abia a început
  • România se confruntă cu un sezon de boli sever
  • Medicii trag un semnal de alarmă
Emisiuni TV
Cu cine a fost Teo de la Insula Iubirii în vacanța din Brazilia. Ispita supremă a făcut declarații incendiare
  • Cu cine și-a petrecut Teo Costache vacanța
  • Cu ce femei din showbiz s-ar căsători ispita
Showbiz intern
Nick Rădoi a dezvăluit din ce cauză s-a îmbolnăvit de cancer! Milionarul a explicat ce presupune tratamentul naturist pe care îl urmează
  • De ce s-a îmbolnăvit de cancer Nick Rădoi
  • Care este starea sa de sănătate în prezent
Showbiz intern
Andra Volos și-a ieșit din minți! Soția lui Robert Lele, răspuns acid la adresa celor care i-au criticat bradul de Crăciun
  • Andra Volos a răbufnit
  • Ce le-a spus soția lui Robert Lele celor care i-au criticat bradul de Crăciun
Emisiuni TV
Cât de frumoase sunt Emily, Denisa, Lavinia și Florina în rochii de mireasă! Ce ținute au ales concurentele pentru ziua cea mare
  • Cum arată Emily, Denisa, Lavinia și Florina în rochii de mireasă
  • Ținutele care le fac să radieze
Stiri interne
Cât de gravă e starea de sănătate a lui Dan Petrescu! Dezvăluiri de ultimă oră: „Face chimioterapie”
  • Cum se simte Dan Petrescu
  • Ultimele detalii despre starea de sănătate a antrenorului
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Vremea 16 decembrie - 12 ianuarie. Sfârşitul anului aduce temperaturi mai scăzute decât normalul perioadei
recomandare pe as.ro
În ce a investit Adrian Ilie primul milion de dolari! Din ce face acum o avere: “E mai bine să nu ştie lumea”
Romania TV
Dezastru total pentru angajaţi şi pensionari. Anunţul apocaliptic făcut de Bolojan pentru 2026
Romania TV
Momente ȘOCANTE pentru Vlăduța Lupău, după concertul fabulos de la Cluj. Un hoț i-a furat geanta Louis Vuitton: Am avut ceva bani în ea, că aveam de făcut plăți
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Motivul pentru care supermarketurile din România nu au ferestre. Vei privi altfel magazinele de acum
recomandare pe playtech.ro
La ce ajută Certificatul de urbanism: tot ce trebuie să ştii despre act
recomandare pe redactia.ro
Reacția neașteptată a iubitului Rodicăi Stănoiu după ce femeia a fost deshumată la doar câteva zile de la înmormântare. Prima poză cu tânărul IUBARET
recomandare pe redactia.ro
Nicusot Dan , gest RAR la PARADA!! Nu s-a mai intamplat asta cu un presedinte in ultimii ani
recomandare pe Ciao.ro
ULTIMĂ ORĂ! Moment de panică, în direct, la Radio ZU! Morar, Buzdugan și Emma, evacuați de urgență
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Ce a văzut toată lumea după ce prezentatoarea TV s-a întins prea tare. „Mi s-a rupt bluza”
recomandare pe bzi.ro
Simona Halep a aruncat internetul în aer cu oferta de Revelion 2026! Românii nu au iertat-o!
recomandare pe bzi.ro
Denise Rifai a făcut furori la evenimentul Adinei Buzatu! Toate privirile au fost îndreptate către ea! – GALERIE FOTO
recomandare pe dailybusiness.ro
Volodimir Zelenski se întâlnește cu Emmanuel Macron în Franța, după discuțiile privind acordul de pace între SUA și Ucraina
recomandare pe dailybusiness.ro
După întâlnirea SUA-Ucraina din Florida, atenția se îndreaptă asupra lui Putin
recomandare pe Jurnalul.ro
Gata cu joaca! Horoscopul dragostei, 15–21 decembrie 2025: Adevăruri incomode ies la iveală
recomandare pe a1.ro
Gabi Tamaș dorește să facă o schimbare în carieră. De ce se teme cel mai tare, după doi ani de la retragerea din activitate