Live acum Mireasa. Capriciile iubirii (r)
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Acces Direct. Tatăl copilului abandonat într-un spital din Brașov, acuzat că și-a abuzat fiicele de acasă. Bărbatul se află în arest preventiv

Acces Direct. Tatăl copilului abandonat într-un spital din Brașov, acuzat că și-a abuzat fiicele de acasă. Bărbatul se află în arest preventiv

Publicat pe 20.07.2022 la 17:07 Actualizat pe 20.07.2022 la 17:07

Mama copilului abandonat într-un spital din Brașov și ajuns viral pe Internet pentru modul în care plângea în hohote și nimeni nu îl liniștea, a intrat în direct la Acces Direct, unde a dezvăluit care este motivul pentru care nu s-a putut interna cu el, însă asta nu este tot. Femeia a explicat că soțul ei și-a abuzat două dintre fiicele de acasă, iar acum se află în arest preventiv.

captura video

Mama copilului abandonat în spitalul din Brașov, declarații tulburătoare despre soțul ei

Fără a ezita vreun moment, mama copilului abandonat într-un spital din Brașov a declarat faptul că nu a putut să se interneze alături de fiica ei în spital, asta deoarece mai are cinci copii acasă și nu avea cu cine să-i lase.

Nu, nu putea să-i lase pe mâna tatălui lor, fiindcă bărbatul a fost prins în timp ce își abuza sexual două dintre fiice. Mama lor a încremenit în momentul în care a văzut astfel de lucruri, așa că a sunat imediat la Poliție.

Tatăl copilului abandonat este în arest preventiv

În aceste momente, mama copilului abandonat într-un spital din Brașov a dezvăluit că soțul ei este în arest preventiv și o să ajungă în închisoare, asta după ce chiar ea a dus dovezi la Poliție și a depus mai multe declarații.

Femeia s-a temut pentru siguranța copiilor ei, așa că nu a putut să-i lase alături de el și a decis să rămâne acasă cu ei, fiind convinsă că medicii vor avea grijă de ea așa cum trebuie.

"Mi-a abuzat fetițtele sotul meu, il bag in judecata. L-am prins eu, o să faca puscarie.(...) Este în arest preventiv acum, o să înfunde pușcăria. Mi-a violt două fetițe, care sunt și fiicele lui. (...)", a dezvăluit mama copilului abandonat în Brașov.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Acces Direct. Tatăl copilului abandonat într-un spital din Brașov, acuzat că și-a abuzat fiicele de acasă. Bărbatul se află în arest preventiv
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Beauty & Lifestyle
De ce trebuie să vizitezi neapărat Insulele Canare în anul 2025! Locuri fabuloase despre care nu știai că există
  • De ce trebuie să vizitezi Insulele Canare
  • Cu ce locuri superbe te așteaptă
Showbiz intern
Mirela Vaida a vorbit despre perioada dificilă prin care a trecut. Fiul ei a fost operat de urgență: "Vă imaginați prin tot ce trece o mamă..."
  • Mirela Vaida, despre perioada dificilă prin care a trecut
  • Fiul ei a fost operat de urgență
Showbiz intern
Tatăl Alinei Eriko este disperat! Bruneta ar fi devenit iar victima substanțelor interzise: ”Nu ai ce să îi faci, nu vrea”
  • Alina Eriko nu ar putea să scape de dependența de substanțe interzise
  • Tatăl brunetei ia parte la momente îngrozitoare
Beauty & Lifestyle
Copacul pe care nu ai voie să îl plantezi în propria grădină! Este interzis persoanelor care stau la casă
  • Copacul care nu trebuie să fie niciodată în grădina ta
  • Ce se întâmplă dacă îl plantezi
Emisiuni TV
Bianca Drăgușanu vine astăzi la emisiunea Viața fără filtru! La Antena Stars, de la 13:30!
  • Bianca Drăgușanu vine astăzi la emisiunea Viața fără filtru
  • La Antena Stars, de la 13:30!
Meteo
Meteorologii au anunțat ninsori în România, săptămâna viitoare! Temperaturile scad în toată țara
  • Cum va fi vremea până la jumătatea lunii aprilie în România
  • Unde revin ninsorile
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Alternative de investiții mai bune decât imobiliarele, accesibile direct de pe telefon. Guda: "De ce să vă complicați?"
recomandare pe as.ro
Ce pensie poate avea românul care aşteaptă încă milionul de euro! „Eu mai am o speranţă”
Romania TV
Anunțul MOMENTULUI de la ANM. Iarna se întoarce în România. NINSORI și ploi la București!
Romania TV
BREAKING NEWS! Veste proastă primită de Simona Halep!
recomandare pe antena3.ro
În 1975, o tânără a fost găsită moartă într-o pădure și nimeni nu a știut ce s-a întâmplat. Un indiciu pierdut a elucidat acum misterul
recomandare pe antena3.ro
Un sat abandonat din Spania este scos la vânzare cu 89.000 de euro: „Dacă tăiați buruienile se vede marea”
recomandare pe antena3.ro
Presupusul nepot al lui Nicolae Ceauşescu a fost prins la furat de brânză într-un supermarchet din Italia
recomandare pe playtech.ro
Top 3 zodii care vor cunoaşte abundenţa financiară până la final de martie. Vin bani din toate direcţiile
recomandare pe playtech.ro
Ce să faci cu bulbii de lalea când încep să răsară. Aşa vor fi flori din belşug în următoarea lună
recomandare pe redactia.ro
Planul pus la cale de Putin pentru Ucraina. Președintele Rusiei vrea să-l facă pe Trump să accepte totul
recomandare pe redactia.ro
Când sunt Rusaliile anul acesta. Românii vor avea trei zile libere
recomandare pe Ciao.ro
A murit actrița iubită de toți românii! Doliu imens în lumea filmului
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Reacția lui Gigi Becali pentru George Simion. Mesaj dur
recomandare pe bzi.ro
Carmen Harra vorbește despre surpriza de la alegeri: „O femeie apare în prim plan!“
recomandare pe bzi.ro
Minerva, mesaje din lumea de dincolo! Ce i-a cerut Gabrielei Lucuțar să-i pună în sicriu
recomandare pe dailybusiness.ro
Cât costă un kilogram de roșii românești la tarabe. Prețuri cu 50% mai mari decât anul trecut
recomandare pe dailybusiness.ro
Dispar paracetamolul și amoxicilina din farmacii! UE a dat ordinul!
recomandare pe Jurnalul.ro
Metamorfoză: 3 Zodii se reinventează TOTAL în Martie 2025
recomandare pe a1.ro
Babasha și-a cumpărat casă în complexul lui Dorian Popa. Cum arată vila în construcții | VIDEO