Live acum
Prime time 19:00 Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Adevărul din spatele pozelor cu Adriana Bahmuțeanu și noul ei iubit. Vedetei i s-au „spart” conturile de socializare: „Vrea să se răzbune”

Adevărul din spatele pozelor cu Adriana Bahmuțeanu și noul ei iubit. Vedetei i s-au „spart” conturile de socializare: „Vrea să se răzbune”

Publicat pe 21.07.2022 la 19:36 Actualizat pe 21.07.2022 la 19:36

În exclusivitate pentru Antena Stars, Adriana Bahmuțeanu a dezvăluit care este adevărul din spatele fotografiilor de pa paginile de socializare cu ea și noul ei iubit. Vedeta susține că i s-au spart conturile de socializare și nu ea este cea care postează. Iată declarațiile exclusive ale vedetei!

Adevărul din spatele pozelor cu Adriana Bahmuțeanu și noul ei iubit

colaj spynews

Adriana Bahmuțeanu a declarat, în exclusivitate pentru Antena Stars, care este adevărul din spatele imaginilor cu ea și noul ei „iubit”. Vedeta susține cu tărie că cineva are control total asupra paginilor sale de socializare.

Adevărul din spatele pozelor cu Adriana Bahmuțeanu și noul ei iubit

Adriana Bahmuțeanu a mărturisit că cineva i-a „spart” conturile de socializare și postează în locul ei diverse imagini. Acea persoană a postat fotografii cu ea și noul ei „iubit”, însă adevărul este cu totul altul.

„Știu foarte bine despre cine este vorba, însă n-aș vrea să dau detalii încă, aștept ca domnii polițiști să-și facă treaba. Este o persoană foarte cunoscută, care în acest moment se răzbună pe mine și am identificat persoana. Dacă eu îl identific pe cel care mi-a furat paginile, le dau polițiștilor toate datele, iar ei timp de o lună nu fac nimic, iar eu sunt totuși persoană publică, la ce să ne așteptăm în cazul unui om obișnuit?! Are acces peste tot pentru că mi-a clonat și Whatsapp-ul. Bănuiesc că un bărbat face asta”, a declarat ea.

De asemenea, vedeta a mai povestit că nu știe ce vrea să demonstreze persoana care i-a luat conturile, însă recunoaște că persoana din imagini (noul ei „iubit”) este doar un prieten foarte bun de-al ei, nimic mai mult.

„Habar nu am ce vrea să demonstreze. Eu dacă am ceva de comunicat, o să comunic eu. Postarea aceea cu bărbatul nu îmi aparține. În momentul în care voi avea un anunț important de făcut, credeți-mă că voi anunța eu în fața camerelor. Bărbatul din poze este un prieten foarte, foarte apropiat, atât pot să vă spun. Când o să fie cazul o să vă anunț”, a adăugat Adriana Bahmuțeanu.

Vedetei i s-au spart conturile de socializare

Adriana Bahmuțeanu a spus, în exclusivitate pentru sursa citată, că bărbatul care i-a „spart” rețelele sociale vrea doar să-i facă rău. Așteaptă de o lună ca poliția să acționeze, însă susține că aceasta nu face nimic.

„O persoană rău voitoare mi-a furat identitatea pe paginile sociale. Acum o lună am făcut o plângere la poliție, am identificat și persoana pentru polițiști, însă, din păcate, de o lună aștept ca poliția să își facă datoria și văd că nu și-o face”, a dezvăluit vedeta.

Vedeta a mai declarat că a apelat și la DIICOT, însă nimeni nu face nimic pentru a o ajuta, chiar dacă ea a dat și identitatea persoanei care i-a „spart” conturile de socializare.

„Din păcate, eu de o lună de zile nu-mi pot desfășura activitatea pentru că activitatea mea profesională se desfășoară cu preponderență online. Acea persoană îmi modifică postările, îmi șterge live-uri cu diverși invitați, postează în numele meu, ca dovadă aceste postări pe care nu reușesc nici măcar să le șterg pentru că nu mai am acces la pagină. Am făcut plângere și la DIICOT pentru furt de identitate, pentru infracțiuni cibernetice, am sunat pe unde puteam să sun eu ca să-i rog să mă ajute. Văd că, din păcate, nimeni nu face nimic”, a mai spus ea.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Adevărul din spatele pozelor cu Adriana Bahmuțeanu și noul ei iubit. Vedetei i s-au „spart” conturile de socializare: „Vrea să se răzbune”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Emisiuni TV
Asia Express, 7 septembrie 2025. Ce concurenți au ajuns primii la Irina Fodor. Cine luptă pentru joker
  • Echipa care a ajuns prima la Irina Fodor
  • Cine se luptă pentru joker
Showbiz international
Jessie J și-a reluat cariera după operația de cancer mamar. Artista a urcat pe scenă cu fiul său
  • Jessie J a revenit pe scenă
  • Aceasta a urcat pe scenă cu fiul său, Sky
Emisiuni TV
Asia Express, 7 septembrie 2025. Echipele, îngrozite de mirosul puternic dintr-o piață de pește. Ce pact au făcut Karmen și Olga Barcari înainte de competiție
  • Echipele de la Asia Express au ajuns într-o piață de pește
  • Concurenții, îngroziți de mirosul puternic
Emisiuni TV
Asia Express, 7 septembrie 2025. Dan Alexa, scutit de la treburile casnice: „În viața mea n-am spălat o rufă”. De ce a refuzat Raluca Bădulescu să spele hainele murdare ale gazdelor
  • Dan Alexa a recunoscut că nu a spălat haine murdare până la Asia Express
  • Raluca Bădulescu a refuzat să facă proba
Emisiuni TV
S-a spus primul „Te iubesc!”. Oana Monea face declarații în exclusivitate despre relația cu noul iubit la Xtra Night Show. Ce planuri de viitor are fosta ispită cu acesta
  • Oana Monea vrea să se extindă pe partea profesională
  • Fosta ispită trăiește o poveste de dragiste de patru luni
Emisiuni TV
Asia Express, 7 septembrie 2025. Concurenții, surprinși neplăcut de condițiile din casele localnicilor, în prima noapte de cazare. Ce misiune au primit mai apoi
  • Concurenții de la Asia Express, surprinși neplăcut de condițiile din prima noapte de cazare
  • În ce condiții au dormit echipele
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Un bărbat din Prahova şi-a bătut amanta şi apoi a dat cu maşina peste ea. Poliţiştii au identificat agresorul
recomandare pe as.ro
Dieta care îl ţine pe Gigi Becali în formă maximă. Ce mănâncă milionarul zi de zi
Romania TV
Mara Bănică arată trăsnet la 50 de ani. Vedeta a slăbit 20 de kilograme, după Asia Express. Ce DIETĂ a ținut: Este foarte simplă
Romania TV
Cât costă o noapte de cazare la hotelul lui Radu Mazăre din Madagascar
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Micul ban care era în orice buzunar la finalul anilor ’90 se vinde acum cu mii de lei. Tu mai ai moneda de 500 de lei?
recomandare pe playtech.ro
Tichete de energie. Cum obții ajutorul financiar de la stat. Cum depui cererea online
recomandare pe redactia.ro
Ce trebuie să pui sub pernă în noaptea Tăierii Capului Sfântului Ioan Botezătorul pentru a avea parte de împliniri pe toate planurile
recomandare pe redactia.ro
Cine este milionarul român care și-a pus în cavou calculator și aer condiționat.  De ce a făcut acest lucru
recomandare pe Ciao.ro
S-au despărţit cu scandal! Cele mai scurte căsnicii ale vedetelor din România
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. „Femeie, ești normală?”. Cea mai frumoasă jurnalistă TV a apărut într-o rochie transparentă la ziua de naștere a fiicei de 2 ani
recomandare pe bzi.ro
Lora a făcut senzație pe plajă, la 43 de ani! Costumul de baie minuscul și poziţiile provocatoare au atras multe priviri! – GALERIE FOTO
recomandare pe bzi.ro
Fotbalistul Alex Florin Macarencu, acuzat de producerea unui accident mortal în Constanța. Acesta ar fi fost băut și drogat și ar fi fugit de la locul faptei
recomandare pe dailybusiness.ro
Români jefuiți în Turcia, la un hotel de lux, în 2025. S-au furat banii din seif și înlocuiți cu bancnote false
recomandare pe dailybusiness.ro
Prețul rovinietei pentru autoturisme se DUBLEAZĂ începând de astăzi. Amenzi mai mari pentru cei fără rovinietă
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscop săptămânal, 1-7 septembrie 2025. Renunțarea la obiceiurile proaste și restabilirea echilibrului
recomandare pe a1.ro
Ce i-a dezvăluit Mattia lui Marian despre interacțiunea cu Bianca. Mărturisirea nedifuzată la TV: "Deci v-ați sărutat?"