Live acum Meniu de vedeta
Prime time 19:00/ Petrecem în familie
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Andreas Petrescu de la Xtra Night Show îi face concurență lui Liviu Dragnea! Co-prezentatorul emisiunii a intrat în bucătărie. Cum s-a descurcat / VIDEO

Andreas Petrescu de la Xtra Night Show îi face concurență lui Liviu Dragnea! Co-prezentatorul emisiunii a intrat în bucătărie. Cum s-a descurcat / VIDEO

De Bianca Cimpoi.
Publicat pe 06.04.2023 la 22:01 Actualizat pe 06.04.2023 la 22:01

După ce, în urmă cu câteva zile, Liviu Dragnea s-a „lăudat” cu abilitățile sale în bucătărie, iată că a venit rândul lui Andreas Petrescu, îndrăgitul co-prezentator de la Xtra Night Show. Concurența este serioasă, căci colegul lui Dan Capatos s-a pus serios pe treabă, așa că noi vă prezentăm imaginile.

Andreas Petrescu, concurență serioasă pentru Liviu Dragnea. Colegul lui Dan Capatos a intrat în bucătărie

Captură Video - Antena Stars

În urmă cu câteva zile, Liviu Dragnea a apărut în mediul online într-o altă ipostază față de cea cu care erau obișnuiți fanii, mai exact de bucătar.

Se pare că fostul politicianul are o concurență serioasă, căci din spate vine Andreas Petrescu, co-prezentatorul de la Xtra Night Show.

Dovada că Andreas Petrescu îi face „concurență” lui Liviu Dragnea

Așa cum și-a obișnuit telespectatorii, gazdele emisiunii Xtra Night Show vin cu noi surprize pentru telespectatori. Iată că Andreas Petrescu nu a ratat ocazia de a-și arăta talentul în bucătărie.

Colegul lui Dan Capatos este pus pe fapte mari, dar cum vorba lungă este sărăcia omului, mai bine să trecem la ce a pregătit îndrăgitul prezentator.

Andreas Petrescu și-a „propus” să gătească un preparat simplu, de post, venind în ajutorul gospodinelor cu această rețetă și anume fasole teci.

Vezi această postare pe Instagram

O postare distribuită de Xtra Night Show (@xtranightshow)

Cum s-a descurcat în bucătărie co-prezentatorul de la Xtra Night Show

După ce a prezentat ingredientele de care are nevoie, Andreas Petrescu și-a pus șortul și s-a apucat de treabă, căci știți cum se spune, în bucătărie, orice minut contează, dar nu înainte de a face o mică introducere, la fel cum și Liviu Dragnea și-a prezentat noua emisiune.

„Eu am participat la niște concursuri în închisoare. Au fost chiar „Chefi la șișuri” și am câștigat cu șiș kebap. Aș putea să vă spun câteva rețete, niște cărți pe care le-am scris. Uleiul de măsline este toxic, dacă este prăjit. Ei bine, nu, nu e toxic. Dacă era, îl dădeam întregii populații, nu se pune problema. M-am gândit să facem o fasole teci”, este doar o parte din parodia lui Andreas Petrescu, de la Xtra Night Show.

După ce s-a prezentat, așa cum face orice bucătar care se respectă în fața camerelor, Andreas Petrescu a continuat să „gătească”.

Momentul a fost inspirat din videoclipurile fostului politician, devenit viral în ipostaza de bucătar, așa că Andreas Petrescu și-a pus în valoare talentul și anume cel de a surprinde într-o parodie momentele inedite, așa cum s-a întâmplat și de această dată.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Andreas Petrescu de la Xtra Night Show îi face concurență lui Liviu Dragnea! Co-prezentatorul emisiunii a intrat în bucătărie. Cum s-a descurcat / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern
Ema Karter, declarații exclusive despre iubit! Este sau nu însurat bărbatul cu care s-a cuplat fosta actriță din filme pentru adulți
  • Ema Karter nu mai e singură
  • Tânăra s-a cuplat și ne spune dacă iubitul e însurat sau nu
  • Declarații exclusive
Showbiz intern
Gabi Bădălău, escapadă cu băieții în Austria. Au susținut echipa națională și s-au pozat cu fotbaliștii / FOTO
  • Gabi Bădălău și băieții lui, alături de tricolori în Austria
  • Au susținut echipa națională și s-au pozat cu fotbaliștii
Beauty & Lifestyle
Satul italian unde pare că timpul a rămas pe loc. Locuitorii de aici au păstrat tradițiile medievale de vinificație
  • Manarola, tărâmul vinului uitat
  • Locuitorii de aici au păstrat tradițiile medievale de vinificație
Stiri interne
Doliu în lumea muzicii populare! A murit fostul dirijor al Ansamblului „Doina Gorjului”, Aurel Blondea
  • Lumea muzicii populare, în doliu
  • Aurel Blondea, fost dirijor al Ansamblului „Doina Gorjului”, a murit
Showbiz intern
Cleopatra Stratan, imagine emoționantă alături de fratele ei. Cezar e cu 6 ani mai mic decât artista
  • Cleopatra Stratan, fotografie rară alături de fratele mai mic
  • Imaginea a emoționat fanii
Showbiz intern
Maria Covașa, criticată dur după o nouă intervenție estetică! Ce îmbunătățiri a ales să își facă fosta concurentă de la Insula Iubirii
  • Maria Covașa, din nou în atenția publicului
  • Ce îmbunătățiri a ales să își facă fosta concurentă de la Insula Iubirii
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Și-a înjunghiat mama cu foarfeca de 20 de ori. Brăileanul s-a enervat când a auzit că vrea să plece în Spania
recomandare pe as.ro
Milionarul român care are 9 copii cu 4 femei diferite, dezvăluiri şoc: “Sunt condamnat!” Câţi bani cheltuie în vacanţă
Romania TV
Mihaela Borcea, din nou mireasă! Cu cine s-a căsătorit fosta soție a lui Cristi Borcea
Romania TV
Mihaela Borcea, din nou mireasă! Cu cine s-a căsătorit fosta soție a lui Cristi Borcea
recomandare pe antena3.ro
Un bărbat a cumpărat dintr-un magazin de vechituri niște desene, în urmă cu 50 de ani și acum le vinde cu sume uriașe. Ce erau, de fapt
recomandare pe antena3.ro
Scandal fără sfârșit în cazul înotătoarei acuzate că s-a îmbrăcat indecent la Olimpiadă: „Prezența ei creează un mediu nepotrivit”
recomandare pe antena3.ro
„Poarta către Iad” ar putea, în sfârșit, să se stingă după 50 de ani. Cum a apărut craterul uriaș cuprins de foc în mijlocul deșertului
recomandare pe playtech.ro
Rugăciunea care se citește în cele două zile de Rusalii 2025. Rostește-o dimineața pentru bunăstare, liniște și belșug
recomandare pe playtech.ro
Răsturnare de situaţie în cazul lui Cristian Boureanu! Ce s-a descoperit despre una dintre fetele care au ajuns în casa acestuia: 'Lucreaza la...
recomandare pe redactia.ro
Nicușor Dan a promulgat legea cerută de foarte mulți români. Care sunt măsurile legale stabilite
recomandare pe redactia.ro
E DOLIU in Romania. Institutul National de Statistica a facut anuntul: "Ne luam ADIO de la Ilie Dumitrescu.."
recomandare pe Ciao.ro
Ploaia din Capitală le-a pus pe fugă pe vedetele din România! Cum s-au ferit de stropii reci - imagini de senzație
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Milionarul a uitat-o definitiv pe Mădălina Ghenea pentru o altă actriță
recomandare pe bzi.ro
Lidia Buble, desființată după ce a pozat topless: „Ce o să fie în sufletul părinților tăi?!”
recomandare pe bzi.ro
Cătălin Botezatu a recunoscut totul: „Sunt dependent de fiole!”
recomandare pe dailybusiness.ro
Marilu Dobrescu, dezvăluiri halucinante despre relația cu Iustin Petrescu: „Prietena mea a venit într-un suflet să mă ridice de acasă imediat după bătaie”
recomandare pe dailybusiness.ro
Marilu Dobrescu, dezvăluiri halucinante despre relația cu Iustin Petrescu: „Prietena mea a venit într-un suflet să mă ridice de acasă imediat după bătaie”
recomandare pe Jurnalul.ro
Îți iei medicamentele cu cafea? S-ar putea să le iei degeaba
recomandare pe a1.ro
SPP-istul lui Nicușor Dan, care a făcut furori pe internet, a fost retras din post. Popularitatea sa, un risc de securitate