Live acum Viaţa fără filtru (r)
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Andreas Stavarache, numerologul vedetelor, abandonat la casa de copii și traumatizat după adopție. Ce coșmar a trăit: „Am stat pe străzi” / VIDEO

Andreas Stavarache, numerologul vedetelor, abandonat la casa de copii și traumatizat după adopție. Ce coșmar a trăit: „Am stat pe străzi” / VIDEO

Publicat pe 17.10.2022 la 23:59 Actualizat pe 18.10.2022 la 00:04

Andreas Stavarache, numerologul vedetelor și bunul prieten al Anamariei Prodan, și-a spus povestea de viață cumplită la Antena Stars. Părinții biologicii l-au abandonat la casa de copii, iar evenimentele traumatizante au continuat și după ce a fost adoptat. Violența și sărăcia au fost lucruri care i-au marcat copilăria.

Andreas Stavarache a fost abandonat de părinții biologici

Captura video

Acum este numerologul vedetelor, are tot ce-și dorește și o are ca prietenă pe Anamaria Prodan, dar copilăria lui a fost plină de traume. Andreas Stavarache a dezvăluit ce coșmar a trăit încă de pe vremea când era mic copil. Numerologul a fost abandonat la casa de copii.

Andreas Stavarache, numerologul vedetelor, a fost abandonat la casa de copii

Într-un interviu pentru Antena Stars, celebrul numerolog a povestit ce lovituri a primit încă din primii ani de viață. Părinții săi biologici l-au abandonat la casa de copii, iar viața pe care a avut-o după ce a fost adoptat nu a fost deloc ușoară.

„Părinții mei care m-au făcut m-au dat către casa de copii. Am fost înfiat de o familie, care a avut cinci copii și toți le-au murit. La 3 ani, mama cu tatăl meu adoptiv s-au separat și am rămas la tatăl meu și am crescut în sânul bunicilor, care a fost cea mai frumoasă experiență (...) o libertate totală. După ce mi-am pierdut bunica, am stat cu bunicul la țară și aveam grijă de el oarecum. După ce a murit și bunicul meu, la 9 ani, am rămas la vărul tatălui meu. Tatăl meu se îmbolnăvise. (...) Acolo au fost bătăi la greu, era un văra al tatălui meu care era bețiv, ne lua la bătaie.”, a povestit Andreas Stavarache, la Antena Stars.

După ce a fost maltratat de vărul tatălui, Andreas a ajuns din nou în grija tatălui, dar acesta pierduse tot și nu mai era în capabil să muncească. Astfel, cei doi au ajuns să doarmă pe străzi și în bărcuțele din Parcul Tineretului din Capitală.

Am stat pe străzi, pentru că nu mai avea bani. Am stat în Tineretului din primăvară până în vară, în iulie. Dormeam în bărcuțe cu el. Măncam și ne spălam pe la prietenii lui tata. (...) Ne-au ținut o perioadă, dar apoi toți te dădeau afară. (...) Vindeam corcodușe în Tineretului, ca să-l țin pe tatăl meu, că el nu mai putea.”, a mai dezvăluit numerologul.

În articolul
Andreas Stavarache, numerologul vedetelor, abandonat la casa de copii și traumatizat după adopție. Ce coșmar a trăit: „Am stat pe străzi” / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Emisiuni TV
Acuzația care l-a scos din sărite pe Nuredin Beinur, în scandalul cu Alex Bodi! A contrazis totul: ”Trebuie să îți asumi”
  • Ce l-a deranjat pe Nuredin Beinur în scandalul cu Alex Bodi
  • Afaceristul a făcut declarații dure
Showbiz intern
Oana Matache a fost la un pas de moarte! Ce a salvat-o de la momentul în care viața ei se putea sfârși
  • Oana Matache a făcut declarații la Un Show Păcătos
  • Cum era să își piardă viața
Horoscop zilnic
Horoscop joi, 1 mai 2025: Balanțele vor avea o zi grozavă
  • Horoscopul zilei de joi, 1 mai 2025
  • Ce ne-au pregătit astrele pentru ziua de joi
  • Vezi cum stai în materie de bani, dragoste, sănătate și noroc
Showbiz intern
Chefi la cuțite, 30 aprilie 2025. Mary Cocheta și Alina s-au întrecut în replici dure! Proba battle-ului șapte le-a stârnit
  • Mary Cocheta și Alina s-au certat la Chefi la cuțite
  • Cum a început totul
Horoscop
Top 5 zodii care beneficiază de schimbări importante în mai 2025, conform astrologiei vedice
  • Top cinci zodii care se vor confrunta cu situații decisive în luna mai 2025
  • Nativii vor avea parte de o perioadă aglomerată
Emisiuni TV
Mireasa – Capriciile Iubirii. Liliana și Roxana s-au certat! Ce le-a deranjat pe cele două concurente: ”Răspund pe ce ton vreau!”
  • Roxana și Liliana s-au certat la Mireasa - Capriciile Iubirii
  • De la ce a pornit totul
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Explozie la un laborator pentru muniţie şi armament din Pantelimon. O femeie a fost găsită carbonizată înăuntru
recomandare pe as.ro
Milionarul român, coproprietar la cel mai tare restaurant din Dubai rupe tăcerea: „Am investit, mai deschidem unul”
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
recomandare pe antena3.ro
Insula cât un teren de fotbal pe care 150 de oameni își au casele. Are baruri, hoteluri și chiar un bordel
recomandare pe antena3.ro
Cele mai sigure zece țări din lume în cazul în care izbucnește al treilea război mondial
recomandare pe antena3.ro
Egiptul își construiește o nouă capitală. Imagini din satelit cu orașul de 100 de miliarde de dolari
recomandare pe playtech.ro
Alimentul care dublează numărul de boboci de trandafiri. Vor înflori toată vara
recomandare pe playtech.ro
Horoscopul verii 2025. Camelia Pătrășcanu anunţă transformări, curaj și adaptare​
recomandare pe redactia.ro
Zodia care își iubește mama mai mult decât orice. Legătura de sânge care nu se rupe niciodată
recomandare pe redactia.ro
Detalii cutremurătoare ies la iveală din ancheta bebelușului furat din maternitatea Bacău. Cum a fost scos micuțul din spital și cu cât s-a vândut micuțul
recomandare pe Ciao.ro
Vedetele din România care s-au călugărit. Au renunțat la celebritate pentru o viață în rugăciune
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Gimnasta a făcut avere din alte activități: „Bărbații mi-au cerut apa în care m-am spălat”
recomandare pe bzi.ro
Avertismentul nutriționiștilor privind pufuleții din dieta Mihaelei Rădulescu! „Evitați cât puteți pufuleții cu arome!“
recomandare pe bzi.ro
Laura Cosoi, apariție neașteptată în costum de baie! Arată senzațional la 43 de ani, după 4 nașteri
recomandare pe dailybusiness.ro
Peste 223.000 de români ar vrea să muncească, dar sunt blocați!
recomandare pe dailybusiness.ro
Șomajul atinge un minim istoric de 3,33%, impulsionat de relansarea economică europeană
recomandare pe Jurnalul.ro
Ziua eliberării: 3 Zodii încep un nou capitol pe 28 Aprilie 2025
recomandare pe a1.ro
Cu cât închiriază Oana și Vlad Gherman una dintre garsonierele lor. Cum arată locuința