Live acum Viața fără filtru
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Barbara Isasi de la Mandinga, detalii despre relația cu iubitul ei. Cei doi sunt împreună de 6 ani: "M-a susținut foarte mult” / VIDEO

Barbara Isasi de la Mandinga, detalii despre relația cu iubitul ei. Cei doi sunt împreună de 6 ani: "M-a susținut foarte mult” / VIDEO

Publicat pe 16.03.2023 la 16:38 Actualizat pe 16.03.2023 la 16:44

Barbara Isasi s-a născut în Madrid și susține că România este o a doua casă pentru ea. Cântăreața a oferit un interviu în exclusivitate pentru Antena Stars și a oferit detalii din viața ei, dar și cum decurge relația pe care o are de șase ani cu iubitul ei.

Barbara Isasi este din Madrid, și-a cunoscut iubitul în Mexic și se bucură de un succes colosal în România. Cântăreața a oferit un interviu exclusiv pentru Antena Stars și a vorbit despre relația pe care o are, dar și cât de repede a reușit să învețe limba română.

Barbara Isasi, detalii din viața ei

Barbara Isasi a mărturisit în exclusivitate pentru Antena Stars că România este o a doua casă pentru ea și că nu știa deloc limba română atunci când a venit în țară, însă nu i-a fost dificil să o învețe.

''România este o a doua casă pentru mine, din Spania vin eu și acolo mă simt bine. Nu știam deloc limba română, însă aici lumea știa limba spaniolă spuneau că știau din telenovele.'', a declarat Barbara Isasi, în exclusivitate, la Antena Stars.

Cum se înțelege Barbara Isasi cu iubitul ei

Barbara Isasi de la Mandinga a declarat la Antena Stars că iubitul ei a fost cel care a ajutat-o să învețe limba română și că s-au cunoscut în Mexic. Cântăreața și partenerul ei fac șase ani de când formează un cuplu și susține că de atunci și nu au stat despărțiți nici măcar o zi.

''După l-am cunoscut pe iubitul meu care m-a ajutat și el cu limba română. Cu el m-am cunoscut în Mexic, acolo unde am făcut primul meu videoclip, el era acolo. A apărut iubirea, iar de atunci nu ne-am despărțit. Șase ani facem acum. Ne-am înțeles foarte bine din prima. Ne-am mutat împreună la scurt timp și de atunci, gata, împreună. De fiecare dată când ne certam, ne certam în română, are mai mult efect.'', a mai declarat Barbara Isasi, în exclusivitate, la Antena Stars.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Barbara Isasi de la Mandinga, detalii despre relația cu iubitul ei. Cei doi sunt împreună de 6 ani: "M-a susținut foarte mult” / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri interne
Informații cutremurătoare în cazul crimei din Craiova! Fetița a fost găsită lângă trupul mamei sale. Ce i-ar fi spus Silvana înainte să moară
  • Fetița a asistat la momentul în care tatăl ei i-a ucis mama
  • Care ar fi fost ultimele cuvinte ale femeii
Showbiz intern
Maria Avram de la Insula Iubirii și-a făcut o mică schimbare! Concurenta a ajuns pe mâna esteticianului | FOTO
  • Maria Avram de la Insula Iubirii, încă o intervenție estetică
  • La ce procedură a apelat concurenta de această dată
Beauty & Lifestyle
(P) Pregătește-te de toamnă cu aceste ținute confortabile pentru bărbați!
  • Pregătește-te de toamnă cu aceste ținute confortabile pentru bărbați!
  • Unde găsești hainele potrivite?
  • Tendințele sunt doar la un click distanță
Meteo
Alertă meteo de ultimă oră! Meteorologii au emis cod portocaliu și galben de ploi severe în aproape toată țara | HARTA
  • Avertizare ANM de ultimă oră
  • Ploi abundente și furtuni puternice în aproape toată țara
  • Meteorologii au emis cod portocaliu și galben
Emisiuni TV
Meniu complet propus de Chef Horia Manea! Cum să gătești cel mai bun somon cu spanac în sos cremos
  • Chef Horia Manea propune meniul zilei
  • Somon cu spanac în sos cremos avem ca fel principal
Showbiz intern
Maria Țăpușă, vacanță între prietene, joburi și apusuri grecești: „Mi-am dat seama cât de adaptabilă pot fi”
  • Maria Țăpușă, actrița care o interpretează pe Ioana în serialul original Iubire cu parfum de lavandă, semnat de Ruxandra Ion și produs de Dream Film Production pentru Antena 1, a avut parte de o vară intensă, cu momente de relaxare, descoperiri personale și experiențe care i-au schimbat perspectiva.
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Tragedie în drum spre Thassos. 3 morţi după ce un TIR a intrat cu 100 km/h în 2 maşini, la bariera de taxare
recomandare pe as.ro
“Prinţişorul Craiovei”, înconjurat de lux şi opulenţă. Destinaţia aleasă pentru a-şi sărbători ziua de naştere
Romania TV
Cum arată Lucy Ewing din Dallas la 66 de ani. Are doi nepoți și locuiește împreună cu fiica ei
Romania TV
O învățătoare a murit din cauza măsurilor Guvernului. A făcut AVC, după ce a aflat că i s-a desființat postul!
recomandare pe antena3.ro
Scene rare cu Leonardo DiCaprio și iubita lui mult mai tânără în costume de baie, în timpul vacanței din Spania
recomandare pe antena3.ro
Lumea a rămas umită când l-a auzit pe Vladimir Putin vorbind în engleză. De fapt, o face mai des decât s-ar crede
recomandare pe antena3.ro
Sfârșit teribil pentru un fotomodel celebru, la câteva luni după nuntă. Mergea spre casă când un elan i-a intrat prin parbriz
recomandare pe playtech.ro
Programul de spălare care prelungește viața hainelor tale. Recomandarea specialiștilor
recomandare pe playtech.ro
Ce se întâmplă dacă uzi plantele de grădină în plin soare. Grădinarii profesioniști au dat verdictul
recomandare pe redactia.ro
Anunț important de la stat pentru preoți, călugări și călugărițe. Ce nu mai au voie să facă de la 1 septembrie
recomandare pe redactia.ro
Anunț important de la stat pentru preoți, călugări și călugărițe. Ce nu mai au voie să facă de la 1 septembrie
recomandare pe Ciao.ro
S-au despărţit cu scandal! Cele mai scurte căsnicii ale vedetelor din România
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Interzis cardiacilor! Cea mai frumoasă prezentatoare TV s-a filmat în timp ce făcea duș la piscină
recomandare pe bzi.ro
Fotbalistul Alex Florin Macarencu, acuzat de producerea unui accident mortal în Constanța. Acesta ar fi fost băut și drogat și ar fi fugit de la locul faptei
recomandare pe bzi.ro
Scandalul moștenirii lui Felix Baumgartner! Noi dezvăluiri despre conflictul Mihaelei Rădulescu cu familia sportivului
recomandare pe dailybusiness.ro
România trece la rovinieta după kilometri parcurși. Plata devine automatizată
recomandare pe dailybusiness.ro
Fructele au devenit un motiv major pentru care România a văzut o creștere a inflației în iulie
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscop septembrie 2025 pentru toate zodiile. Surprize astrale, noi oportunități și decizii importante
recomandare pe a1.ro
Ce meserie avea Ella Visan inainte de a participa la Insula Iubirii sezonul 9 și cu ce se ocupă acum