Live acum Viaţa fără filtru
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Bianca Pop, agresată de iubit? Fosta ispită de la Insula Iubirii, declarații șocante cu ochii în lacrimi: „Sunt foarte supărată”

Bianca Pop, agresată de iubit? Fosta ispită de la Insula Iubirii, declarații șocante cu ochii în lacrimi: „Sunt foarte supărată”

Publicat pe 29.09.2022 la 21:59 Actualizat pe 29.09.2022 la 22:08

În exclusivitate pentru Antena Stars, Bianca Pop a mărturisit că a fost agresată de iubitul din Spania, George. Cu lacrimi în ochi, fosta ispită de la Insula Iubirii a făcut declarații șocante. Iată ce a povestit vedeta!

Bianca Pop, declarații cu lacrimi în ochi, în exclusivitate pentru Antena Stars

antena stars

Bianca Pop a fost agresată de iubitul din Spania

În exclusivitate pentru Antena Stars, Bianca Pop a mărturisit că, deși a fost lovită de iubit, ea încă îl iubește și nu vrea să se despartă de el. Potrivit spuselor ei, nu este prima dată când acesta a agresat-o și a jignit-o.

„Se întâmplă, relațiile nu sunt perfecte. Știu că îl iubesc, știu că îmi doresc o familie și știu că nu merit să trec prin ceea ce trec. Sunt foarte tristă și foarte supărată! Nu am cuvinte să spun, știu că sufăr foarte mult, dar știu că este un om foarte bun”, a spus vedeta.

De altfel, fosta ispită de la Insula Iubirii a mai spus că nu a depus nicio plângere penală împotriva iubitului ei și nici nu are de gând să facă acest lucru, fiindcă îl iubește și nu-și dorește să-i facă rău.

„Este adevărat că m-a lovit. Nu am depus nicio plângere, pentru că eu nu vreau să fac rău. Este foarte ușor să faci rău, dar eu nu fac rău. Eu dacă mă răzbun, mă răzbun altfel. Dacă cineva mă jignește sau mă lovește, eu pot să iert și știu că Dumnezeu le vede pe toate și le judecă”, a mai adăugat bruneta.

Fosta ispită de la Insula Iubirii, declarații cu lacrimi în ochi

Tot în exclusivitate pentru Antena Stars, Bianca Pop a mai dezvăluit că o doare mult că el a lovit-o și a avut acest comportament urât față de ea.

„Cel mai mult mă doare că am fost lovită, atât. Totul a început pentru că am vorbit cu fratele meu și i-am spus cum este George. Pentru atât, nu a existat altceva, nu ma vorbit cu nimeni. M-am gândit să plec de acasă, dar eu sunt genul de om care iartă. I-am spus și mamei ce mi se întâmplă. E vina mea că am iertat, dar a fost un om bun în viața mea”, a declarat bruneta.

De asemenea, fosta ispită de la Insula Iubirii a mărturisit că nu mai vrea să locuiască cu el în Spania și își dorește să se întoarcă în România, măcar pentru o perioadă.

„Vreau să mă întorc în România. Momentan nu ne-am despărțit. Am vorbit cu el frumos și i-am spus că nu este ok ce se întâmplă, că nu merit asta. Suferința mea cea mai mare este că nu am tată și nu merit să fiu lovită, umilită și jignită de nimeni. Vreau să am o viață liniștită, atât!”, a continuat ea.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Bianca Pop, agresată de iubit? Fosta ispită de la Insula Iubirii, declarații șocante cu ochii în lacrimi: „Sunt foarte supărată”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Horoscop
Zodiile care își vor schimba drastic viața și cariera până la sfârșitul lunii martie. Cine sunt nativii care vor trece prin transformări mari
  • Ce zodii își vor schimba drastic viața și cariera până la sfârșitul lunii martie
  • Cine sunt nativii care vor trece prin transformări mari
Showbiz intern
Irina Fodor, dovadă incredibilă de curaj! Ce mâncare ciudată a degustat în Asia Express: ”Are gheară!” | VIDEO
  • Imagini savuroase cu Irina Fodor
  • Ce mâncare ciudată a degustat prezentatoarea TV în Asia Express
Showbiz intern
Alessia Năstase a vorbit despre divorțul părinților ei, Amalia și Ilie Năstase. Cum a afectat-o separarea: „A fost o perioadă în care nu am înțeles unde mă duc"
  • Cum a afectat-o divorțul părinților pe Alessia Năstase
  • Tânăra a vorbit despre separarea Amaliei de Ilie Năstase
Meteo
Alerta de vreme extremă a fost prelungită și în weekend! Meteorologii au anunțat precipitații mixte și vânt puternic
  • Meteorologii au extins alerta de vreme rea
  • Ce temperaturi vor fi în acest weekend
Emisiuni TV
Cotlete de porc în sos cremos după rețeta lui Chef Horia Manea. Secretul pentru un preparat fraged și gustos
  • Cotlete de porc în sos cremos după rețeta lui Chef Horia Manea
  • Secretul pentru un preparat fraged și gustos
Showbiz intern
Ce a făcut Jador, după ce a rămas blocat în lift cu două femei! Imagini savuroase | FOTO
  • Cum a reacționat Jador, după ce a rămas blocat în lift
  • Alături de el au fost două domnișoare
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
ANM a prelungit codul galben de vreme severă. Ploi torenţiale şi vijelii puternice în toată ţara, până luni seară
recomandare pe as.ro
Motivul pentru care Gigi Becali a plâns în direct! Povestea emoţionantă dezvăluită de patronul FCSB
Romania TV
Iarna se întoarce, un ciclon va aduce ninsori! Elena Mateescu, ANM: Trecem de la 30 de grade C, la temperaturi negative!
Romania TV
Anunțul MOMENTULUI de la ANM. Iarna se întoarce în România. NINSORI și ploi la București!
recomandare pe antena3.ro
O casă cu lățimea de doar 2 metri, dar cu 3 etaje, a fost scoasă la vânzare cu 1,5 milioane de euro, la Londra. Cum arată în interior
recomandare pe antena3.ro
Un bărbat, care a fost ținut captiv mai bine 20 de ani de mama sa vitregă, a evadat după ce a provocat un incendiu în casă
recomandare pe antena3.ro
În 1975, o tânără a fost găsită moartă într-o pădure și nimeni nu a știut ce s-a întâmplat. Un indiciu pierdut a elucidat acum misterul
recomandare pe playtech.ro
Top 3 zodii care vor cunoaşte abundenţa financiară până la final de martie. Vin bani din toate direcţiile
recomandare pe playtech.ro
Ce să faci cu bulbii de lalea când încep să răsară. Aşa vor fi flori din belşug în următoarea lună
recomandare pe redactia.ro
Planul pus la cale de Putin pentru Ucraina. Președintele Rusiei vrea să-l facă pe Trump să accepte totul
recomandare pe redactia.ro
Când sunt Rusaliile anul acesta. Românii vor avea trei zile libere
recomandare pe Ciao.ro
A murit actrița iubită de toți românii! Doliu imens în lumea filmului
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Reacția lui Gigi Becali pentru George Simion. Mesaj dur
recomandare pe bzi.ro
Carmen Harra vorbește despre surpriza de la alegeri: „O femeie apare în prim plan!“
recomandare pe bzi.ro
Minerva, mesaje din lumea de dincolo! Ce i-a cerut Gabrielei Lucuțar să-i pună în sicriu
recomandare pe dailybusiness.ro
Cât costă un kilogram de roșii românești la tarabe. Prețuri cu 50% mai mari decât anul trecut
recomandare pe dailybusiness.ro
Dispar paracetamolul și amoxicilina din farmacii! UE a dat ordinul!
recomandare pe Jurnalul.ro
Metamorfoză: 3 Zodii se reinventează TOTAL în Martie 2025
recomandare pe a1.ro
Regretă Gabriela Cristea că a renunțat la televiziune? Ce a spus despre revenirea pe micile ecrane ale publicului