Live acum
Prime time 19:00 Petrecem in familie (r)
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Brigitte Pastramă, declarație emoționată pentru soțul ei, Florin, după împăcare. Ce i-a promis vedeta: „Nu meriți să mă comport așa”

Brigitte Pastramă, declarație emoționată pentru soțul ei, Florin, după împăcare. Ce i-a promis vedeta: „Nu meriți să mă comport așa”

Publicat pe 16.08.2022 la 12:21 Actualizat pe 16.08.2022 la 12:21

După ce au fost la un pas de divorț, Brigitte și Florin Pastramă se iubesc mai mult ca niciodată. Cei doi soți au trecut prin clipe grele atunci când s-au separat, dar iubirea dintre ei a învins. În exclusivitate pentru Antena Stars, vedeta i-a făcut partenerului ei de viață o declarație de dragoste. Ce i-a promis bruneta afaceristului.

Brigitte Pastramă, promisiuni emoționante pentru soțul ei, Florin

Antena Stars

Nu mai este pentru nimeni un secret faptul că Brigitte și Florin Pastramă au fost la un pas de divorț. Cei doi soți nu au rezistat prea mult timp departe unul de celălalt, iar acum se iubesc mai mult ca niciodată. Vedeta i-a făcut afaceristului mai multe promisiuni după împăcare.

Brigitte Pastramă, promisiuni emoționante pentru soțul ei

În exclusivitate pentru Antena Stars, Brigitte Pastramă i-a mărturisit soțului ei că regretă tot ce a făcut. Cu atât mai mult, vedeta i-a promis lui Florin că nu îl va mai „umili” niciodată, pentru că nu vrea să mai sufere, iar totodată pentru că bărbatul de lângă ea nu merită un astfel de comportament.

Brigitte Pastramă susține că nu știe să se comporte cu un bărbat, dar i-a promis soțului ei că va învăța pe viitor, dar nu pentru oamenii de care ar fi fost judecată, ci pentru Dumnezeu.

„Îmi pare rău, Florin. Îți promit că nu o să te mai umilesc niciodată, asta nu pentru că vreunul dintre acei oameni care m-au judecat merită lucrul ăsta, ci pentru că Domnul Iisus pe care îl iubesc merită să nu îl fac de rușine, pentru că nu vreau eu să mai sufăr, pentru că am suferit, pentru că nu meriți să mă comport așa. Jur că nu știu să mă comport cu un bărbat”, a mărturisit Brigitte Pastramă, pentru Antena Stars.

Ce a mărturisit vedeta

Bruneta susține că uneori are un comportament de bărbat, asta pentru că o perioadă lungă de timp nu a fost într-o relație și a fost nevoită să se lupte de una singură. Brigitte Pastramă i-a promis soțului ei că va învăța să se comporte ca o femeie, pentru că nu vrea să îl piardă.

„Crede-mă, am fost atât de mult timp singură și atât de mult m-am luptat de una singură încât crede-mă că, din păcate, am fost și femeie și bărbat. Uneori mă comport ca un bărbat, îmi pare rău, dar o să învăț să mă comport ca o femeie, pentru că eu chiar nu vreau să îmi pierd soțul”, a adăugat vedeta.

Deși lucrurile nu au fost mereu roz în căsnicia lor, Brigitte și Florin Pastramă au găsit puterea de a trece peste toate împreună, iar acum se bucură de momente frumoase împreună.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Brigitte Pastramă, declarație emoționată pentru soțul ei, Florin, după împăcare. Ce i-a promis vedeta: „Nu meriți să mă comport așa”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern
Câștigătorii sezonului 11 Mireasa au dezvăluit sexul bebelușului lor! Cum au dat vestea cea mare
  • Câștigătorii Mireasa au aflat sexul bebelușului
  • Vestea le-a adus multă fericire
Showbiz intern
Naba Salem, momente critice la Survivor! Concurenta a plâns în hohote: ”Vreau acasă”
  • Naba Salem și-a văzut moartea cu ochii
  • Concurenta a trecut prin momente grele la Survivor
Emisiuni TV
S-a aprins flacăra între Aris Eram și Bianca, la Survivor 2026. Cum are grijă concurentul de ea
  • Aris Eram s-a dat de gol că se gândește la fericirea Biancăi Stoica
  • Ce surpriză i-a pregătit concurentei
Stiri internationale
Este haos la Jocurile Olimpice 2026 din Milano. Oameni cu cagule se bat cu polițiștii în stradă
  • Situație fără precedent la Jocurile Olimpice din Milano
  • Polișiștii sunt în alertă
Emisiuni TV
Cum decurge recuperarea lui Călin Donca la Survivor! Concurentul este la spital: ”Mă chinuie”
  • Călin Donca a făcut declarații despre starea lui de sănătate
  • Cum se simte concurentul
Showbiz intern
Delia, sărbătorită pe scenă! Artista a împlinit 44 de ani. Imagini exclusive de la petrecere
  • Delia a avut parte de o aniversare fabuloasă
  • Cântăreața a împlinit 44 de ani
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
La 24 de ani, Grațiela își caută job de 6 luni: 300 de aplicări, 10 interviuri, aproape niciun răspuns
recomandare pe as.ro
El e românul care a făcut o avere pe bursă! A câştigat şi de peste 85 de ori suma investită. Câţi bani are acum
Romania TV
Nicușor Dan i-a concediat AZI. Undă de șoc la nivel înalt! Sunt schimbări MAJORE
Romania TV
Medic de 33 de ani, găsit mort în cabinet. Alin s-a sinucis după ce a ajuns la spital. Era căsătorit și avea un băiețel. Soția sa este tot medic. BOALA de care suferea!
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Vremea se răceşte din nou. Avem weekend de iarnă: România, pe ‘câmpul de luptă’ dintre două mase de aer diferite
recomandare pe playtech.ro
Ce nu are voie să facă un controlor STB: de multe ori încalcă legea fără să ai habar. De ce nu te poate bloca sau legitima cu forţa
recomandare pe redactia.ro
Doamne, dramatic ce se intampla cu Fulgy al Clejanilor... Ultima ora
recomandare pe redactia.ro
Doamne, dramatic ce se intampla cu Fulgy al Clejanilor... Ultima ora
recomandare pe Ciao.ro
Horoscop 2026 cu Marian Golea. Patru zodii renasc și își schimbă destinul. Previziuni complete pentru toate semnele zodiacale
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Ce a văzut toată lumea după ce prezentatoarea TV s-a întins prea tare. „Mi s-a rupt bluza”
recomandare pe bzi.ro
Cătălin Crișan, schimbare care i-a șocat pe fani. Artistul, greu de recunoscut la 57 de ani
recomandare pe bzi.ro
Cum arată casa lui Gino Iorgulescu. Vila în care a copilărit Mario Iorgulescu este un adevărat muzeu privat
recomandare pe dailybusiness.ro
Cât costă cu adevărat un zbor low-cost. Taxele suplimentare pot dubla prețul biletului
recomandare pe dailybusiness.ro
Pâinea, tot mai scumpă pe mesele românilor. Franzela albă rămâne soluția celor cu venituri mici
recomandare pe Jurnalul.ro
4 zodii își vor atinge toate obiectivele în 2026
recomandare pe a1.ro
Cadoul în valoare de 18.000 de euro pe care Sandra Izbașa i l-a oferit lui Răzvan Bănică. Cum arată obiectul de lux