Live acum
Prime time 19:00 Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Ce a spus soțul Andreei Tonciu, după ce vedeta a pozat provocator pe Internet. Bruneta, declarații exclusive: "Pot să fac orice” / VIDEO

Ce a spus soțul Andreei Tonciu, după ce vedeta a pozat provocator pe Internet. Bruneta, declarații exclusive: "Pot să fac orice” / VIDEO

Publicat pe 07.12.2022 la 16:24 Actualizat pe 07.12.2022 la 17:06

Andreea Tonciu a făcut ravagii pe Internet, asta după ce vedeta a pozat provocator, însă fotografia a fost ștearsă la scurt timp de platformă. Andreea Tonciu a oferit primele declarații în exclusivitate la Antena Stars despre fotografia care a stârnit un val de critici în mediul online.

Andreea Tonciu a fost aspru criticată de fanii de pe rețelele de socializare, asta după ce a pozat provocator. Vedeta a oferit primele declarații în exclusivitate la Antena Stars despre poza care a stârnit un val de critici.

Andreea Tonciu, prima reacție după ce a pozat provocator pe Internet

Andreea Tonciu a mărturisit la Antena Stars că foarte multe persoane au fost deranjate că a pozat provocator în mediul online, însă vedeta susține că nu se lasă afectată de gurile rele și că pe rețelele de socializare postează ceea ce își dorește.

''În primul rând, nu am pus o poză dezbrăcată. În al doilea rând, am pus o poză super sexy făcută în baie de mine. Eram în baie și am zis: “Ia să-mi fac o poză” și după aceea mi-am editat-o și am zis: “De ce să nu o urc pe Instagram?”.

Poți spune că pot să fac orice pe platformele mele. Poți să postez exact ceea ce-mi doresc eu. Îmi pare rău că Instagram-ul mi-a șters-o. Asta a fost problema și nu înțeleg de ce a sărit România când sunt atâtea femei și cu copii, și cu amanți, și cu de toate și se pozează dezbrăcate și nu mai comentez absolut nimic.

Dacă postează Tonciu o poză, care într-adevăr era o poză sexy, pot să spun că nu mi se vedea absolut nimic, doar că stăteam eu într-o poziție mai sexy. Toată lumea a sărit în capul meu. Vedeți-vă, domnule, de treaba voastră, că eu pot să îmi postez pe platformele mele ceea ce-mi doresc eu și cum îmi doresc eu.

Dacă îmi postez o poză mai sexy, asta nu înseamnă că nu mai sunt cu soțul meu, că vreau să fac bani cu poza aceea. Înseamnă că eu îmi doresc și că eu vreau să-mi postez ce vreau, cum vreau eu, la orice oră vreau din zi și din noapte.

Vedeți-vă de treabă voastră, că eu tot sexy o să rămân toată viața mea și când o să am 40-50 de ani, tot poze din astea o să-mi postez pentru că am ce să demonstrez. Comentariile negative se primesc și dacă postez o poză îmbrăcată pentru că sunt foarte mulți hateri și foarte multă lume rea.'', a declarat Andreea Tonciu, în exclusivitate, la Antena Stars.

Ce a spus soțul Andreei Tonciu despre fotografie

Andreea Tonciu a mărturisit în exclusivitate la Antena Stars că foarte multe persoane au crezut că s-a despărțit de soțul ei, însă vedeta susține că partenerul ei de viață o susține în tot ceea ce face și că îi apreciază fotografiile.

''Toți s-au mirat că de ce mi-am postat eu poza aceea, înseamnă că nu mai sunt cu soțul meu, că soțul meu ce-o zice. Ei, uite că, soțul meu zice că sunt sexy, dragile mele și dragii mei. Lui îi place să fiu sexy. Se mândrește cu chestia asta.

Orice bărbat în lumea asta cred că s-ar mândri să aibă o soție și frumoasă, și cuminte, și devreme acasă, și sexy, și bucătăreasă. Îți dai seama, mai greu așa. Nu a zis nimeni nimic de poza asta (n.r. din familie). Cred că nu au văzut-o încă pentru că a fost ștearsă imediat. Mi-a șters-o Instagram-ul.'', a declarat Andreea Tonciu, în exclusivitate, la Antena Stars.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Ce a spus soțul Andreei Tonciu, după ce vedeta a pozat provocator pe Internet. Bruneta, declarații exclusive: "Pot să fac orice” / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri internationale
Sfârşit tragic pentru o întreagă familie, în Italia! Nicolae, Elena şi Alina au fost găsiți fără suflare într-o casă. Abia îşi obţinuseră cetăţenia
  • Tragedie în Italia!
  • Nicolae, Elena și Alina, descoperiți fără viață într-o casă
  • Cei trei abia ce obținuseră cetățenia
Showbiz intern
Cântăreț celebru de la noi, reacție nervoasă în timpul unui concert. A fost filmat în timp ce țipa la un fan. Cum a comentat situația
  • Cântăreț celebru de la noi, surprins în timp ce țipă la un fan
  • Cum a reacționat, după ce a fost pus la zid pentru reacția nervoasă
Emisiuni TV
Cornel Păsat, primele declarații după ce soția lui s-a întors acasă! Au revenit la sentimente mai bune, dar nu dorm împreună: "Pericolul nu a trecut..."
  • Primele declarații ale lui Cornel Păsat după ce soția lui s-a întors acasă
  • Au revenit la sentimente mai bune, dar nu dorm împreună
Stiri interne
Încă un livrator a fost bătut. Incidentul a avut loc în Deva. Motivul pentru care tânărul a fost lovit de un alt bărbat
  • Un livrator de mâncare, bătut în Deva
  • A fost lovit prin casca de protecție în față
Stiri interne
Locatarii rămași fără casă, în urma exploziei din Rahova, vor deveni proprietari, după ce blocul va fi reconstruit. Ce sume vor primi oamenii pentru cheltuieli urgente
  • Oamenii care au rămas fără casă, în urma exploziei din Rahova, vor deveni proprietari
  • Anunțul făcut de Primăria Capitalei
Stiri interne
Directorul general al Termocentrale Constanța a fost găsit spânzurat! Daniel Popa avea 43 de ani
  • Tragedie la Termocentrala Constanța
  • Directorul general a fost descoperit spânzurat
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Un tânăr dezvăluie cât câştigă la spălat de vase în Elveţia: În Spania trebuie să fii pilot pentru banii ăştia
recomandare pe as.ro
Celebrul milionar s-a căsătorit cu “cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
Romania TV
Cine este angajatul la stat din România, fost electrician, care are un salariu DUBLU faţă de Nicușor Dan: Poate președintele nu e plătit suficient
Romania TV
Ozana Barabancea nervoasă, după ce fanii i-au spus că seamănă cu o păpușă de ceară, că își editează pozele: Dacă m-ați vedea în realitate, ați înghiți în sec, amărâtelor, coțohârlelor!
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Cum obții concediul pentru îngrijirea copilului bolnav în 2025 – ce drepturi ai în fața legii și a patronului
recomandare pe playtech.ro
Ajutor de înmormântare de la angajator. Acte necesare
recomandare pe redactia.ro
Durere fără margini în familia fraților Pian. Ce s-a întâmplat cu doar câteva zile înainte de moartea mamei lor
recomandare pe redactia.ro
Trei ceasuri rele pentru o zodie marți. Va suferi teribil
recomandare pe Ciao.ro
S-au despărţit cu scandal! Cele mai scurte căsnicii ale vedetelor din România
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Ce se întâmplă în Dubai nu rămâne doar în Dubai! Imaginile cu Aryna Sabalenka și Paula Badosa în costum de baie au încins imaginația fanilor
recomandare pe bzi.ro
Irina Columbeanu le răspunde dur celor care o acuză că nu-și ajută tatăl: „Niște frustrați, nu avem ce discuta!“
recomandare pe bzi.ro
Alina Pușcău, secretul siluetei de invidiat, la 43 de ani! Face asta de patru ori! – GALERIE FOTO
recomandare pe dailybusiness.ro
Vlăduța Lupău a făcut anunțul despre al treilea copil: „O să vă și arăt, ca să fie așa pe dovedite”
recomandare pe dailybusiness.ro
Sébastien Lecornu, premierul Franței, suspendă reforma pensiilor pentru a evita prăbușirea guvernului
recomandare pe Jurnalul.ro
Cea mai potrivită carieră, în funcție de luna nașterii
recomandare pe a1.ro
Carmen Brumă a întors toate capetele la un eveniment de la Palatul Parlamentului. Detaliul care i-a pus în evidență silueta