Live acum Acces Direct
Prime time 19:00 Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău, din nou în instanță pentru divorț! Artista face acuzații grave: „Adresează jigniri copiilor” / FOTO

Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău, din nou în instanță pentru divorț! Artista face acuzații grave: „Adresează jigniri copiilor” / FOTO

De Redactia Spynews.ro.
Publicat pe 10.12.2020 la 14:37 Actualizat pe 10.12.2020 la 14:37

Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău au ajuns din nou în instanță pentru procesul de divorț. Aflată în fața tribunalului, celebra artistă a făcut acuzații grave, spunând despre tatăl copiilor ei că ar avea dereglări de comportament încă din timpul căsniciei.

Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău au ajuns astăzi din nou în instanță

Captură Video

Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău au format unul dintre cele mai îndrăgite cupluri din showbiz-ul românesc. Astfel, mare le-a fost dezamăgirea fanilor atunci când au aflat că cei doi s-au despărțit și mai ales că între aceștia a izbucnit un mare scandal.

Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău s-au prezentat din nou în istanță pentru divorț!

Astăzi, cei doi au ajuns iar la tribunal. Gabi Bădălău a trecut chiar pe lângă ea, însă nici măcar nu a salutat-o. Întrebată de reporterii Antena Stars ce părere are despre acest lucru, Claudia Pătrășcanu a declarat că a rămas fără cuvinte, iar acum vrea doar ca divorțul să se termine cât mai repede.

„Așteptăm. Așa se întâmplă în instanță. Uneori sunt fără cuvinte. Trebuie să ai cei 7 ani de acasă. Nu avem ce cere. Fiecare face ce simte și ce vrea. Vreau să se finalizeze cât mai repede posibil și așa cum trebuie, ca atât eu și copiii să avem liniște”, a spus Claudia Pătrășcanu pentru Antena Stars.

Claudia Pătrășcanu a oferit mai multe detalii despre divorț, mai exact despre termenul de astăzi din cadrul procesului. În acest sens, artista a spus că va fi audiat un martor de-al lui Gabi Bădălău. Tot ea a transmis că nu mai vrea să vorbească cu afaceristul, pentru că ar fi primit mai multe jigniri din partea lui și a familiei sale. Și mai șocant este că acestea le-ar fi fost adresate și copiilor.

„Astăzi se audiază un martor de-al lui. Nu văd în stele. Eu nu mai vreau să vorbesc cu Gabi sub nicio formă. Am vrut un an să ne întelegem pentru copiii noștri. Și săptămâna trecută mi s-au adresat foarte multe jigniri, însă în momentul în care se adresează jigniri copiilor, nu le mai suporți, nu le mai duci”, a continuat cântăreața.

Artista susține despre fostul partener că ar avea dereglări de comportament

Atunci când vorbește cu copiii, potrivit spuselor Claudiei Pătrășcanu, acesta le-ar povesti doar despre bogății și că nu ar avea niciun subiect legat de grădiniță. Totodată, vedeta a spus despre Gabi Bădălău că ar avea dereglări de comportament încă de când erau împreună.

„Pur și simplu, are dereglări de comportament. Le știu din timpul căsniciei. Copiilor povestește de cele mai luxoase mașini, despre munca lui, despre bani. Cam astea sunt discuțiile cu copiii. Nu sunt legate de grădiniță, de activități”, a mai spus artista.

Întrebată dacă îi este frică de familia lui Gabi Bădălău, Claudia Pătrășcanu a mărturisit că la început avea această teamă, deoarece ar fi amenințat-o că îi ia copiii. Deși ar avea mesaje în acest sens, artista a spus că nu ar vrea să le arate niciodată, evitând asta pentru micuții ei. În schimb, artista susține că a depus acele texte la dosar.

„La început am avut un pic de teamă pentru că-mi spunea că îmi ia copiii. Am mesaje în acest sens. Nu-mi doresc să arăt niciodată aceste mesaje pentru că evit asta pentru copilașii noștri. În momentul ăsta doar eu simt că mă gândesc la ei. Mesajele sunt depuse aici la dosar și aș vrea ca instanța să ia deciziile corecte.Nu e plăcut nici pentru mine să vin de la Constanța. Dacă de-a lungul celor 6 ani de căsnicie am accpetat amantele peste tot, așa accept și aici amanta bunicului”, a adăugat vedeta.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău, din nou în instanță pentru divorț! Artista face acuzații grave: „Adresează jigniri copiilor” / FOTO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri internationale
O femeie, la un pas de moarte după ce și-a injectat medicament contrafăcut pentru slăbit. Îl cumpărase de pe Facebook
  • Și-a cumpărat medicament pentru slăbit de pe Facebook și a fost la un pas de moarte
  • Momentele dificile prin care a trecut o femeie
Showbiz intern
Bogdau Vlădău, interviu exclusiv! Fostul soț al Ginei Chirilă își mai dorește copii. Este sau nu într-o relație?
  • Bogdan Vlădău, declarații exclusive pentru Știrile Antena Stars
  • Ce dezvăluiri a făcut vedeta
Showbiz intern
Soția lui Nicolae Guță a bifat o nouă schimbare de look. Cum arată Cristina, după ce s-a vopsit roșcată
  • Soția lui Nicolae Guță a bifat o nouă schimbare de look
  • Cristina s-a vopsit roșcată
Stiri interne
Alertă alimentară în România! Dacă ai cumpărat acest aliment, nu îl consuma
  • Pericol alimentar în România
  • Oamenii sunt avertizați să nu consume acest produs dacă l-au consumat
Showbiz intern
Iuliana Beregoi, săgeți la adresa Andreei Bostănică, după declarațiile acide ale influenceriței. De ce nu i-a dat replica direct
  • Iuliana Beregoi, săgeți la adresa Andreea Bostănică
  • De ce nu i-a dat replica influenceriței
Stiri internationale
Tânăr de 27 de ani, mort la ski. Și-a pierdut viața într-un accident bizar
  • Sfârșit tragic pentru un tânăr de 27 de ani
  • A murit la schi după un accident neobișnuit
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
ANAF scoate la vânzare garsonieră de 32 mp cu 50.000 de euro
recomandare pe as.ro
El e românul care a făcut o avere pe bursă! A câştigat şi de peste 85 de ori suma investită. Câţi bani are acum
Romania TV
Nicușor Dan i-a concediat AZI. Undă de șoc la nivel înalt! Sunt schimbări MAJORE
Romania TV
Medic de 33 de ani, găsit mort în cabinet. Alin s-a sinucis după ce a ajuns la spital. Era căsătorit și avea un băiețel. Soția sa este tot medic. BOALA de care suferea!
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Vremea o ia razna! Ce urmează după valul de frig, meteorologii nu se aşteptau la aşa temperaturi din nou
recomandare pe playtech.ro
Cine poate circula gratuit cu STB: lista categoriilor de persoane care nu trebuie să plătească
recomandare pe redactia.ro
Doamne, dramatic ce se intampla cu Fulgy al Clejanilor... Ultima ora
recomandare pe redactia.ro
Greșeala care te lasă fără moștenire, chiar dacă ești copilul legal. Mulți români află prea târziu
recomandare pe Ciao.ro
Horoscop 2026 cu Marian Golea. Patru zodii renasc și își schimbă destinul. Previziuni complete pentru toate semnele zodiacale
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Ce a văzut toată lumea după ce prezentatoarea TV s-a întins prea tare. „Mi s-a rupt bluza”
recomandare pe bzi.ro
Cătălin Crișan, schimbare care i-a șocat pe fani. Artistul, greu de recunoscut la 57 de ani
recomandare pe bzi.ro
Cum arată casa lui Gino Iorgulescu. Vila în care a copilărit Mario Iorgulescu este un adevărat muzeu privat
recomandare pe dailybusiness.ro
Cât costă cu adevărat un zbor low-cost. Taxele suplimentare pot dubla prețul biletului
recomandare pe dailybusiness.ro
Pâinea, tot mai scumpă pe mesele românilor. Franzela albă rămâne soluția celor cu venituri mici
recomandare pe Jurnalul.ro
Eclipsa solară din februarie 2026 rescrie destinul: patru luni de naștere, profund afectate
recomandare pe a1.ro
Cadoul în valoare de 18.000 de euro pe care Sandra Izbașa i l-a oferit lui Răzvan Bănică. Cum arată obiectul de lux