Live acum Acces Direct
Prime time 19:00/ Spynews TV - Best of
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Cum își câștigă existența Larisa după divorțul de Alin Oprea. Iată cu ce se ocupă fosta soție a artistului: ”Un om normal nu-și permite” / VIDEO

Cum își câștigă existența Larisa după divorțul de Alin Oprea. Iată cu ce se ocupă fosta soție a artistului: ”Un om normal nu-și permite” / VIDEO

Publicat pe 13.03.2021 la 10:19 Actualizat pe 13.03.2021 la 12:57

După mai bine de 23 de căsnicie, Larisa și Alin Oprea au decis să pună capăt relației lor, însă au făcut-o într-un mod tumultos, ținând ocupate primele pagini ale tabloidelor mult timp. Însă acum mama copiilor artistului a lăsat în urmă trecutul și a vorbit despre viața sa profesională. Iată cu ce se ocupă și cum își câștigă existența fosta cântărețului de când este o femeie singură.

Iată cu ce se ocupă fosta soție a artistului

Iată cu ce se ocupă fosta soție a artistului

Captura video

Larisa, cea care luptă în instanță să câștige numele de ”Oprea”, după mai bine de două decenii alături de artist, a pornit pe drumul ei alături de cei doi copii și nu o duce deloc rău.

Deși artistul a spus că odată cu separarea a rămas și fără bani, iar Larisa îi cere sume colosale, luptându-se acum în instanță pentru averea familiei, se pare că ea o duce bine și asta pentru că, spune că are un job extrem de bine plătit. Fie că se află în România, fie că trăiește peste hotare, în Londra, acolo unde studiază copiii ei, șatena nu duce lipsa banilor.

Mai concret, în cadrul emisiunii ”Xtra Night Show”, vedeta a lăsat în urmă trecutul amoros și a preferat să vorbească despre viața sa profesională, despre care, până acum, nu se cunoașteau aspectele făcute publice acum.

După divorțul de Alin Oprea, Larisa își câștigă existența din sport

Din spusele fostei cântărețului, se pare că sportul o ajută pe Larisa să ducă o viață fără lipsuri și asta pentru că este antrenor personal. Însă, Larisa recunoaște că serviciile sale nu sunt deloc ieftine, astfel că un om normal, așa cum spune ea, nu își permite să apeleze la ea. Pregătirea ei în domeniu, făcută încă de la o vârstă fragedă, fiind răsplătită acum pe măsură.

”Eu sport am început să fac la opt ani. După care am intrat la liceul sportiv, după care am făcut Facultatea de Sport, după care am făcut toate specializările sportive asta până când m-am căsătorit și m-am reprofilat. Dar din 2014 m-am reîntors la ce îmi place, iar reacțiile cliențiilor mei au fost întotdeauna pozitive. Antrenor personal sunt din 2014, am deschis o sală în București, după care, de când am plecat la Londra, am vândut sala, iar acolo am făcut ce-mi place. Acolo a fost o perioadă grea pentru că restricțiile sunt dure, nu am putut face decât activitatea online. Eu acum am doar clienți privați, oameni care-și permit un antrenament privat, acasă. Telefonul meu este mereu deschis, vorbim în fiecare secundă despre sport și nutriție. Un om normal, care are un job de 1000 și ceva de lire nu-și poarte permite un antrenor personal”, a spus Larisa în cadrul emisiunii ”Xtra Night Show”, difuzată numai la Antena Stars, de luni până vineri, de la 22:30.

Ei bine, deși nu a dorit să mai vorbească despre divorțul care este acum pe rol și care a făcut-o atât pe ea, cât și pe fiica ei, Denisa, să meargă la psiholog, Larisa spune că timpul vindecă toate rănile, astfel că pe zi ce trece ei sunt tot mai bine, privind optimiști spre viitor.

”În urmă cu câteva zile nu eram un pic afectată, eram foarte afectată. Dar mi-am mai revenit pentru că cu cât trece mai mult timpul, cu atât înțelegem lucrurile și mergem mai departe”, a mai spus fosta soție a artistului, întrebată fiind despre care mai este starea sa de când este o femeie divorțată.

Mai jos găsiți video-ul în care Larisa Oprea vorbește despre viața sa profesională de după divorțul de artist.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Cum își câștigă existența Larisa după divorțul de Alin Oprea. Iată cu ce se ocupă fosta soție a artistului: ”Un om normal nu-și permite” / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri internationale
Ipoteză șocantă în cazul avionului prăbușit în India, unde 260 de persoane au murit. Pilotul ar fi prăbușit aeronava în mod intenționat
  • Pilotul Air India ar fi prăbușit avionul intenționat
  • 260 de persoane au murit în tragedia aviatică
Showbiz intern
Alina Eriko are un nou iubit! Bruneta se iubește cu un tinerel. Cum a reacționat la comentariile răutăcioase: „E copilul tău?”
  • Alina Eriko are un nou iubit
  • „Pantera neagră” are o relație cu un tinerel
  • Primele imagini cu cei doi
Stiri interne
Ursul a atacat, din nou, o persoană! Incidentul, al treilea care a avut loc în doar o săptămână, s-a petrecut în masivul Iezer-Păpușa. În ce stare se află victima
  • Un nou incident care are în prim plan urșii s-a petrecut în județul Argeș
  • Animalul sălbatic a atacat, din nou, o persoană
Stiri interne
Structura anului școlar 2025–2026. Când începe și câte module are noul an școlar
  • Structura anului școlar 2025–2026
  • Când începe și câte module are noul an școlar
Meteo
Alertă de vreme severă în România! Meteorologii au emis cod galben de ploi torențiale și vijelii în 12 județe | HARTA
  • Cod galben de ploi torențiale în România
  • Unde scad drastic temperaturile
Showbiz intern
Maria și Cristian de la Mireasa, primele declarații după ce au câștigat marele premiu. Mesajul emoționant al fostului concurent pentru soția lui: „Ești tot ce mi-am dorit”
  • Maria și Cristian, primul mesaj după ce au câștigat sezonul 11
  • Cum s-au afișat cei doi
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Trucul prin care putem face răcoare în locuinţă, fără aer condiţionat
recomandare pe as.ro
Doar casa e 15 milioane de euro! Detalii incredibile despre averea românului care i-a cucerit pe arabi
Romania TV
Vlăduța Lupău este în culmea fericirii! Cât de frumos a dat vestea! Fanii au sărit imediat să o felicite!
Romania TV
Cum pot românii să obțină ajutorul pentru energie de la Guvern. Câți bani pot primi pe lună și ce pași trebuie să urmeze
recomandare pe antena3.ro
O femeie a primit sute de colete de la Amazon, timp de un an, pe care nici măcar nu le comandase: „Este ca un Iad”
recomandare pe antena3.ro
O femeie cu un copil de 2 ani spune cum e să locuiești pe un vas de croazieră, cu totul gratuit. Există, totuși, un dezavantaj
recomandare pe antena3.ro
Furie în Bulgaria din cauza panterei negre. Oamenii spun că au pierdut bani din cauza ei și cer despăgubiri
recomandare pe playtech.ro
Cea mai frumoasă plajă din Europa se află în Grecia. Puţini români ştiu de ea, panorama dramatică te cucereşte pe loc
recomandare pe playtech.ro
Cum şi cât se udă trandafirii din grădină când e caniculă. Detaliul care distruge bobocii
recomandare pe redactia.ro
Cine este tânăra ucisă de fostul iubit după ce i-a incendiat casa. Victima a fost rapită și în februarie de ucigaș
recomandare pe redactia.ro
Se schimbă școala românească din temelii. Părinții riscă și închisoarea dacă nu respectă acest lucru.
recomandare pe Ciao.ro
A murit cea mai iubită actriță de la Bollywood! Ochii ei i-au înnebunit și pe români
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Prezentatoarea TV care întoarce toate privirile la 34 de ani e fericită, după ce iubitul cu 11 ani mai mic decât ea a semnat contractul vieții
recomandare pe bzi.ro
Piedone demască „super-ofertele” înșelătoare din Profi: Cum sunt păcăliți clienții cu promoțiile 5+1 la bere
recomandare pe bzi.ro
Ce a făcut Mihai Leu chiar înainte să moară, deși era în comă profundă. Soția sportivului a oferit detalii dureroase
recomandare pe dailybusiness.ro
Cât costă o cameră la hotelul din Mamaia al lui Gică Hagi în vara lui 2025. Tocmai a fost renovat!
recomandare pe dailybusiness.ro
Adolescenții români care învață să fie responsabili și se angajează pe timpul verii. Ce vor să-și cumpere cu banii câștigați
recomandare pe Jurnalul.ro
România a pierdut jumătate de miliard de euro de când a interzis vânătoarea. Atacurile urșilor s-au înmulțit
recomandare pe a1.ro
Artist celebru din România a sărit la bătaie în timpul concertului său. Ce s-a întâmplat între el și un fan