Live acum Acces Direct
Prime time 19:00 Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Cum vrea Adda să îl testeze pe soțul ei, Cătălin Rizea. La ce emisiune ar participa | VIDEO

Cum vrea Adda să îl testeze pe soțul ei, Cătălin Rizea. La ce emisiune ar participa | VIDEO

Publicat pe 29.07.2024 la 10:36 Actualizat pe 29.07.2024 la 10:36

Adda a dezvăluit cum ar vrea să îl testeze pe soțul ei! La ce emisiune ar participa îndrăgita artistă alături de partenerul ei de viață, Cătălin Rizea. Ce a mărturisit cântăreața, în exclusivitate pentru Neatza cu Răzvan și Dani.

Emisiunea la care ar participa Adda cu soțul ei

Instagram

Vedetele invitate în ediția de astăzi a emisiunii Neatza cu Răzvan și Dani au fost întrebate la ce emisiune TV de la Antena 1 ar participa. Iată ce răspuns a dat Adda, una dintre cele mai îndrăgite cântărețe din România.

Emisiunea la care ar participa Adda cu soțul ei

Adda trăiește o frumoasă poveste de dragoste alături de soțul ei, Cătălin Rizea, iar împreună au o familie împlinită. Vedeta are încredere în căsnicia ei și ar participa la Power Couple cu partenerul ei de viață.

Cei doi ar fi trebuit să fie prezenți pe micile ecrane încă din primul sezon, însă a intervenit ceva și nu au mai putut să meargă la filmări.

Cântăreața a spus cu această ocazie că ar participa din nou la Te cunosc de undeva alături de Radu Bucălae, unde au format o echipă puternică.

„La Power Couple, trebuia să mergem în primul sezon, dar s-a întâmplat o extorsiune și nu am mai ajuns. Dar de ce nu?”, a mărturisit Adda, la Neatza cu Răzvan și Dani.

Georgiana Marina și soțul ei ar vrea să participe la Power Couple

Georgiana Marina a venit la emisiunea Neatza cu Răzvan și Dani împreună cu soțul ei. Cei doi s-au căsătorit anul acesta și au avut o nuntă spectaculoasă, cu peste 600 de invitați.

Întrebați la ce emisiune ar participa, Georgiana Marina și soțul ei au răspuns că ar prefera să trăiască experiența Power Couple, pentru că sunt de părere că formează un cuplu puternic.

„La Power Couple am merge, pentru că suntem un cuplu puternic”, a spus soțul Georgianei Marina.

Georgiana Marina nu exclude nici posibilitatea de a se certa cu partenerul ei în emisiune, mai ales pentru că ea este cea vulcanică în căsnicie.

„Se întâmplă, că eu sunt cea vulcanică și posibil să îi spun așa ceva soțului meu, dar el este cel ce mă temperează și atunci de asta ne potrivim”, a mărturisit Georgiana Marina.

Artista se simte norocoasă pentru că are alături de ea un bărbat care știe să o liniștească de fiecare dată.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Cum vrea Adda să îl testeze pe soțul ei, Cătălin Rizea. La ce emisiune ar participa | VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri internationale
Tânără, reținută pe aeroport. Autoritățile i-au transformat vacanța într-un coșmar. Care a fost motivul
  • Vacanță transformată în coșmar
  • O tânără a fost reținută în aeroport 
Showbiz intern
Cum a reacționat Lidia Buble atunci când un fan i-a spus că vrea să o ceară în căsătorie, la un concert: „Vezi că...”
  • Un fan i-a scris Lidiei Buble că vrea să o ceară în căsătorie, la un concert
  • Care a fost reacția artistei
Showbiz intern
Sânziana Negru, vacanță de vis, de ziua ei de naștere. Unde a plecat împreună cu Ștefan Floroaica
  • Sânziana Negru își sărbătorește ziua de naștere în vacanță
  • Ce destinație au ales influencerița și Ștefan Floroaica
Showbiz intern
CRBL i-a pus la punct pe cei care vorbesc despre divorțul de Elena Vîșcu. Artistul nu a lăsat loc de interpretări
  • CRBL pune capăt zvonurilor despre divorțul cu Elena Vîșcu
  • Ce mesaj tranșant a transmis artistul
Showbiz intern
Bianca Drăgușanu trage un semnal de alarmă. Cum a fost țepuită una dintre prietenele ei
  • Bianca Drăgușanu, semnal de alarmă
  • Cum a fost păcălită una dintre prietenele ei
Showbiz intern
Dorian Popa și Cătălin Moroșanu au făcut, într-un final, pace. Vloggerul i-a cerut iertare. Ce mesaj i-a transmis
  • Dorian Popa și Cătălin Moroșanu au făcut pace
  • Cei doi nu și-au mai vorbit mulți ani
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
La 24 de ani, Grațiela își caută job de 6 luni: 300 de aplicări, 10 interviuri, aproape niciun răspuns
recomandare pe as.ro
El e românul care a făcut o avere pe bursă! A câştigat şi de peste 85 de ori suma investită. Câţi bani are acum
Romania TV
Nicușor Dan i-a concediat AZI. Undă de șoc la nivel înalt! Sunt schimbări MAJORE
Romania TV
Medic de 33 de ani, găsit mort în cabinet. Alin s-a sinucis după ce a ajuns la spital. Era căsătorit și avea un băiețel. Soția sa este tot medic. BOALA de care suferea!
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Vremea se răceşte din nou. Avem weekend de iarnă: România, pe ‘câmpul de luptă’ dintre două mase de aer diferite
recomandare pe playtech.ro
Ce nu are voie să facă un controlor STB: de multe ori încalcă legea fără să ai habar. De ce nu te poate bloca sau legitima cu forţa
recomandare pe redactia.ro
Doamne, dramatic ce se intampla cu Fulgy al Clejanilor... Ultima ora
recomandare pe redactia.ro
Doamne, dramatic ce se intampla cu Fulgy al Clejanilor... Ultima ora
recomandare pe Ciao.ro
Horoscop 2026 cu Marian Golea. Patru zodii renasc și își schimbă destinul. Previziuni complete pentru toate semnele zodiacale
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Ce a văzut toată lumea după ce prezentatoarea TV s-a întins prea tare. „Mi s-a rupt bluza”
recomandare pe bzi.ro
Cătălin Crișan, schimbare care i-a șocat pe fani. Artistul, greu de recunoscut la 57 de ani
recomandare pe bzi.ro
Cum arată casa lui Gino Iorgulescu. Vila în care a copilărit Mario Iorgulescu este un adevărat muzeu privat
recomandare pe dailybusiness.ro
Cât costă cu adevărat un zbor low-cost. Taxele suplimentare pot dubla prețul biletului
recomandare pe dailybusiness.ro
Pâinea, tot mai scumpă pe mesele românilor. Franzela albă rămâne soluția celor cu venituri mici
recomandare pe Jurnalul.ro
România se pregătește de blocaj instituțional total. Urmează greve în toate domeniile
recomandare pe a1.ro
Cadoul în valoare de 18.000 de euro pe care Sandra Izbașa i l-a oferit lui Răzvan Bănică. Cum arată obiectul de lux