Live acum X Factor
Prime time 20:30/ X Factor
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Dani și Gabriela Oțil, vacanță de vis de Paște. Ce destinație au ales cei doi: ”Cam lung drumul, dar...” / FOTO

Dani și Gabriela Oțil, vacanță de vis de Paște. Ce destinație au ales cei doi: ”Cam lung drumul, dar...” / FOTO

De Ilinca Lunca.
Publicat pe 03.05.2024 la 11:37 Actualizat pe 03.05.2024 la 11:37

Dani și Gabriela Oțil au mers într-o vacanță de vis de Paște, În acest an, prezentatorul TV și soția lui au ales să petreacă diferit sărbătorile, astfel că au ales o destinație incredibilă, care i-a cucerit încă din primele momente în care au ajuns acolo. Iată unde au mers.

Dani și Gabriela Oțil au plecat într-o escapadă romantică!

Instagram

Dani și Gabriela Oțil au decis să ia o pauză de la viața agitată din București și să plece într-o destinație exotică, departe de România.

Nu au regretat decizia, căci peisajele de care au parte sunt de vis. Cei doi sunt cuceriți de locul în care au ajuns, iar imaginile pe care le-au postat sunt incredibile.

Unde au plecat Dani Oțil și Gabriela Oțil în vacanță

După un drum lung și multe ore de zbor, Dani Oțil și Gabriela Oțil au ajuns în Marrakech! După cum știm, cei doi sunt adepții vacanțelor exotice, astfel că și acest loc le oferă toate beneficiile de care au nevoie pentru a avea parte de o vacanță perfectă, unul în compania celuilalt.

Așadar, Gabriela Oțil nu a stat mult pe gânduri și i-a încântat pe fani cu locul de vis în care au ajuns la scurt timp după ce s-au cazat. Cei doi au închiriat o vilă superbă cu piscină, de care se bucură pe deplin. Soția lui Dani Oțil a uitat de tot de oboseală după ce a văzut cât de frumos arată totul în jurul ei.

”Cam lung drumul... dar acest loc este de vis. Îmi doresc de foarte mult timp să ajung în destinația asta. Dani, și el”, a scris Gabriela Oțil, pe Instagram.

Cei doi au fost la începutul acestui an în Maldive

Dani și Gabriela Oțil și-au început anul cu dreptul! Cei doi au fost într-o vacanță de vis în Maldive.

Deși peisajele au fost de vis și s-au distrat pe cinste, prezentatorul TV și soția lui nu au fost scutiți de probleme. Dani Oțil a povestit tot ce a pățit pe Instagram și a decis să fie sincer cu fanii, în ceea ce privește recomandările pentru vacanță.

”Dacă tot facem influencing, hai să facem și un pic de anti-influencing. Dacă tot facem recomandări aici pe canale, să facem și contra-recomandări. Nu ajut cu treaba asta în mod normal, pentru că mi-au mai întârziat bagaje o zi, două zile, dar de data asta este penibil faptul că imediat după ce am aterizat aici, a doua zi, am aflat că bagajul meu este în New Delhi, a ajuns de la Istanbul la New Delhi. De ce? Nu știu! Cert este că de atunci mă chinui să-l aduc și nimeni nu răspunde, nimeni nu vrea să spună ce se întâmplă cu el. Știm unde e, nu este pierdut, dar nu mi-l trimite nimeni”, a povestit acesta pe InstaStory.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Dani și Gabriela Oțil, vacanță de vis de Paște. Ce destinație au ales cei doi: ”Cam lung drumul, dar...” / FOTO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Retete
Cele mai bune deserturi pe care să le faci în timpul postului. Sunt delicioase și îi vei surprinde pe cei dragi
  • Cele mai bune deserturi pe care să le faci în timpul postului
  • Sunt delicioase și îi vei surprinde pe cei dragi
Stiri interne
Ai fost mușcat de căpușă? Simptomele care pot indica boala Lyme
  • Ai fost mușcat de căpușă?
  • Simptomele care pot indica boala Lyme
Showbiz intern
Selly și Smaranda Ștîrbu, vacanță exclusivistă! Ce destinație europeană au ales pentru distracție | FOTO
  • Selly și Smaranda Ștîrbu, vacanță exclusivistă!
  • Ce destinație europeană au ales pentru distracție
Horoscop
Zodiile care se vor despărți în luna august. Nativii vor avea de suferit
  • Zodiile care se vor despărți în luna august
  • Nativii vor suferi nespus
Showbiz intern
Karmen Minune, petrecere de vis pentru fiica ei, Sofia! Micuța a împlinit 6 ani | FOTO
  • Sofia, fiica lui Karmen Minune, a împlinit 6 ani
  • Mama ei i-a organizat o petrecere de poveste
Showbiz intern
Soția lui Florin Salam, "certată" în biserică de un preot! Cum a reacționat Roxana Dobre: "M-am rugat la Dumnezeu..." | VIDEO
  • Soția lui Florin Salam, implicată într-un moment controversat la biserică
  • De ce a fost "certată" de un preot
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Angelica, una din victimele tragediei din Deltă, visa de mult la acest concediu. Mărturia sfâşietoare a mamei
recomandare pe as.ro
Milionarul român cu trei pensii, dezvăluiri şocante! Ce s-a întâmplat în biroul său: “Nu e bine să mă apuc acum să vorbesc”
Romania TV
Ada Galeș are cancer. Celebra actriță a fost operată: Încerc să îmi acopăr gaura dintre nas și gură pe care o am. Am ochii în lacrimi și mi-e frică
Romania TV
Incendiu violent la mall, peste 60 de persoane au murit. Imagini terribile de la locul tragediei FOTO şi VIDEO
recomandare pe antena3.ro
Cum arată pe interior casa veche de 100 de ani a baronului Neuman din Arad, care se vinde cu 2,4 milioane € 
recomandare pe antena3.ro
O rusoaică spune cum a fost la mare, în resortul lui Kim Jong Un: Au anulat avionul, ne-au dus cu trenul. Un tren pentru 13 oameni
recomandare pe antena3.ro
Șoc pentru o tânără care a crezut că face baie în apa „spumoasă și sărată” a mării. După ce a postat filmarea a aflat unde era, de fapt
recomandare pe playtech.ro
Răsturnare de situație în cazul Felix Baumgartner. Mihaela Rădulescu a angajat un avocat, descoperirea care....
recomandare pe playtech.ro
Semnul făcut de Elena Udrea la ieşirea din penitenciar analizat abia acum! Mesajul este clar, nu este prima oară când face asta
recomandare pe redactia.ro
Suma neașteptată pe care David Popovici o încasează după aurul mondial la natație
recomandare pe redactia.ro
Detaliul care schimbă totul în cazul morții lui Felix Baumgartner. Ce s-a descoperit pe camera video a austriacului
recomandare pe Ciao.ro
A murit cea mai iubită actriță de la Bollywood! Ochii ei i-au înnebunit și pe români
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Reacția prezentatoarei TV, care are un iubit cu 11 ani mai tânăr, după ce a fost acuzată că e „vulgară”
recomandare pe bzi.ro
Medicul care a încercat să-l salveze pe Felix Baumgartner rupe tăcerea. „S-a prăbușit ca o rachetă”
recomandare pe bzi.ro
Piedone demască „super-ofertele” înșelătoare din Profi: Cum sunt păcăliți clienții cu promoțiile 5+1 la bere
recomandare pe dailybusiness.ro
Locuri de muncă pentru români în ţările UE. Ce posturi sunt disponibile şi ce salarii se oferă
recomandare pe dailybusiness.ro
Salariile şi sporurile vor fi îngheţate în 2026. Ce alte beneficii vor fi restrânse de Guvernul Bolojan
recomandare pe Jurnalul.ro
Săptămână de aur: Top 5 zodii norocoase între 28 Iulie și 3 August 2025
recomandare pe a1.ro
Ionela Coșa și George Vornicu sunt noii concurenți de la Insula Iubirii sezonul 9. Cu ce se ocupă și cum a început povestea lor de dragoste