De ce este nemulțumită Sabrina de Perneș. Ce spune concurenta de la Mireasa Capriciile - Iubirii / VIDEO
În ediția din această seară, în casa Mireasa Capriciile - Iubirii, Sabrina i-a spus Larisei câteva lucruri care o nemulțumesc la Perneș, iubitul ei. Iată ce a spus concurenta de la Mireasa Capriciile - Iubirii!
- Ce o nemulțumește pe Sabrina la Perneș
- Ce a declarat concurenta de la Mireasa Capriciile - Iubirii
Ce o nemulțumește pe Sabrina la Perneș
Sabrina i s-a confesat Larisei și i-a spus ce lucruri o nemulțumesc la Perneș, iubitul ei. Aceasta a afirmat că suntem câteva lucruri care nu-i plac la acesta.
„Mă enervează figurile lui. Nu-mi place că se laudă. Legat de gramatică și la engleză nu este la același nivel cu mine, la fel și cu gătitul!”, i-a spus Sabrina Larisei.
Concurenta de la Mireasa Capriciile - Iubirii a declarat, ulterior, că a discutat cu iubitu ei și lucrurile s-au clarificat. Cei doi concurenți sunt în regulă acum, dar, în ultima perioadă, au tot existat discuții între ei.
„Am discutat astăzi când s-au deschis ușile. Inițial, l-am văzut că a început supărat discuția, i-am mai dat o pauză, l-am lăsat să mănânce și după aceea am discutat. Am clarificat în mare parte, sper că a înțeles și el. M-am descărcat Larisei, au fost exemple concrete. Aș fi vrut să-mi spună că nu știe limba engleză, nu să ascundă asta. Acum suntem ok! Materialul ăla era așa o ironie mai mult”, a declarat concurenta.
Cum a reacționat Perneș la ce a spus Sabrina
Perneș a discutat cu iubita lui, după ce aceasta a spus ce o nemulțumește la el. Concurentul de la Mireasa Capriciile - Iubirii a înțeles ce a vrut să comunice Sabrina, însă l-a deranjat destul de tare atitudinea ei.
„N-au fost chestii care mi-au căzut tocmai bine. M-a deranjat modul de exprimare, dar am discutat și am înțeles”, a precizat concurentul.