Live acum XNS
Prime time 19:00/ Petrecem in familie (r)
Homepage » Monden » Emisiuni TV » De ce s-a retras Simona Trașcă din lumina reflectoarelor. Blondina nu mai vrea bărbați în viața ei: ”Mă simt foarte bine singură” / VIDEO

De ce s-a retras Simona Trașcă din lumina reflectoarelor. Blondina nu mai vrea bărbați în viața ei: ”Mă simt foarte bine singură” / VIDEO

De Razvan Paltin.
Publicat pe 13.06.2022 la 14:49 Actualizat pe 13.06.2022 la 14:58

De ceva vreme, Simona Trașcă nu a mai apărut în lumina reflectoarelor, iar această decizie a luat-o chiar ea. Blondina a povestit la Antena Stars că își dorește liniște și nici nu mai vrea vreun bărbat în viața ei. În momentul de față locuiește cu mama sa în apartament.

Simona Trașcă nu mai vrea să iubească

arhiva

Simona Trașcă a luat o decizie foarte importantă în ceea ce o privește, iar ea a povestit la Antena Stars care e motivul pentru care nu a mai apărut la televizor în ultima perioadă. Blondina susține că își dorește să aibă parte de liniște și nu mai vrea o viață agitată, dar nici să iubească.

Simona Trașcă, motivul pentru care nu mai apare în lumina reflectoarelor. Nu își mai dorește bărbați în viața sa

Ea a precizat că nu simte să mai intre în vreo relație, deoarece tot timpul când a iubit un bărbat a și suferit, iar acum vrea să nu se mai întâmple asta. Ea susține că nu mai aleargă după dragoste și a decis să-și vadă de viață de una singură.

”M-am retras în glorie. Îmi place foarte mult să stau liniștită, în banca mea, nu știu de ce, dar mă simt eu mai bine așa. Locuiesc cu mama, probabil am renunțat la iubire și la un partener de viață și asta îmi aduce liniștea. Doar pisica mea are loc la mine în pat. N-am mai fost nici la estetician, nu am mai simțit nevoia, fac mâncare, am grijă de mama. Nu mai vreau un partener de viață, nu mai am încredere în bărbați și nu mai vreau să sufăr”, a zis Simona Trașcă la Antena Stars.

Ea mai mărturisește că a învățat să trăiască de una singură și se simte mult mai bine așa. Vedeta susține că se apreciază mai mult ca altădată, dar nici n-ar mai putea în momentul de față să locuiască cu un bărbat în aceeași casă.

”Mă simt foarte bine singură, am învățat să iubesc, să mă apreciez. Îmi place liniștea. Nu mai am nevoie, am tot încercat, am văzut că n-a mers nicio relație și mi-am dat seama că am început să mă simt bine singură”, a mai spus Simona Trașcă la Antena Stars.

”Vreau să mă retrag în Canada”

Blondina a mai luat încă o hotărâre, aceea de a pleca definitiv în România. Ea a povestit la Antena Stars că își dorește să se mute definitiv din țară și să plece în Canada, acolo unde fiul ei locuiește cu soția sa.

Simona Trașcă susține că vrea să vândă peste câțiva ani tot ce are aici și să plece peste Ocean, acolo unde să aibă parte de o viață liniștită și poate că atunci își va găsi marea dragoste.

”Vreau să mă retrag în Canada. Fiul meu are cetățenie acolo, el locuiește cu soția lui”, a mai spus Simona Trașcă în direct.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
De ce s-a retras Simona Trașcă din lumina reflectoarelor. Blondina nu mai vrea bărbați în viața ei: ”Mă simt foarte bine singură” / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri interne
Cât costă o noapte de cazare în Maramureş şi Bucovina, în minivacanța de Sfânta Maria. Gazdele au oferte de nerefuzat
  • Vacanță în stil tradițional
  • Cât costă o noapte de cazare în Maramureş şi Bucovina, în minivacanța de Sfânta Maria
Showbiz intern
Jo a ajuns la spital și a fost operată: "Am patru incizii." Cum se simte acum artista | VIDEO
  • Jo a fost supusă unei intervenții chirurgicale
  • Cum se simte acum artista
Stiri internationale
Donald Trump a fost diagnosticat cu o afecțiune cronică! Ce face și cum se simte acum liderul american
  • Donald Trump, probleme de sănătate
  • Ce diagnostic i-a fost pus liderului american
Stiri interne
Sfântul Ilie, prorocul care aduce tunete și ploi! Ce nu ai voie să faci pe 20 iulie și ce obiceiuri îți aduc noroc
  • Cine a fost Sfântul Ilie și de ce e temut
  • Ce nu ai voie să faci pe 20 iulie și ce obiceiuri îți aduc noroc
Showbiz intern
Irina Columbeanu, vacanță în Saint Tropez cu mătușa ei, Ramona Gabor! Cât de bine arată cele două | VIDEO
  • Irina Columbeanu și Ramona Gabor, vacanță luxoasă în Saint Tropez
  • Cât de bine arată cele două
Stiri interne
O altă persoană a fost atacată de urs! Mai mulți oameni au încercat să sperie animalul sălbatic | VIDEO
  • Ursul a atacat din nou
  • Mai multe persoane au intervenit să alunge animalul sălbatic
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Căpitanul avionului Air India ar fi oprit alimentarea motoarelor. Ancheta îl vizează: Nu avem altă explicație
recomandare pe as.ro
Doar casa e 15 milioane de euro! Detalii incredibile despre averea românului care i-a cucerit pe arabi
Romania TV
Este gratuit pentru toţi românii. Anunţul momentului!
Romania TV
Simona Halep s-a tunat. Ce intervenție uriașă și-a făcut, după ce s-a retras din tenis. A apelat la medicul estetician / FOTO
recomandare pe antena3.ro
Ce bacşis a lăsat Jeff Bezos la hotelul de 5 stele de la Veneţia, după nunta anului cu Lauren Sanchez
recomandare pe antena3.ro
Crima din Mureș. Cea mai recentă fotografie a lui Emil Gânj, care e căutat de zece zile. Cum arată el acum
recomandare pe antena3.ro
Angajaţii din Guvern dezvăluie: Între 21.000 și 30.000 de lei costă în fiecare lună doar deplasarea unui demnitar
recomandare pe playtech.ro
Vreme extremă în următoarele ore. ANM anunță ploi puternice, vijelii și grindină. Harta zonelor vizate
recomandare pe playtech.ro
Andreea Marin, certată de fiica sa la TV! Prezentatorul a crezut că nu aude bine: 'Să se calmeze!'
recomandare pe redactia.ro
Cine e Albert NBN, trapperul cu 6 clase care a înjurat România la Beach, Please. Concertul său a scandalizat întreaga țară
recomandare pe redactia.ro
Cine este tânăra ucisă de fostul iubit după ce i-a incendiat casa. Victima a fost rapită și în februarie de ucigaș
recomandare pe Ciao.ro
A murit cea mai iubită actriță de la Bollywood! Ochii ei i-au înnebunit și pe români
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Prezentatoarea TV care întoarce toate privirile la 34 de ani e fericită, după ce iubitul cu 11 ani mai mic decât ea a semnat contractul vieții
recomandare pe bzi.ro
Piedone demască „super-ofertele” înșelătoare din Profi: Cum sunt păcăliți clienții cu promoțiile 5+1 la bere
recomandare pe bzi.ro
Ce a făcut Mihai Leu chiar înainte să moară, deși era în comă profundă. Soția sportivului a oferit detalii dureroase
recomandare pe dailybusiness.ro
Cum să slăbești dacă ai peste 50 de ani. Ce este și cum funcționează dieta inversă
recomandare pe dailybusiness.ro
Justin Timberlake a ajuns azi în România pentru concertul de la Electric Castle. Este însoțit de soția lui, Jessica Biel
recomandare pe Jurnalul.ro
România a pierdut jumătate de miliard de euro de când a interzis vânătoarea. Atacurile urșilor s-au înmulțit
recomandare pe a1.ro
EXCLUSIV. Imagini de la castingul Insula Iubirii sezonul 9 pe care nu le vezi la televizor. Descoperă totul pe AntenaPLAY