Live acum Acces Direct
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Fratele Mădălinei Manole, primele declarații despre propunerea pe care i-a făcut-o lui Petru Mircea. Ce i-a răspuns fostul cumnat: „Mă dă în judecată”

Fratele Mădălinei Manole, primele declarații despre propunerea pe care i-a făcut-o lui Petru Mircea. Ce i-a răspuns fostul cumnat: „Mă dă în judecată”

Publicat pe 09.06.2022 la 20:39 Actualizat pe 09.06.2022 la 20:40

Marian Manole este dispus să renunțe la toate atacurile diin mediul online la adresa lui Petru Mircea și la întregul scandal, dacă fostul cumnat îl va lăsa să-și cunoscă nepotul. Aceasta este propunerea pe care i-a făcut-o soțului regretatei artiste, iar în primele declarații pe această temă, fratele Mădălinei Manole a dezvăluit și răspunsul pe care l-a primit.

Marian Manole este hotărât să renunțe la scandalul cu Petru Mircea, dacă va fi lăsat să-și vadă nepotul

Captura video

Fratele Mădălinei Manole a făcut primele declarații despre propunerea neașteptată pe care i-a făcut-o lui Petru Mircea, miercuri. Se pare că fostul cumnat deja i-a oferit un răspuns negativ, dar el încă nu și-a pierdut speranța de a-și cunoaște nepotul într-o bună zi.

Primele declarații ale fratelui Mădălinei Manole după propunerea făcută lui Petru Mircea

Peste aproximativ o lună se împlinesc 12 ani de la moartea Mădălinei Manole, iar fratele ei și-a dorit ca în ziua comemorării să reușească să îngroape securea războiului cu Petru Mircea, în speranța că așa va putea să-și cunoscă nepotul și, implicit, fiul lui va putea petrece timp cu verișorul său.

Din păcate răspunsul pe care l-a primit, în mod indirect, de la cel care i-a fost soț regretatei soliste nu a fost cel la care spera.

Se vrea a fi o invitație. (...) El îmi răspunde în feul următor: lasă niște mesaje pe Whats App unei terțe persoane, ca să-mi transmită mie respectiva persoană, că dacă mai postez așa ceva, mă va da în judecată.”, a spus Marian Manole, la Antena Stars.

Fratele artistei subliniază că își dorește foarte mult să-și cunoască nepotul și crede că pe data de 14 iulie, la comemorarea a 12 ani de la moartea Mădălinei Manole, ar fi momentul potrivit ca acest lucru să se întâmple. Ca Petru Mircea să accepte, Marian îi face „o promisiune solemnă”.

„Îi promit solemn că o să închid toate conturile pe care le am și nu o să mai scriu nimic”, a precizat fratele Mădălinei Manole.

În articolul
Fratele Mădălinei Manole, primele declarații despre propunerea pe care i-a făcut-o lui Petru Mircea. Ce i-a răspuns fostul cumnat: „Mă dă în judecată”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz international
Fosta soție a lui Johnny Depp a devenit mamă! Amber Heard a născut gemeni în mare secret
  • Amber Heard a născut gemeni recent
  • Ce mesaj a transmis
Stiri interne
Cinci medalii de aur și sute de elevi inspirați: Fundația Dan Voiculescu pentru Dezvoltarea României îl include pe Mircea Nistor în „Liga Profesorilor Excepționali”
  • Cinci medalii de aur și sute de elevi inspirați
  • Fundația Dan Voiculescu pentru Dezvoltarea României îl include pe Mircea Nistor în „Liga Profesorilor Excepționali”
Fotbal intern
Cine este arbitrul român care va conduce finala Ligii Campionilor UEFA. Meciul de fotbal va avea loc în 31 mai
  • Un român va arbitra finala Ligii Campionilor UEFA
  • Meciul de fotbal are loc pe Allianz Arena în Munchen
Beauty & Lifestyle
(P) 5 motive să alegi Tunisia pentru următoarea ta vacanță
  • De ce să călătorești în Tunisia
  • Cinci motive să nu ratezi această destinație
Showbiz intern
Raluca Pastramă, mândră de performanța fiicei ei și a lui Pepe. Ce premiu a câștigat Maria la doar 13 ani
  • Raluca Pastramă și-a susținut fiică
  • Ce pasiune are Maria, fiica ei și a lui Pepe
Showbiz intern
Marina Almășan i-a cerut scuze văduvei lui Victor Socaciu: „Mi-ați distrus familia, lăsând un copil fără tată”
  • Marina Almășan i-a cerut scuze văduvei lui Victor Socaciu
  • Mesajul transmis de prezentatoare
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Cele mai bune prietene, moarte pe iarbă, ţinându-se de mână, după un accident cumplit. "Cadou" de majorat le va fi piatra funerară după tragedia din Irlanda
recomandare pe as.ro
Milionarul român care are un salariu de 33.000 de euro pe lună a ajuns să vândă tot şi să se împrumute!
Romania TV
Vestea momentului în showbiz! S-au DESPĂRȚIT! El a făcut anunțul: Decizia nu este rezultatul unui conflict, ci e o înțelegere matură
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
recomandare pe antena3.ro
„Poarta spre Iad”. Cum trăiesc oamenii în cel mai nemilos loc de pe Terra, unde temperaturile ajung și la 62 de grade Celsius
recomandare pe antena3.ro
Anchetatorii sub acoperire din Olanda s-au dat drept cumpărători ca să afle dacă tezaurul dacic a fost topit sau nu. Ce au aflat
recomandare pe antena3.ro
O cantitate uriașă de „aur alb vulcanic” a fost descoperită. Depozitul de litiu valorează aproximativ 1,5 trilioane de dolari
recomandare pe playtech.ro
Ce să presari la rădăcina merilor în mai pentru fructe mari şi zemoase. Livada ta va exploda în toamnă
recomandare pe playtech.ro
Horoscop rune 12–18 mai 2025. Două zodii primesc avertismente dure de la Mihai Voropchievici
recomandare pe redactia.ro
Ce ocupație are soția lui Ionel Ganea și cum a început povestea de dragoste dintre ei. Cei doi trec prin momente cumplite
recomandare pe redactia.ro
Zodia care își iubește mama mai mult decât orice. Legătura de sânge care nu se rupe niciodată
recomandare pe Ciao.ro
Vedetele din România care s-au călugărit. Au renunțat la celebritate pentru o viață în rugăciune
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Prezentatoarea TV a apărut în costum de baie, iar soțul ei a fost numit pe loc „cel mai norocos bărbat din lume”
recomandare pe bzi.ro
Anca Serea și-a făcut de cap, alături de fiica ei, în club! S-au dezlănţuit în club până-n zori!
recomandare pe bzi.ro
Avertismentul nutriționiștilor privind pufuleții din dieta Mihaelei Rădulescu! „Evitați cât puteți pufuleții cu arome!“
recomandare pe dailybusiness.ro
Peste 223.000 de români ar vrea să muncească, dar sunt blocați!
recomandare pe dailybusiness.ro
Șomajul atinge un minim istoric de 3,33%, impulsionat de relansarea economică europeană
recomandare pe Jurnalul.ro
3 zodii dure care tânjesc în secret după dragoste
recomandare pe a1.ro
Cum arată sora lui Valeriu Ilisie din "Iubire cu Parfum de Lavandă". Cei doi frați postează des imagini împreună