Live acum Mireasa. Capriciile iubirii (r)
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Imagini cu garajul de milioane de euro al lui ZED. De unde a venit pasiunea pentru mașini: „Când eram mic...” / VIDEO

Imagini cu garajul de milioane de euro al lui ZED. De unde a venit pasiunea pentru mașini: „Când eram mic...” / VIDEO

De Bianca Cimpoi.
Publicat pe 12.08.2023 la 17:16 Actualizat pe 12.08.2023 la 17:16

ZED este mândru că a putut să își transforme pasiunea pentru mașini într-un business și spune că de copil a fost fascinat de această lume. „Regele șoselelor” și-a prezentat garajul de milioane de euro.

Imagini cu garajul de milioane de euro al lui ZED

Captură Antena Stars

ZED se poate lăuda cu un garaj impresionat de mașini, despre care spune că și l-a dorit de mult timp și că și-a setat un obiectiv până la 35 de ani în acest sens. Cât despre începuturile pasiunii sale, „regele șoselelor” spune că a venit de când era un copil, dar abia mai târziu a înțeles ce presupune.

De unde a venit pasiunea lui ZED pentru mașini

ZED își aduce cu drag aminte de perioada în care a mers cu tatăl său în Poiana Brașov, la evenimente speciale, acolo unde a văzut o mașină roșie scumpă care l-a impresionat. Deși spune că simte că s-a născut cu pasiunea pentru mașini în sânge, să vadă acel bolid de lux a fost un reper.

„E foarte greu de spus, sunt mai mulți factori care au avut un rol. Unul important a fost când eram eu mic, stând în Brașov, am mers în Poiană cu părinții mei, cred că aveam vreo 4-5 ani. Nu cred că a marcat faptul că îmi plac mașinile, că am o pasiune pentru ele, dar este un moment de care îmi aduc clar aminte. A fost acum 35 de ani și totuși îmi aduc aminte. E foarte clar în capul meu. Am fost în Poiană și erau foarte mulți oameni, în jurul la ceva, iar în momentul în care ne-am apropiat, era o mașină roșie cu portierele roșii și m-a fascinat tare”, a spus ZED, la Antena Stars.

ZED este fericit că și-a putut transforma pasiunea într-o afacere

ZED a mai povestit că și-a dorit mereu ca pasiunea pentru mașini să nu rămână doar la stadiul de hobby, ci a investit bani, timp și efort, astfel încât să devină un business.

„Tata nu a spus nimic. Acest eveniment nu a marcat faptul că mie îmi plac, dar probabil a avut un impac. Mie mașinile mi-au plăcut dintotdeauna și am încercat să fac din pasiune, din plăcere, să fac un business, să fac un job”, a mai spus ZED, la Antena Stars.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Imagini cu garajul de milioane de euro al lui ZED. De unde a venit pasiunea pentru mașini: „Când eram mic...” / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern
Cătălin Moroșanu, mesaj de susținere pentru Mihai Leu. Fostul campion e internat la Spitalul Fundeni, după ce a fost operat / FOTO
  • Cătălin Moroșanu îl încurajează pe Mihai Leu, după intervenția suferită la Fundeni
  • Fostul campion se confruntă cu probleme de sănătate
Beauty & Lifestyle
O bijuterie ascunsă în munții Spaniei. Destinația care nu este cunoscută de turiști
  • O bijuterie ascunsă în munții Spaniei
  • Destinația care nu este cunoscută de turiști
Emisiuni TV
Pepe, față în față cu Pepe, pe scena Te cunosc de undeva! Bianca și Cristina, cea mai dificilă provocare de până acum: ”Ne transformăm în Pepe, care se uită la noi și e o presiune foarte mare”
  • Pepe, față în față cu Pepe, pe scena Te cunosc de undeva!
  • Bianca și Cristina, cea mai dificilă provocare de până acum
Stiri interne
Cât costă o porție de mici cu muștar și pâine de 1 Mai, în funcție de locul unde îi mănânci. Prețurile variază de la piață la restaurant
  • Cât dai pe o porție de mici de 1 Mai, în funcție de locul unde mănânci
  • Prețurile variază de la piață la restaurant
Stiri interne
Scandal la malul mării! Un celebru festival, acuzații la adresa DIICOT!
  • Festivalul verii, umbrit de un conflict
  • Acuzații la adresa DIICOT aduse de organizatori
Horoscop
Zodiile favorite ale lunii mai. Nativii vor avea parte de experiențe fabuloase
  • Zodiile favorite ale lunii mai
  • Nativii vor avea parte de experiențe fabuloase
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Explozie la un laborator pentru muniţie şi armament din Pantelimon. O femeie a fost găsită carbonizată înăuntru
recomandare pe as.ro
Milionarul român, coproprietar la cel mai tare restaurant din Dubai rupe tăcerea: „Am investit, mai deschidem unul”
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
recomandare pe antena3.ro
Insula cât un teren de fotbal pe care 150 de oameni își au casele. Are baruri, hoteluri și chiar un bordel
recomandare pe antena3.ro
Cele mai sigure zece țări din lume în cazul în care izbucnește al treilea război mondial
recomandare pe antena3.ro
Egiptul își construiește o nouă capitală. Imagini din satelit cu orașul de 100 de miliarde de dolari
recomandare pe playtech.ro
Alimentul care dublează numărul de boboci de trandafiri. Vor înflori toată vara
recomandare pe playtech.ro
Horoscopul verii 2025. Camelia Pătrășcanu anunţă transformări, curaj și adaptare​
recomandare pe redactia.ro
Zodia care își iubește mama mai mult decât orice. Legătura de sânge care nu se rupe niciodată
recomandare pe redactia.ro
Detalii cutremurătoare ies la iveală din ancheta bebelușului furat din maternitatea Bacău. Cum a fost scos micuțul din spital și cu cât s-a vândut micuțul
recomandare pe Ciao.ro
Vedetele din România care s-au călugărit. Au renunțat la celebritate pentru o viață în rugăciune
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Gimnasta a făcut avere din alte activități: „Bărbații mi-au cerut apa în care m-am spălat”
recomandare pe bzi.ro
Avertismentul nutriționiștilor privind pufuleții din dieta Mihaelei Rădulescu! „Evitați cât puteți pufuleții cu arome!“
recomandare pe bzi.ro
Laura Cosoi, apariție neașteptată în costum de baie! Arată senzațional la 43 de ani, după 4 nașteri
recomandare pe dailybusiness.ro
Peste 223.000 de români ar vrea să muncească, dar sunt blocați!
recomandare pe dailybusiness.ro
Șomajul atinge un minim istoric de 3,33%, impulsionat de relansarea economică europeană
recomandare pe Jurnalul.ro
Ziua eliberării: 3 Zodii încep un nou capitol pe 28 Aprilie 2025
recomandare pe a1.ro
Cu cât închiriază Oana și Vlad Gherman una dintre garsonierele lor. Cum arată locuința