Live acum Vacanță de vedetă
Prime time 19:00/ Petrecem in familie (r)
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Logodnicul Adrianei Bahmuțeanu se mută în România pentru ea. Vedeta îi este ca o mamă, deja, copilului lui: „Am rămas în țară cu băiețelul nostru”

Logodnicul Adrianei Bahmuțeanu se mută în România pentru ea. Vedeta îi este ca o mamă, deja, copilului lui: „Am rămas în țară cu băiețelul nostru”

Publicat pe 12.08.2022 la 16:12 Actualizat pe 12.08.2022 la 16:14

Relația dintre Adriana Bahmuțeanu și logodnicul ei merge din ce în ce mai bine, iar bărbatul i-a dat încă o dovadă de iubire incontestabilă. Vedeta și viitorul ei soț vor locui împreună în România, după ce George Restivan a decis să se mute în țară, chiar dacă inițial intenționa s-o aducă pe brunetă alături de el, în America.

Adriana Bahmuteanu se comporta ca o mamă cu fiul logodnicului ei

Captura video

După o logodnă fulgerătoare, George Restivan a decis să se mute în România pentru Adriana Bahmuțeanu. Bărbatul cu care vedeta s-a logodit la finalul lunii iulie, după doar o lună de relație, lasă totul în urmă pentru a fi cu femeia pe care o iubește. Jurnalista a făcut mai multe declarații pe această temă, pentru Antena Stars.

George, logodnicul Adrianei Bahmuțeanu, se mută în România pentru ea

Mai îndrăgostită ca niciodată, Adriana Bahmuțeanu susține că reația dintre ea și George este atât de închegată, încât au sentimentul că se cunosc „de-o viață”. Totodată, vedeta afirmă că a pierdut prea mult timp până să-l întâlnească, iar acesta este singurul lucru de care îi pare rău.

„Suntem foarte bine. Noi ne purtăm și ne simțim ca un cuplu consolidat. Parcă zici că ne cunoaștem de-o viață, gândim la fel, intuitiv ne dăm seama ce dorește celălalt și ne înțelegem foarte, foarte bine. Parcă zici că suntem de o viață împreună. Îmi pare rău că am pierdut atâta timp.”, a declarat Adriana Bahmuțeanu, pentru Antena Stars.

Fosta soție a lui Silviu Prigoană a mărturisit că partenerul ei a ales să facă încă un pas important pentru relația lor. George se va muta în țară alături de copilul său, pentru a putea construi un viitor cu Adriana. Totodată, vedeta a dezvăluit că bărbatul și-a lăsat băiețelul în grija ei, până rezolvă lucrurile în America, iar ea deja îi este ca o mamă copilului.

„George este acum în America, eu am rămas în țară cu băiețelul nostru, cu băiatul lui. Trebuie înscris la școală, trebuie testat, mai sunt alte lucruri de rezolvat aici. Mă înțeleg foarte bine cu băiețelul lui, săptămâna viitoare vin și băiețeii mei, deci o să fim împreună toți și îl așteptăm și pe tati să vină acasă. (...) El se va întoarce în România și ne-am tot gândit cum va fi mai bine pentru noi. Am luat decizia ca George să vină în România, nu să mă duc eu în America. A rămas să vină el în România și în vacanțe vom merge în California. Vrea un viitor cu mine! Mai ales că el este român, el simte românește, vorbește românește. (...) Viitorul e în față ... Suntem foarte bine!”, a dezvăluit vedeta.

Se căsătoresc după ce rezolvă problemele cu actele

În cele din urmă, jurnalista a dat detalii și despre motivul pentru care nu s-au putut căsători până acum, deși și-au dorit. Se pare că aceștia încă așteaptă să facă rost de anumite acte de care au nevoie pentru cununia civilă. Între timp, vedeta și românul stabilit până acum în America deja se comportă ca soț și soție.

Ne mai lipseau niște acte, dar o să le recuperăm între timp. Noi ne simțim ca soț și soție și asta e important. Eu nu cred că un act ține o relație, ci înțelegerea dintre parteneri. (..) Nou așa ne strigăm prin casă, soț și soție.”, a mai explicat fost soție a lui Silviu Prigoană.

În articolul
Logodnicul Adrianei Bahmuțeanu se mută în România pentru ea. Vedeta îi este ca o mamă, deja, copilului lui: „Am rămas în țară cu băiețelul nostru”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Paparazzi
Cum arată iubita lui Dinu Maxer în rochie de mireasă! Magdalena Chihaia va schimba mai multe ținute pe parcursul zilei / FOTO
  • Dinu Maxer și iubita lui se căsătoresc religios azi
  • Cum arată Magdalena Chihaia în rochie de mireasă
Paparazzi
Dinu Maxer și Magdalena Chihaia, se căsătoresc religios! Imagini exclusive
  • Zi importantă pentru Dinu Maxer și iubita
  • Cei doi se căsătoresc astăzi
Beauty & Lifestyle
Satele vechi din Italia ce merită vizitate. Ce are special fiecare în parte
  • Trei sate vechi din Italia mai puțin cunoscute
  • Ce are special fiecare în parte
Horoscop
Trei zodii favorizate la capitolul bani în luna iunie. Pentru cine apar noi oportunități
  • Trei zodii favorizate la capitolul bani în luna iunie
  • Se anunță una dintre cele mai bune perioade pentru nativi
Stiri internationale
Ce spune Donald Trump despre palma primită de Emmanuel Macron de la soția lui, Brigitte. Cum a comentat imaginile
  • Emmanuel Macron ar fi primit o palmă de la soția lui, Brigitte
  • Cum a comentat Donald Trump imaginile
Showbiz intern
Cum a reacționat Marilu Dobrescu atunci când a aflat că fostul o dă în judecată: „Not anymore, bitch! Pârlitu’ dracu!” / VIDEO
  • Marilu Dobrescu a povestit, cu ochii în lacrimi, prin ce ar fi trecut în timpul relației cu Iustin Petrescu
  • Fostul ei iubit vrea să o dea în judecată
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
O ţară vecină cu România vinde case la 3.500 de euro pe internet. Mii de oameni s-au mutat deja aici
recomandare pe as.ro
Vedeta cu părinţi miliardari, surprinsă în metrou. „Nimeni nu m-a recunoscut”
Romania TV
Fenomenul meteo mai periculos ca alertele de Cod Roşu de furtuni. Alertă de la meteorologi
Romania TV
Fenomenul meteo mai periculos ca alertele de Cod Roşu de furtuni. Alertă de la meteorologi
recomandare pe antena3.ro
16 vecini de pe o stradă devin peste noapte cu 200 de milioane de dolari mai bogați
recomandare pe antena3.ro
O femeie care săpa în grădină a descoperit o comoară incredibilă. Înainte găsise un indiciu, dar n-a știut să-l interpreteze
recomandare pe antena3.ro
Un sportiv și-a făcut cont pe OnlyFans ca să aibă bani pentru Olimpiadă și acum a fost suspendat: „Am încremenit, asta e viața mea”
recomandare pe playtech.ro
Cum a apărut Răzvan Simion în presa din străinătate? Imaginea la care nimeni nu se aştepta
recomandare pe playtech.ro
Temperaturi de peste 35 de grade Celsius, în România. Vine vara cu adevărat, spun meteorologii
recomandare pe redactia.ro
EXCLUSIV Reacția emoționantă a fetiței Elenei Udrea atunci când a aflat că pedeapsa mamei sale i-a fost redusă. Adrian Alexandrov, detalii neștiute despre familia sa
recomandare pe redactia.ro
Acatistul Înălțării Domnului. Rugăciune puternică pentru luminare și ocrotire divină
recomandare pe Ciao.ro
Ploaia din Capitală le-a pus pe fugă pe vedetele din România! Cum s-au ferit de stropii reci - imagini de senzație
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Milionarul a uitat-o definitiv pe Mădălina Ghenea pentru o altă actriță
recomandare pe bzi.ro
Lidia Buble, desființată după ce a pozat topless: „Ce o să fie în sufletul părinților tăi?!”
recomandare pe bzi.ro
Cătălin Botezatu a recunoscut totul: „Sunt dependent de fiole!”
recomandare pe dailybusiness.ro
Marilu Dobrescu, dezvăluiri halucinante despre relația cu Iustin Petrescu: „Prietena mea a venit într-un suflet să mă ridice de acasă imediat după bătaie”
recomandare pe dailybusiness.ro
Marilu Dobrescu, dezvăluiri halucinante despre relația cu Iustin Petrescu: „Prietena mea a venit într-un suflet să mă ridice de acasă imediat după bătaie”
recomandare pe Jurnalul.ro
4 Zodii renasc în iunie 2025: Ce le aduce Jupiter în Rac și Venus în Taur
recomandare pe a1.ro
Orlando Zaharia, prima reacție în mediul online după ce cuțitul său de aur a câștigat sezonul 15 Chefi la cuțite. Ce a transmis