Live acum Acces Direct
Prime time 19:00 Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Mara Bănică s-a întors din Asia Express la Un Show Păcătos! Care au fost cele mai grele momente din competiție

Mara Bănică s-a întors din Asia Express la Un Show Păcătos! Care au fost cele mai grele momente din competiție

De Ilinca Lunca.
Publicat pe 02.04.2025 la 22:12 Actualizat pe 02.04.2025 la 22:12

Mara Bănică s-a întors din Asia Express și a revenit la Un Show Păcătos! Prezentatoarea TV s-a întors cu cadouri pentru colegi, dar și cu povești fabuloase! Iată care au fost cele mai mari provocări pentru Mara Bănică și Serghei Mizil, în Asia Express!

Mara Bănică și Serghei Mizil au avut parte de aventura vieții lor în ultimele luni! Cei doi au dat dovadă de un curaj ieșit din comun și au plecat în Asia Express! Filmările s-au terminat recent, iar Mara Bănică s-a întors, astăzi, la Un Show Păcătos.

Mara Bănică a dezvăluit care au fost cele mai grele momente în Asia Express

Concurenții din Asia Express au avut parte de multe momente incredibile, iar lucrurile se văd diferit de acasă față de cum sunt în realitate. De acest lucru s-a convins și Mara Bănică, care a fost luată prin surprindere de provocările de care a avut parte acolo.

Prezentatoarea TV s-a întors pe fotoliul de la Un Show Păcătos și le-a adus cadouri tradiționale colegilor ei, care se pare că au fost pe placul lor! Dincolo de momentul emoționant al revederii, Mara Bănică s-a declarat impresionată de nivelul înalt la care s-a realizat această producție, dar și de provocările pe care le-a întâmpinat la finalul fiecărei zile.

”Pot să vă zic că a fost super mega mișto. Mai mult decât ce mă așteptam. Foarte greu, dar nici nu contează. S-a mâncat ce s-a apucat! În general, nu s-a mâncat! (...) O producție impecabilă din toate punctele de vedere! (...) Eu am crezut că cel mai greu va fi, de exemplu, ideea asta de autostop și, acum, o dată ce am făcut experiența, aș spune că cel mai greu este cazarea”, a declarat Mara Bănică, la Un Show Păcătos.

Cum s-a descurcat Serghei Mizil

Mara Bănică face echipă cu Serghei Mizil în Asia Express! Prezentatoarea TV a fost încântată de parcursul colegului ei. Serghei Mizil are 72 de ani, iar el și Mara Bănică au devenit cea mai în vârstă echipă din istoria emisiunii din toate țările.

”Filmările pentru Asia Express s-au terminat. Și stiu din experienta că dacă nu scrii “la cald” ce simți, trăirile ți se diluează, în timp.
În primul rând “bravo mie” că la 50 de ani m-am incumetat să merg!
Ba nu! În primul rând, “bravo, Serghei Mizil!” Ca are 72 și veti vedea în toamna cât de mega fantastic a fost omul ăsta în aventura noastra!
Mă bucur că am cunoscut mai în profunzime niște oameni.

O iubesc pe Băduleasca de mor, însa Florin e o minunăție, Tamas&Alexa sunteti unici, Alina, Cristina, Karmen, Olga, Emil, Alejandro, Ștefan&Alex &all, am fost cu totii parte a unei aventuri care ne-a purtat prin aproape toate stările posibile pe care le poate experimența un om, iar treaba asta o datorăm zecilor de oameni din spatele acestei producții imense, fără îndoială cea mai tare din România!”, a scris Mara Bănică pe rețelele de socializare.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Mara Bănică s-a întors din Asia Express la Un Show Păcătos! Care au fost cele mai grele momente din competiție
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri interne
O chiuvetă contaminată ar fi fost sursa de infectare a celor 7 copiii morți din Iași. Părinții îndoliați fac acuzații extrem de grave
  • O chiuvetă contaminată ar fi fost sursa de infectare a copiilor de la Spitalul Sfânta Maria din Iași
  • Părinții copiilor trec prin clipe tulburătoare și luptă pentru dreptate
Stiri interne
Valentin Ceaușescu, grav bolnav! Cere ajutor financiar de la statul român
  • Valentin Ceaușescu duce o luptă cu o boală gravă
  • Nu are bani pentru tratament și cere sprijin de la stat
Showbiz intern
Mihai Bendeac și Maurice Munteanu, replici senzuale, pe față: “Săruți bine?” Avem video!
  • Mihai Bendeac și Maurice Munteanu, replici senzuale, pe față
  • Ce și-au spus cei doi
Meteo
România, afectată de un val polar în Europa! Meteorologii anunță ninsori abundente și temperaturi record de scăzute
  • Ninsori și frig extrem în România
  • Meteorologii anunță că un vortex polar traversează Europa
Showbiz intern
Sore, dezvăluiri despre separarea de tatăl fetiței! Ce relație are în prezent artista cu fostul iubit: "Nu pot să zic că..."
  • Sore, dezvăluiri despre separarea de tatăl fetiței
  • Care au fost motivele despărțirii
Stiri interne
Incredibil ce s-a aflat despre incendiul devastator de la hotelul din Prahova. Două tinere au murit. Fetele s-au intoxicat cu fum în timp ce dormeau, la mansardă
  • Incredibil ce s-a aflat despre incendiul devastator de la hotelul din Prahova
  • Tinerele moarte în incendiu dormeau la mansardă
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
A plătit 335.000 de euro pentru casa visurilor sale, dar a fost o mare țeapă. Adevărul era dur dincolo de uși
recomandare pe as.ro
Florin Piersic a anunţat, la 89 de ani, care e piesa de teatru în care a jucat de peste 1.280 de ori în carieră
Romania TV
DOCUMENT Nicuşor Dan a semnat decretul. Se confiscă banii pe loc
Romania TV
Cât câștigă un român la cules de portocale în Spania. În șase luni face o groază de bani
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Cum protejezi mușcatele și alte flori din balcon dacă frigul se instalează devreme toamna
recomandare pe playtech.ro
Ce băuturi să nu comanzi la hotelurile ultra all inclusive. Ponturile unui expert în călătorii
recomandare pe redactia.ro
Doliu în lumea filmului. A murit marele actor Robert Redford
recomandare pe redactia.ro
Furtuna „Zack” va lovi România. Se anunță vreme severă în multe zone din țară. Ploile fac deja ravagii în Europa
recomandare pe Ciao.ro
S-au despărţit cu scandal! Cele mai scurte căsnicii ale vedetelor din România
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Simona Halep, strălucitoare de ziua ei. Apariția cu care a tăiat respirația celor din jur
recomandare pe bzi.ro
Schimbare uluitoare a Ioanei State! Cât a slăbit vedeta! – GALERIE FOTO
recomandare pe bzi.ro
Cum s-a afișat fiica Andreei Marin în America: Ce face Violeta Bănică în weekend
recomandare pe dailybusiness.ro
Avertisment AFM: Înscrierile la Rabla Auto 2025 sunt gratuite și se fac doar pe site-ul oficial
recomandare pe dailybusiness.ro
Cât a plătit un turist român pentru un cannoli în Veneția. Nu i-a venit să creadă când a văzut nota de plată
recomandare pe Jurnalul.ro
Alege o floare și află ce spune despre personalitatea ta
recomandare pe a1.ro
Cine este Dilinca și cum a devenit celebră pe internet. Va participa la Power Couple 2026 alături de logodnicul ei