Live acum
Prime time 19:30/ In culisele celebritatii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Mireasa. Bogdan a leșinat în timpul unei provocări! Concurenții s-au panicat: ”l-am văzut că îi era rău” / VIDEO

Mireasa. Bogdan a leșinat în timpul unei provocări! Concurenții s-au panicat: ”l-am văzut că îi era rău” / VIDEO

De Ilinca Lunca.
Publicat pe 10.11.2023 la 19:33 Actualizat pe 10.11.2023 la 19:33

Panică în casa Mireasa! Bogdan a leșinat în fața concurenților, în timpul unei provocări! Colegii lui au fost șocați de ceea ce s-au întâmplat și au sărit în ajutorul lui. Concurentului i s-a făcut rău, iar starea sa s-a agravat dintr-o dată.

Bogdan a ajuns victima unui incident.

Captură Video - Antena Stars

În casa Mireasa a avut loc un incident de proporții, care a stârnit panica în platou. Bogdan a leșinat în fața tuturor, iar ceea ce a urmat, a fost dincolo de ceea ce își pot imagina telespectatorii! Starea concurentului s-a agravat, iar colegii săi au făcut tot ce au putut pentru a-l ajuta să își revină!

Bogdan a leșinat în timpul unei provocări în casa Mireasa

Totul s-a întâmplat în urmă cu puțin timp, când concurenții au intrat în cabina telefonică, pentru a testa cine poate să reziste cel mai mult timp. Aceștia au stat foarte aproape unul de celălalt și au avut puțin spațiu pentru a respira.

Din acest motiv, cel care a cedat a fost Bogdan. Concurentului i s-a făcut rău dintr-o dată, iar colegii săi au crezut, inițial, că este vorba despre o glumă.

După ce au observat panica celor care se aflau cu el în cabină, au înțeles că este vorba despre o situație gravă și trebuie să intervină.

După ce și-a revenit, Bogdan a făcut declarații despre ceea ce s-a întâmplat, de fapt. Concurentul a spus că în jurul lui era foarte cald și nu a putut să mai respire, iar incidentul a fost inevitabil.

”Era foarte cald. Eram între patru persoane și efectiv mi s-a încins corpul și nu mai puteam să respir”, a declarat Bogdan, la Mireasa.

Concurentul are o relație bună cu mama lui

Bogdan are toate motivele să fie un bărbat împlinit. Concurentul și-a făcut o iubită în casa Mireasa, iar acum se pregătesc pentru cel mai important moment al vieții lor, și anume cel în care vor deveni soț și soție.

De cealaltă parte, concurentul are o relație foarte bună și cu mama lui, căreia i-a făcut un cadou spectaculos. Bogdan i-a cumpărat un buchet de flori, cu care a emoționat-o.

”Ție vreau să ți-l dau mama (n.r.: buchetul de flori)! Îți mulțumesc din suflet că ai venit cu mine la emisiunea asta și îți promit că nu o să te mai dezamăgesc niciodată! Dacă te-am supărat cu ceva, te rog să mă ierți. Ești cea mai importantă femeie din viața mea și o să fii toată viața, crede-mă. Te iubesc, mamă! Ești femeia care merită tot ce e mai bun pe lumea asta”, a declarat concurentul, în emisiune.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Mireasa. Bogdan a leșinat în timpul unei provocări! Concurenții s-au panicat: ”l-am văzut că îi era rău” / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Horoscop zilnic
Horoscop sâmbătă, 19 aprilie 2025: Peștii au tendința de a lua lucrurile prea personal
  • Horoscopul zilei de sâmbătă, 19 aprilie 2025
  • Ce ne-au pregătit astrele pentru ziua de sâmbătă
  • Vezi cum stai în materie de bani, dragoste, sănătate și noroc
Showbiz intern
Cât de bine se înțeleg Raluca și Ion Șaulescu de la Mireasa, sezonul 4, după ce și-au mai dat o șansă. Cei doi erau la un pas de a divorța
  • Raluca și Ion Șaulescu de la Mireasa, sezonul 4, și-au mai acordat o șansă după ce au fost la un pas de divorț
  • Cât de bine se înțeleg acum
Beauty & Lifestyle
Insula din Grecia puțin cunoscută, dar cu plaje superbe și sate pitorești. Este un loc ieftin de vacanță
  • Insula din Grecia mai puțin cunoscută, dar cu peisajele spectaculoase și plaje superbe
  • Se află în topul destinațiilor ieftine de vacanță
Showbiz intern
Cum se simte Liviu Vârciu, după ce a ținut post negru. A băut doar apă timp de patru zile
  • Liviu Vârciu a ținut post negru patru zile
  • Cum se simte acum
Horoscop
Sezonul Taurului începe pe 20 aprilie 2025. Zodiile pentru care se anunță o perioadă cu realizări
  • Sezonul Taurului începe pe 20 aprilie și se termină pe 21 mai
  • Ce transformări aduce zodiilor
Emisiuni TV
Mireasa - Capriciile iubirii. Robert a fost eliminat din competiție. Cum a reacționat fosta lui iubită, Liliana: „Nu mă contrazic cu nimeni”
  • Liliana și Robert de la Mireasa nu mai formează un cuplu de două săptămâni
  • Concurentul a fost eliminat din competiție
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Maru, filmat cum îl ironiza pe Rareş, înainte să moară: Ce ai, te hiperventilezi?
recomandare pe as.ro
Momentul dramatic care l-a făcut pe Sabin Ilie să se prăbuşească emoţional şi să piardă o avere!
Romania TV
Tragedie în lumea medicală. George și Emanuel, doi medici tineri, au murit. Aveau doar 28 și 31 de ani. Detalii teribile!
Romania TV
Georgiana Lobonț, despre DIVORȚ. Și-a iertat soțul până la urmă: ''A fost o greşeală pe care el a făcut-o, a fost ceva crunt. Toţi erau şocaţi
recomandare pe antena3.ro
Trei adolescenți au inventat un frigider care nu are nevoie de curent electric. Au găsit soluția în manualul de clasa a IX-a
recomandare pe antena3.ro
O „ploaie însângerată” lovește Europa în Săptămâna Mare. Un nor uriaș de praf saharian se îndreaptă și spre România
recomandare pe antena3.ro
Un copil moldovean din Italia a scris la școală o compunere despre cum tatăl lui o bate pe mama
recomandare pe playtech.ro
Drob de pui moale şi fin, perfect pentru Paşte. Paşii de urmat pentru a nu fi înnecăcios
recomandare pe playtech.ro
Câtă drojdie se pune la cozonaci. Secretul pentru a ieşi pufoşi şi copţi în mijloc
recomandare pe redactia.ro
Iubita lui Rareș Ion rupe tăcerea. Acuzații grave la adresa lui Maru după ce tânărul de 20 de ani și-a pierdut viața
recomandare pe redactia.ro
Ce s-a descoperit la autopsia lui Rareș Ion. De ce a murit, de fapt, tânărul care era prieten cu Vlad Pascu
recomandare pe Ciao.ro
Vedetele din România care s-au călugărit. Au renunțat la celebritate pentru o viață în rugăciune
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Cătălina Ponor s-a transformat dintr-o gimnastă eroină într-o mamă gospodină. La 37 de ani, marea campioană s-a dedicat familiei
recomandare pe bzi.ro
Loredana Groza s-a sărutat cu un cal! Ipostază șocantă a devenit virală! – FOTO
recomandare pe bzi.ro
Carmen Harra vorbește despre surpriza de la alegeri: „O femeie apare în prim plan!“
recomandare pe dailybusiness.ro
Ministrul Energiei, Sebastian Burduja, dă asigurări că nu vom petrece Paștele pe întuneric. ”NU există risc de black-out în România, în condițiile actuale!”
recomandare pe dailybusiness.ro
Vouchere de vacanță 2025. Guvernul aprobă normele de accesare! Ce trebuie să facă bugetarii pentru decontare
recomandare pe Jurnalul.ro
Decalogul mesei pascale. Recomandările medicilor ca să nu ajungi la Urgență
recomandare pe a1.ro
Darisian Luncanu, complet îndrăgostit de iubita lui. Cum se înțelege actorul din Iubire cu parfum de lavandă cu „socrii”| EXCLUSIV