Live acum Un show păcătos
Prime time 19:00 Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Neatza cu Răzvan și Dani. Cine i-a pregătit pe Alexia și Aris Eram, pentru America Express. Puțini s-ar fi așteptat: ”Contează foarte mult” / VIDEO

Neatza cu Răzvan și Dani. Cine i-a pregătit pe Alexia și Aris Eram, pentru America Express. Puțini s-ar fi așteptat: ”Contează foarte mult” / VIDEO

De Ilinca Lunca.
Publicat pe 04.12.2023 la 10:34 Actualizat pe 04.12.2023 la 12:21

Alexia și Aris Eram sunt una dintre cele mai puternice echipe din mega-competiția America Express. Acest lucru nu este întâmplător, căci înainte de a pleca în cealaltă parte a lumii, cei doi concurenți au avut un mentor pe măsură. Iată cine s-a asigurat că vor avea succes și cum s-au pregătit Alexia și Aris Eram cu puțin timp înainte să plece în America Express.

Alexia și Aris Eram au făcut dezvăluiri.

Instagram

Competiția America Express i-a adus pe concurenți în ipostaze neașteptate și în fața unor provocări pe măsură. Indiferent de cât de greu a fost, Alexia și Aris Eram au dat dovadă de un spirit de echipă uluitor și au trecut, împreună, peste orice obstacol. Cei doi au plecat mai pregătiți ca niciodată în America Express.

Cine i-a pregătit pe Alexia și Aris Eram, pentru America Express

Alexia și Aris Eram nu au vrut să se bazeze pe decizii spontane, astfel că încă de acasă s-au asigurat că pot face față oricărei provocări.

Astfel, au dezvăluit în cadrul emisiunii Neatza cu Răzvan și Dani, că cea care i-a ajutat să obțină succes după succes în America Express a fost cultura generală.

Astfel, înainte de a pleca în competiție, tatăl lor a fost cel care le trimitea frecvent articole despre cultura din țările în care vor ajunge.

El este cel care s-a asigurat că nu vor da greș și le-a pregătit prezentări cu diferite informații utile, despre care a considerat că sunt necesare în aventura în care vor pleca.

”Contează foarte mult educația în acest show și ce știi tu, mi se pare că te poate ajuta în anumite misiuni. Am avut două ședințe, dar micuțe.

Ne-a făcut niște prezentări powerpoint despre America de Sud, toate țările, mâncarea, dansurile și a trebuit să citim înainte să plecăm. Evident, am uitat jumătate”, a declarat Alexia Eram, la Neatza cu Răzvan și Dani.

De ce au existat tensiuni între cei doi

Chiar dacă au făcut față cu succes oricărei provocări și au devenit una dintre cele mai solide și puternice echipe din competiție, nici momentele tensionate nu au lipsit între Alexia și Aris Eram.

Concurenta a fost enervată de faptul că fratele ei nu își asumă vina atunci când este cazul, din punctul ei de vedere.

”Faptul că el niciodată nu își asuma vina la ceva. Pe mine asta mă scoate din minți, că nu își asumă vina (...) El fără să vorbească cu mine a luat singur decizia să pună mâna pe capul ăla și eu i-am spus să nu îl atingă încă pentru că nu mai puteam să îl schimb”, a declarat concurenta, la Podcastito Express.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Neatza cu Răzvan și Dani. Cine i-a pregătit pe Alexia și Aris Eram, pentru America Express. Puțini s-ar fi așteptat: ”Contează foarte mult” / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri internationale
Declarații halucinante ale martorilor crimei ucrainencei din America! Criminalul era recidivist și avea probleme grave
  • Ce au văzut martorii care au luat parte la crima halucinantă din Carolina de Nord
  • Cum a murit, de fapt, Iryna Zarutska
Showbiz intern
Alina Pușcaș, din nou la spital, cu fiica ei! Cum se simte Iris după cea de-a doua intervenție chirurgicală
  • Fiica Alinei Pușcaș, pe mâna medicilor
  • Iris a suferit o nouă intervenție chirurgicală
Emisiuni TV
Kira Hagi și-a transformat pasiunea în meserie! Gheorghe Hagi și-a privit fiica cu emoție, din public: ”Dacă ea e fericită, eu sunt liniștit”
  • Kira Hagi are o carieră de succes
  • Ce părere are Gheorghe Hagi despre meseria fiicei sale
Emisiuni TV
Copiii Adrianei Bahmuțeanu nu au participat la nunta ei! Care a fost motivul: ”Îi înțeleg”
  • Adriana Bahmuțeanu nu i-a avut pe copiii ei alături de ea la cununia civilă
  • Vedeta a făcut declarații emoționante la Spynews TV
Showbiz intern
Cu ce probleme se confruntă Oana Moșneagu. Soția lui Vlad Gherman are dureri de ani de zile: "Vreau să testez..."
  • Ce probleme are Oana Moșneagu
  • Soția lui Vlad Gherman își dorește să scape de dureri
Showbiz intern
Andreea Bostănică și-a cumpărat apartament de lux în Dubai! Cadou fabulos de ziua ei de naștere | VIDEO
  • Cum arată noul apartament al Andreei Bostănică
  • Influencerița deține un imobil în Dubai
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Fabrica de volane din Brad se închide după 2 decenii de activitate. Sute de hunedoreni rămân fără loc de muncă
recomandare pe as.ro
Cât a ajuns să coste un sejur de Revelion 2026 la Hotelul Simona Halep
Romania TV
BOMBĂ! Gigi Becali l-a cumpărat pe Louis Munteanu de la Ioan Varga. Transferul trebuia ţinut secret până la iarnă!
Romania TV
BOMBĂ! Gigi Becali l-a cumpărat pe Louis Munteanu de la Ioan Varga. Transferul trebuia ţinut secret până la iarnă!
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Românii, furaţi la unul dintre cele mai mari hoteluri din Turcia. Cum operează cameristele: 'Seiful era blocat...
recomandare pe playtech.ro
De acum vine ce e mai rău! Vremea se schimbă iar radical, ninsorile se înteţesc. Anunţ de ultimă oră de la meteo
recomandare pe redactia.ro
Maine e mare sarbatoare!! Il cinstim pe sfantul care ne protejeaza de farmece si vraji. Multi romani ii poarta numele 👇 VEZI IN PRIMUL COMENTARIU 👇
recomandare pe redactia.ro
Ce poreclă avea Gigi Becali în tinerețe. Mulți nu știau că i se spunea așa: ”Nu se lua de el nici Miliția, nici Securitatea!”
recomandare pe Ciao.ro
S-au despărţit cu scandal! Cele mai scurte căsnicii ale vedetelor din România
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Prezentatoarea TV generată cu AI e noua senzație a Ligii Campionilor. Costă o avere imaginile cu ea
recomandare pe bzi.ro
Schimbare uluitoare a Ioanei State! Cât a slăbit vedeta! – GALERIE FOTO
recomandare pe bzi.ro
Cum s-a afișat fiica Andreei Marin în America: Ce face Violeta Bănică în weekend
recomandare pe dailybusiness.ro
Criza de la CFR Călători se adânceşte! Circulaţia trenurilor companiei de stat ar putea fi întreruptă începând cu data de 7 octombrie
recomandare pe dailybusiness.ro
România va produce drone defensive împreună cu Ucraina pentru apărarea Flancului Estic al NATO
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscopul iubirii: Pasiune și relații noi în Octombrie 2025
recomandare pe a1.ro
David Popovici primește ajutor de la stat 1,2 milioane de euro. La ce folosesc banii