Live acum Mireasa. Capriciile iubirii
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Povestea divorțului dintre Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău! Cum s-a ajuns la despărțire: ”Omul cu care am făcut copii m-a trădat” / VIDEO 

Povestea divorțului dintre Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău! Cum s-a ajuns la despărțire: ”Omul cu care am făcut copii m-a trădat” / VIDEO 

Publicat pe 23.01.2021 la 09:41 Actualizat pe 11.02.2021 la 17:42

Toată lumea știe despre scandalul dintre Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău, însă v-ați întrebat vreo secundă cum s-a ajuns, de fapt, la despărțire? Artista a spus totul la Xtra Night Show! Povestea divorțului dintre cei doi!

Artista a povestit cum s-a ajuns la divorțul dintre ea și soțul său!

Instagram

S-au iubit și au făcut doi copii, însă despărțirea le-a bătut la ușă mai repede decât credeau. Vorbim despre Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău, dar mai ales, despre scandalul care continuă să ia amploare între cei doi, la mai bine de un de când au decis să o ia pe drumuri separate. După ce cea mai bună prietenă a artistei a intrat telefonic în cadrul emisiunii ”Xtra Night Show”, de la Antena Stars și a făcut dezvăluiri despre cei doi, Claudia a decis că are și ea un cuvânt de spus.

Povestea divorțului dintre Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău! Cum s-a ajuns la despărțire

Sătulă până peste măsură de scandalul care parcă nu se mai termină, Claudia Pătrășcanu susține că a ajuns la capătul puterilor. Artista a ținut să povestească cum s-a ajuns la despărțire, dar mai ales, toate lucrurile dureroase pe care i le-a spus fostul său soț în clipa în care au decis să separe. A vrut să facă totul pentru binele copiilor și avea puterea să rămână într-o relație de prietenie cu tatăl copiilor săi, însă acesta nici măcar nu s-a prezentat la cabinetul de mediere.

Claudia a declarat că încă soțul său i-ar fi spus în perioada respectivă că iubește pe altcineva, motiv pentru care a decis să o dea afară din dormitorul conjugal.

”Am ajuns într-un cabinet de mediere. S-a făcut un contract de comun acord, între avocata mea și între cele două doamne de mediere. În contractul de mediere scrie casa din Bolintin Vale, să ne lași acolo și tu să vii oricând. Eu am tăria și sunt atât de cerebrală încât pot duce o relație de prietenie pentru copiii noștri. Am vrut să îl las să fie fericit. A spus că revenim peste o săptămână, iar Gabi nu s-a mai prezentat. Nu și-a dorit acest divorț și mult timp. Pentru că eu îmi doream foarte mult să se implice cu copiii, m-a dat afară prima dată din dormitor. A spus că el nu se mai regăsește, că el iubește pe altcineva.”, a declarat Claudia Pătrășcanu la XNS.

Claudia Pătrășcanu: ”M-am căsătorit din dragoste”

Cu toate că nu-i place situația în care se află, Claudia Pătrășcanu este hotărâtă să meargă până în pânzele albe pentru a-și face dreptate, dar mai ales, pentru a-și câștiga copiii. Artista se arată foarte dezamăgită de spusele familiei tatălui copiilor săi, susținând că nu a plecat ”ca o regină”, așa cum a afirmat mătușa lui Gabi Bădălău, ci din cauza faptului că cel pe care l-a iubit cel mai mult a trădat-o fix când nu se aștepta.

”Mie nu îmi plac cancanurile, dar am intrat de respect pentru oamenii care mă respectă. Am muncit tot timpul. M-am căsătorit din dragoste. Într-un final am zis să îl cunosc, să îi dau o șansă. Eu eram îndrăgostită de el când am rămas însărcinată. I-am trimis testul și m-am trezit cu el la ușa mea. S-a bucurat. El își dorea copilul. I-am zis doar că nu suport minciuna. Gabi tot timpul a mințit. Minte și minciuna este o boală. Își mintea și părinții. Și pe mine. Mergem mai departe în instanță. Fiind un om foarte slab și neajutat. Păi dacă tot așa spune mătușa că am plecat ca o regină. De unde? Omul cu care am făcut copii m-a trădat, m-a dezamăgit.”, a mai adăugat artista.

Nu rata, Xtra Night Show, emisiunea prezentată de Dan Capatos, pe Antena Stars, de luni pana vineri, de la 22.30.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Povestea divorțului dintre Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău! Cum s-a ajuns la despărțire: ”Omul cu care am făcut copii m-a trădat” / VIDEO 
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri interne
Vești bune pentru români! Cine sunt cei care vor primi 1.500 de lei de la stat. Ce documente le sunt necesare
  • Sprijin financiar în vremuri grele
  • Cine sunt românii care vor primi 1500 de lei de la stat
Stiri internationale
O boală contagioasă face tot mai multe victime, după 30 de ani de la ultima infectare! OMS a emis alertă internațională
  • O boală contagioasă face tot mai multe victime, după 30 de ani de la ultima infectare!
  • OMS a emis alertă internațională
Emisiuni TV
Cea mai așteptată apariție în reality show-ul Mireasa a avut loc, în direct, la Antena 1: ”din Tenerife... Cristian Marinescu!”
  • Surpriză uriașă la Mireasa!
  • Cristian Marinescu a venit în platou pentru a o cunoaște personal pe Amalia
Horoscop
Trei semne zodiacale vor avea o viață mult mai fericită în luna iunie. Ce nativi sunt favoriții astrelor în perioada următoare
  • Astrologii anunță o lună fantastică pentru trei zodii
  • Iunie va aduce fericire și împliniri pentru acești nativi
Stiri interne
Pericol pentru locuitorii din Breaza. Alunecări de teren, după ploile abundente
  • Pericol pentru locuitorii din Breaza
  • Alunecări de teren, în urma ploilor abundente
Stiri interne
Alertă sanitară în Mureș! Apa potabilă, contaminată după incidentul de la Salina Praid
  • Autoritățile confirmă contaminarea apei potabile în Mureș
  • E alertă sanitară
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
O ţară vecină cu România vinde case la 3.500 de euro pe internet. Mii de oameni s-au mutat deja aici
recomandare pe as.ro
Vedeta cu părinţi miliardari, surprinsă în metrou. „Nimeni nu m-a recunoscut”
Romania TV
Fenomenul meteo mai periculos ca alertele de Cod Roşu de furtuni. Alertă de la meteorologi
Romania TV
Fenomenul meteo mai periculos ca alertele de Cod Roşu de furtuni. Alertă de la meteorologi
recomandare pe antena3.ro
16 vecini de pe o stradă devin peste noapte cu 200 de milioane de dolari mai bogați
recomandare pe antena3.ro
O femeie care săpa în grădină a descoperit o comoară incredibilă. Înainte găsise un indiciu, dar n-a știut să-l interpreteze
recomandare pe antena3.ro
Un sportiv și-a făcut cont pe OnlyFans ca să aibă bani pentru Olimpiadă și acum a fost suspendat: „Am încremenit, asta e viața mea”
recomandare pe playtech.ro
Cum a apărut Răzvan Simion în presa din străinătate? Imaginea la care nimeni nu se aştepta
recomandare pe playtech.ro
Temperaturi de peste 35 de grade Celsius, în România. Vine vara cu adevărat, spun meteorologii
recomandare pe redactia.ro
EXCLUSIV Reacția emoționantă a fetiței Elenei Udrea atunci când a aflat că pedeapsa mamei sale i-a fost redusă. Adrian Alexandrov, detalii neștiute despre familia sa
recomandare pe redactia.ro
Acatistul Înălțării Domnului. Rugăciune puternică pentru luminare și ocrotire divină
recomandare pe Ciao.ro
Ploaia din Capitală le-a pus pe fugă pe vedetele din România! Cum s-au ferit de stropii reci - imagini de senzație
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Milionarul a uitat-o definitiv pe Mădălina Ghenea pentru o altă actriță
recomandare pe bzi.ro
Lidia Buble, desființată după ce a pozat topless: „Ce o să fie în sufletul părinților tăi?!”
recomandare pe bzi.ro
Cătălin Botezatu a recunoscut totul: „Sunt dependent de fiole!”
recomandare pe dailybusiness.ro
Marilu Dobrescu, dezvăluiri halucinante despre relația cu Iustin Petrescu: „Prietena mea a venit într-un suflet să mă ridice de acasă imediat după bătaie”
recomandare pe dailybusiness.ro
Marilu Dobrescu, dezvăluiri halucinante despre relația cu Iustin Petrescu: „Prietena mea a venit într-un suflet să mă ridice de acasă imediat după bătaie”
recomandare pe Jurnalul.ro
4 Zodii renasc în iunie 2025: Ce le aduce Jupiter în Rac și Venus în Taur
recomandare pe a1.ro
Orlando Zaharia, prima reacție în mediul online după ce cuțitul său de aur a câștigat sezonul 15 Chefi la cuțite. Ce a transmis