Live acum XNS
Prime time 19:30/ In culisele celebritatii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Sheila, vacanță exclusivistă în Franța, cu două luni înainte să nască. Soția lui Bogdan Ionescu, declarații inedite la Antena Stars / VIDEO

Sheila, vacanță exclusivistă în Franța, cu două luni înainte să nască. Soția lui Bogdan Ionescu, declarații inedite la Antena Stars / VIDEO

Publicat pe 25.10.2021 la 15:02 Actualizat pe 25.10.2021 la 15:03

Sheila, soția lui Bogdan Ionescu, este în culmea fericirii, asta pentru că în curând va deveni mamă pentru prima dată, iar recent, ea și partenerul de viață au fost într-o vacanță exclusivistă în Franța. Așadar, în cadrul unui interviu pentru Antena Stars, partenera fostului soț al Elenei Băsescu a făcut declarații inedite despre călătoria în Franța, cu două luni înainte să nască.

Sheila este însărcinată în șapte luni

arhivă

Sheila și Bogdan Ionescu vor deveni părinți în nici mai mult, nici mai puțin de două luni, așa că cei doi amorezi au sărbătorit ultimele momente în formație de doi și au dat o fugă până în Franța. Astfel, însărcinată în șapte luni, soția fostului partener al Elenei Băsescu a făcut o serie de declarații despre vacanța exclusivistă de care a avut parte.

Sheila, vacanță exclusivistă în Franța, cu două luni înainte să nască

Așadar, pentru că Sheila este tare fericită că își va ține bebelușul în brațe în scurt timp, vedeta este și mai entuziasmată pentru că a avut parte de o excursie minunată în Franța. Astfel, soția lui Bogan Ionescu a explicat, în cadrul unui interviu pentru Antena Stars, că țara respectivă are o încărcătură emoțională foarte mare atât pentru ea, cât și pentru partenerul ei, asta pentru că acolo s-au întâmplat cele mai frumoase lucruri între ea și Bogdan.

Așadar, cei doi amorezi au vrut să profite din plin de faptul că Sheila este încă în acea perioadă a sarcinii când poate călători fără niciun fel de restricție, așa că, din acest motiv, ea și Bogdan s-au bucurat de regiunea Provence din Franța.

„În Franța a fost prima noastră vacanță. Tot în Franța am petrecut și primul revelion împreună și este pentru amândoi o destinație de suflet, unde revenim cu drag de fiecare dată. Sunt încă în acea perioadă a sarcinii când pot călători fără restricții și pentru că mă apropii rapid de termen, am vrut să ne mai bucurăm de câteva zile în Provence.”, a declarat Sheila la Antena Stars.

De asemenea, Sheila a mai adăugat faptul că a avut acordul medicului pentru a călători și, totodată, pe lângă destinația exclusivistă, respectiv Provence, cei doi au mai vizitat și alte locuri.

Ei bine, cât despre grijile care vor fi prezente permanent imediat ce bebelușul va veni pe lume, Sheila a mărturisit că există și deja sunt prezente, însă acestea nu au cum să fie nelipsite, căci este firesc și normal.

„Mulțumim lui Dumnezeu, odată depășită perioada critică a oricărei sarcini, totul a decurs lin și fără complicații până acum. În toată această perioadă am ales destinații aflate la distanțe minime de zbor și de fiecare dată am avut avizul medicului. Legat de griji, bănuiesc că în orice familie, odată ce mai apare un pui de om, grijile te însoțesc permanent. Dar așa cum spuneam și altă dată, echilibru care există între noi doi a făcut ca totul să vină natural, fără să fie nimic forțat.”, a mai adăugat Sheila.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Sheila, vacanță exclusivistă în Franța, cu două luni înainte să nască. Soția lui Bogdan Ionescu, declarații inedite la Antena Stars / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern
Cel mai tulburător moment de la înmormântarea lui Andrei Perneș! Toată lumea a plâns în hohote! Gestul lui Petrică i-a devastat | VIDEO
  • Imagini tulburătoare de la înmormântarea lui Andrei Perneș
  • Nimeni nu a mai putut să își stăpânească lacrimile
Showbiz intern
Ianis și Elena Hagi vor deveni părinți pentru prima dată! Cei doi vor avea un băiețel
  • Ianis Hagi și Elena vor deveni părinți
  • Cei doi vor avea un băiețel
Showbiz intern
Cu ce probleme de sănătate s-a confruntat Jador, în tot acest timp. Nimeni nu a știut prin ce trece
  • Jador a suferit de o afecțiune care i-a dat mari bătăi de cap
  • A ajuns pe patul de operație
Retete
Rețetă ușoară de chec aperitiv pufos și delicios. Poate fi servit la micul dejun
  • Rețetă ușoară de chec aperitiv
  • Ai nevoie de doar câteva ingrediente simple
Emisiuni TV
Visul românesc – Succes internațional. Cum a ajuns Andrei la afaceri de peste 20 de milioane de euro în Dubai. A angajat la companiile sale și români
  • Povestea demnă de luat exemplu a lui Andrei
  • Românul s-a stabilit în Dubai și se bucură de un succes uriaș
Showbiz intern
Marele absent de la înmormântarea lui Andrei Perneș! Fanii se așteptau să îl vadă la evenimentul trist. Care a fost motivul
  • Cine a lipsit de la înmormântarea lui Andrei Perneș
  • Familia lui este sfâșiată de durere
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
"Nu pot să cred că America ne cere să-i alegem pe oamenii ruşilor". Iulian Fota, despre atacurile din SUA la adresa României
recomandare pe as.ro
Greşeala fatală care l-a costat toată averea pe un fost milionar român celebru: „De acolo a plecat”!
Romania TV
Magazinele ”La Sibieni”, ÎNCHISE pe capete. Angajații spălau salamul expirat cu acetonă și îl repuneau la vânzare
Romania TV
Un bucătar renumit a slăbit 90 de kilograme în 8 luni. Nu și-a tăiat stomacul și a ținut o dietă foarte UȘOARĂ!
recomandare pe antena3.ro
"A murit pentru că a furat ciocolată". Cutremurătorul caz al unei fete de 13 ani, care lucra ca menajeră în casa unei familii bogate
recomandare pe antena3.ro
Povestea ardeleanului de culoare care oferă consultanță în afaceri și te învață să gătești pe TikTok: „Am fost sărac lipit”
recomandare pe antena3.ro
Insula care se poate închiria în întregime cu doar 50 de euro pe noapte. Are o casă cu 9 dormitoare, complet utilată
recomandare pe playtech.ro
Durere mare la înmormântarea lui Andrei Perneș! Obiectul ciudat pus pe sicriu, cei prezenţi nu au...
recomandare pe playtech.ro
Secretul moldovencelor pentru cea mai bună ciorbă de fasole. Doar ele o fac aşa
recomandare pe redactia.ro
Care ar fi, de fapt, cauza morții lui Andrei Perneș. De ce a pierdut controlul volanului fostul concurent de la "Mireasa""
recomandare pe redactia.ro
Care ar fi, de fapt, cauza morții lui Andrei Perneș. De ce a pierdut controlul volanului fostul concurent de la "Mireasa""
recomandare pe Ciao.ro
Mânuţele la control! Vedele din România, surprinse în ipostaze stânjenitoare cu mâna la...
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Vicecampioana olimpică și-a arătat tatuajele și piercing-ul dintr-o zonă delicată
recomandare pe bzi.ro
Cum a surprins-o Fuego pe Irina Loghin de ziua de naștere a artistei! Ce cadou inedit i-a oferit
recomandare pe bzi.ro
Sânziana Negru a fost reținută pe un aeroport din Arabia Saudită! Ce a putut să pățească influencerița
recomandare pe dailybusiness.ro
Guvernul a salvat firmele mari de la taxe suplimentare. Cum au beneficiat aceste companii de „iertarea” statului
recomandare pe dailybusiness.ro
Se scumpesc biletele de tren! Cu cât se vor majora tarifele în funcţie de tipul trenului
recomandare pe Jurnalul.ro
Astrologia și succesul financiar: Ce zodii produc cei mai mulți miliardari?
recomandare pe a1.ro
Ce sport practică fiul lui Pepe, după aproape doi ani de înot. Micuțul este susținut de tatăl său: „Am vorbit cu..”