Live acum Știrile Antena Stars
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Shondy își construiește casă! Cântăreața urmează să se căsătorească cu iubitul ei: ”E loc și de piscină” / VIDEO

Shondy își construiește casă! Cântăreața urmează să se căsătorească cu iubitul ei: ”E loc și de piscină” / VIDEO

De Ilinca Lunca.
Publicat pe 13.06.2023 la 09:23 Actualizat pe 13.06.2023 la 09:23

Trăiește o poveste de dragoste de vis cu iubitul ei, iar acum are planuri mari! Shondy a fost cerută în căsătorie în Paris, iar relația lor decurge din ce în ce mai bine. Cei doi își construiesc o casă de lux în București și urmează să se căsătorească.

Shondy are planuri mari de viitor.

Facebook

Așa cum își amintesc fanii de ea, Shondy radiază de fericire când vorbește despre viața ei. Artista a stat departe de lumina reflectoarelor o scurtă perioadă, iar acum a revenit cu planuri uriașe. Nu doar că urmează să se căsătorească, dar își construiește și o casă de lux, pentru care muncește din greu cu iubitul ei. Mai mult decât atât, nu exclude nici să rămână însărcinată!

Shondy și iubitul ei au planuri mari de viitor. Cei doi își construiesc o casă de lux

Shondy are toate motivele să se declare o femeie norocoasă și implinită. Are un partener care o iubește și alături de care poate să își ducă la bun sfârșit toate planurile pe care le are. Cântăreața a început deja construcția casei în care vor locui, care îi ocupă cea mai mare parte din timpul pe care îl are.

Mai exact, este vorba despre o vilă de lux, având în vedere detaliile pe care le-a dat Shondy la Xtra Night Show. Chiar dacă nu știe exact cum va arăta, cei doi vor avea o casă cu cinci camere, o grădină și în cele din urmă, o piscină. Dincolo de acest lucru, nu exclud nici să facă un copil în viitorul apropiat.

”Suntem așa de ocupați, acum am început și cu construcția casei, e loc și de grădină, e loc și de piscină, e loc de tot. E bine. Nu știu câte facem (n.r. camere), cinci. Noi am făcut planul casei, am dat la arhitect, noi am zis doar cum am vrea.”, a declarat Shondy, la Xtra Night Show.

Când se vor căsători cei doi

Shondy a fost cerută de soție de iubitul ei în cel mai romantic oraș din Europa. După ce i-a spus ”da” în Paris, fanii eu se întreabă când va avea loc mare eveniment. Ei bine, nu curând, deoarece cei doi nu au timpul necesar ca să își organizeze nunta. Având în vedere faptul că își construiesc o casă, acest lucru le ia cea mai mare parte din timp.

”Probabil că la anul, nu știu.”, a mai spus ea.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Shondy își construiește casă! Cântăreața urmează să se căsătorească cu iubitul ei: ”E loc și de piscină” / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Meteo
Meteorologii au anunțat ninsori în România, săptămâna viitoare! Temperaturile scad în toată țara
  • Cum va fi vremea până la jumătatea lunii aprilie în România
  • Unde revin ninsorile
Retete
Cum să prepari un tort de ciocolată fără zahăr și făină în doar 5 minute. Rețeta rapidă și delicioasă
  • Cum să prepari un tort de ciocolată fără zahăr și făină în doar 5 minute
  • Desertul care e gata rapid
Showbiz intern
Vlăduța Lupău, prima vacanță cu toată familia! Cum arată colțul de rai în care a ajuns | FOTO
  • Cât costă vacanța în care sunt Vlăduța Lupău și Adi Rus
  • Prețul nu este deloc de trecut cu vederea
Showbiz intern
Cum s-a schimbat viața lui Sorin Gonțea și a Daianei Angehl după Power Couple. Cum își împart cei doi responsabilitățile acasă
  • Cum s-a schimbat viața lui Sorin Gonțea și a Daianei Angehl după Power Couple
  • Cum i-a întărit Power Couple căsnicia și ce decizie au luat pentru viața de zi cu zi
Retete
Rețetă de salată de icre false cu semințe de chia! O delicatesă perfectă pentru postul Paștelui
  • Rețetă savuroasă de salată de icre
  • Cum gătești o delicatesă perfectă pentru post
Beauty & Lifestyle
Cele mai bune locuri pe care să le vizitezi în aprilie 2025. Sunt mai puțin aglomerate, iar temperaturile nu sunt foarte crescute
  • Care sunt cele mai bune locuri pe care să le vizitezi în aprilie 2025
  • Sunt mai puțin aglomerate, iar temperaturile nu sunt foarte crescute
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Alternative de investiții mai bune decât imobiliarele, accesibile direct de pe telefon. Guda: "De ce să vă complicați?"
recomandare pe as.ro
Ce pensie poate avea românul care aşteaptă încă milionul de euro! „Eu mai am o speranţă”
Romania TV
Anunțul MOMENTULUI de la ANM. Iarna se întoarce în România. NINSORI și ploi la București!
Romania TV
BREAKING NEWS! Veste proastă primită de Simona Halep!
recomandare pe antena3.ro
În 1975, o tânără a fost găsită moartă într-o pădure și nimeni nu a știut ce s-a întâmplat. Un indiciu pierdut a elucidat acum misterul
recomandare pe antena3.ro
Un sat abandonat din Spania este scos la vânzare cu 89.000 de euro: „Dacă tăiați buruienile se vede marea”
recomandare pe antena3.ro
Presupusul nepot al lui Nicolae Ceauşescu a fost prins la furat de brânză într-un supermarchet din Italia
recomandare pe playtech.ro
Top 3 zodii care vor cunoaşte abundenţa financiară până la final de martie. Vin bani din toate direcţiile
recomandare pe playtech.ro
Ce să faci cu bulbii de lalea când încep să răsară. Aşa vor fi flori din belşug în următoarea lună
recomandare pe redactia.ro
Planul pus la cale de Putin pentru Ucraina. Președintele Rusiei vrea să-l facă pe Trump să accepte totul
recomandare pe redactia.ro
Când sunt Rusaliile anul acesta. Românii vor avea trei zile libere
recomandare pe Ciao.ro
A murit actrița iubită de toți românii! Doliu imens în lumea filmului
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Reacția lui Gigi Becali pentru George Simion. Mesaj dur
recomandare pe bzi.ro
Carmen Harra vorbește despre surpriza de la alegeri: „O femeie apare în prim plan!“
recomandare pe bzi.ro
Minerva, mesaje din lumea de dincolo! Ce i-a cerut Gabrielei Lucuțar să-i pună în sicriu
recomandare pe dailybusiness.ro
Cât costă un kilogram de roșii românești la tarabe. Prețuri cu 50% mai mari decât anul trecut
recomandare pe dailybusiness.ro
Dispar paracetamolul și amoxicilina din farmacii! UE a dat ordinul!
recomandare pe Jurnalul.ro
Metamorfoză: 3 Zodii se reinventează TOTAL în Martie 2025
recomandare pe a1.ro
Babasha și-a cumpărat casă în complexul lui Dorian Popa. Cum arată vila în construcții | VIDEO