Live acum Stirile Antena Stars - Retrospectiva săptămânii
Prime time 19:00 Petrecem in familie (r)
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Simona Trașcă a gătit în direct, la Showbiz Report. Cum s-a descurcat blondina: „De mine și-a bătut joc aragazul”

Simona Trașcă a gătit în direct, la Showbiz Report. Cum s-a descurcat blondina: „De mine și-a bătut joc aragazul”

Publicat pe 06.07.2022 la 13:53 Actualizat pe 06.07.2022 la 13:54

Simona Trașcă a gătit în direct, la Showbiz Report. Cum s-a descurcat blondina în bucătărie, dar și cine i-a sărit în ajutor. Ce a dezvăluit despre foștii ei iubiți. Este sau nu vedeta într-o relație?

Simona Trașcă a gătit în direct, la Showbiz Report

Antena Stars

Simona Trașcă nu poate spune „nu” provocărilor, iar de data aceasta a gătit în direct, la Showbiz Report, pe Antena Stars. Cum s-a descurcat în bucătările, dar și ce a dezvăluit despre foștii ei iubiți.

Simona Trașcă a gătit în direct

Blondina a gătit mămăligă cu brâză și ou. Simona Trașcă s-a descurcat în bucătărie, dar aragazul i-a dat ceva bătăi de cap, susținând că tigaia „era prea ușoară și nu se aprindea”. Ei bine, Andrei Ștefănescu i-a sărit în ajutor, iar în cele din urmă a reușit să se ocupe de mâncare.

„Te rog frumos, deci aragazul ăsta și-a bătut joc de mine, fără caterincă. M-a enervat aragazul ăsta mai rău decât toți foștii mei iubiți, deci la un loc. Nu am actual, asta e problema. Jur că nu am. (...) Ce m-a deranjat? (n.r la aragaz) Că nu merge. Tigaia asta era prea ușoară și nu se aprindea argazul”, a mărturisit Simona Trașcă, la Showbiz Report, pe Antena Stars.

Simona Trașcă a mărturisit că nu este într-o relație în momentul de față, dar aragazul a reușit să o enerveze decât toți foștii ei la un loc.

Ce a mărturisit blondina

După cum bine știm cu toții, Simona Trașcă este foarte activă pe paginile de socializare, iar pentru a-l convinge pe Andrei Ștefănescu că știe să gătească, blondina i-a mărturisit prezentatorului TV că de multe ori împărtășește cu urmăritorii ei ce preparate mai face.

„Cine mă urmărește pe rețelele de socializare știe că eu gătesc. Jur, gătesc foarte bine. Ieri nu am gătit, alaltaieri am făcut niște pui cu sos, dovlecei”, a adăugat blondina.

Simona Trașcă s-a descurcat în bucătărie, iar blondina a ținut să precizeze că și în urmă cu două zile a gătit, acasă.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Simona Trașcă a gătit în direct, la Showbiz Report. Cum s-a descurcat blondina: „De mine și-a bătut joc aragazul”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern
Câștigătorii sezonului 11 Mireasa au dezvăluit sexul bebelușului lor! Cum au dat vestea cea mare
  • Câștigătorii Mireasa au aflat sexul bebelușului
  • Vestea le-a adus multă fericire
Showbiz intern
Naba Salem, momente critice la Survivor! Concurenta a plâns în hohote: ”Vreau acasă”
  • Naba Salem și-a văzut moartea cu ochii
  • Concurenta a trecut prin momente grele la Survivor
Emisiuni TV
S-a aprins flacăra între Aris Eram și Bianca, la Survivor 2026. Cum are grijă concurentul de ea
  • Aris Eram s-a dat de gol că se gândește la fericirea Biancăi Stoica
  • Ce surpriză i-a pregătit concurentei
Stiri internationale
Este haos la Jocurile Olimpice 2026 din Milano. Oameni cu cagule se bat cu polițiștii în stradă
  • Situație fără precedent la Jocurile Olimpice din Milano
  • Polișiștii sunt în alertă
Emisiuni TV
Cum decurge recuperarea lui Călin Donca la Survivor! Concurentul este la spital: ”Mă chinuie”
  • Călin Donca a făcut declarații despre starea lui de sănătate
  • Cum se simte concurentul
Showbiz intern
Delia, sărbătorită pe scenă! Artista a împlinit 44 de ani. Imagini exclusive de la petrecere
  • Delia a avut parte de o aniversare fabuloasă
  • Cântăreața a împlinit 44 de ani
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
La 24 de ani, Grațiela își caută job de 6 luni: 300 de aplicări, 10 interviuri, aproape niciun răspuns
recomandare pe as.ro
El e românul care a făcut o avere pe bursă! A câştigat şi de peste 85 de ori suma investită. Câţi bani are acum
Romania TV
Nicușor Dan i-a concediat AZI. Undă de șoc la nivel înalt! Sunt schimbări MAJORE
Romania TV
Medic de 33 de ani, găsit mort în cabinet. Alin s-a sinucis după ce a ajuns la spital. Era căsătorit și avea un băiețel. Soția sa este tot medic. BOALA de care suferea!
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Vremea se răceşte din nou. Avem weekend de iarnă: România, pe ‘câmpul de luptă’ dintre două mase de aer diferite
recomandare pe playtech.ro
Ce nu are voie să facă un controlor STB: de multe ori încalcă legea fără să ai habar. De ce nu te poate bloca sau legitima cu forţa
recomandare pe redactia.ro
Doamne, dramatic ce se intampla cu Fulgy al Clejanilor... Ultima ora
recomandare pe redactia.ro
Doamne, dramatic ce se intampla cu Fulgy al Clejanilor... Ultima ora
recomandare pe Ciao.ro
Horoscop 2026 cu Marian Golea. Patru zodii renasc și își schimbă destinul. Previziuni complete pentru toate semnele zodiacale
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Ce a văzut toată lumea după ce prezentatoarea TV s-a întins prea tare. „Mi s-a rupt bluza”
recomandare pe bzi.ro
Cătălin Crișan, schimbare care i-a șocat pe fani. Artistul, greu de recunoscut la 57 de ani
recomandare pe bzi.ro
Cum arată casa lui Gino Iorgulescu. Vila în care a copilărit Mario Iorgulescu este un adevărat muzeu privat
recomandare pe dailybusiness.ro
Cât costă cu adevărat un zbor low-cost. Taxele suplimentare pot dubla prețul biletului
recomandare pe dailybusiness.ro
Pâinea, tot mai scumpă pe mesele românilor. Franzela albă rămâne soluția celor cu venituri mici
recomandare pe Jurnalul.ro
4 zodii își vor atinge toate obiectivele în 2026
recomandare pe a1.ro
Cadoul în valoare de 18.000 de euro pe care Sandra Izbașa i l-a oferit lui Răzvan Bănică. Cum arată obiectul de lux