Live acum Mireasa. Capriciile iubirii (r)
Prime time 19:00 Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Star Magazin. Cleopatra Stratan și Edward Sanda, primele declarații despre copil! Cei doi foști concurenți de la America Express au făcut dezvăluiri incendiare despre marele pas: „Un nou membru” / VIDEO

Star Magazin. Cleopatra Stratan și Edward Sanda, primele declarații despre copil! Cei doi foști concurenți de la America Express au făcut dezvăluiri incendiare despre marele pas: „Un nou membru” / VIDEO

Publicat pe 13.12.2023 la 15:02 Actualizat pe 13.12.2023 la 15:02

Cleopatra Stratan și Edward Sanda au făcut, de curând, în cadrul unui interviu, acordat în exclusivitate pentru Antena Stars, și primele declarații despre apariția unui copil în viața lor! Cei doi foști concurenți de la America Express au făcut dezvăluiri incendiare despre marele pas. Iată cât de pregătiți sunt cei doi să devină părinți!

Cleopatra Stratan și Edward Sanda au făcut primele declarații despre copil

Instagram - Cleopatra Stratan

Cleopatra Stratan și Edward Sanda trăiesc o frumoasă poveste de dragoste. Cei doi foști concurenți de la America Express sunt extrem de apropiați, iar acest lucru s-a văzut și în timpul competiției de la Antena 1.

Amintim că, în anul 2021, cei doi artiști au decis să facă pasul cel mare, așa că, la doar opt zile de când s-au cununat civil a urmat și marele eveniment religios.

Cleopatra Stratan și Edward Sanda și-au jurat atunci iubire pentru totdeauna și în fața lui Dumnezeu, iar petrecerea de nuntă a fost un eveniment exact așa cum și-au dorit.

Cleopatra Stratan și Edward Sanda, despre marele pas

În cel mai recent interviu, acordat în exclusivitate pentru Antena Stars, Cleopatra Stratan și Edward Sanda au vorbit despre planurile de viitor.

Cei doi foști concurenți de la America Express se gândesc și la perioada când o să devină părinți, dar mai ales cum o să le schimbe asta viața de cuplu acest pas.

În acest fel, Eduard Sanda a precizat că venirea pe lume a unui copil nu va aduce prea multe schimbări în viața de cuplu pe care o au. Mai mult, artistul a precizat că nu au luat în calcul acest aspect, însă este așteptat atunci când o să fie momentul.

La noi cu siguranță o să o schimbe în bine. Când e să vină de su, o să fie.”, a declarat Edward Sanda, pentru Antena Stars.

Cleopatra Stratan, despre venirea pe lume a unui copil

De cealaltă parte, Cleopatra Stratan a martutist că, din punctul ei de vedere, nici ea nu vede o schimbare prea mare în viața de cuplu dintre ea și iubitul ei, după apariția unui copil în familia lor.

La noi în bine, depinde de fiecare cum vede acest lucru. Deocamdată nu vedem în plan apariția unui nou membru în familie, dar dacă Dumnezeu vrea.. când o să fie, atunci o să fie. Cu siguranță nou o să rămânem la fel.”, a precizat fostă concurentă de la America Express.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Star Magazin. Cleopatra Stratan și Edward Sanda, primele declarații despre copil! Cei doi foști concurenți de la America Express au făcut dezvăluiri incendiare despre marele pas: „Un nou membru” / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Meteo
Prognoza meteo pentru weekend 27 septembrie – 28 septembrie. În ce județe va ploua și în ce regiuni va fi soare
  • Cum va fi vremea în România în acest weekend
  • Meteorologii au actualizat prognoza
Showbiz intern
Cum arată părinții lui Teo Cosmin de la Insula Iubirii! Cele mai speciale imagini din intimitatea familiei lui | FOTO
  • Cum arată familia lui Teo Cosmin de la Insula Iubirii
  • Fosta imagini a postat cele mai delicate imagini
Stiri interne
Cum este viața, de fapt, în America! Adevăruri pe care puțini le știu înainte să se mute acolo: ”E o problemă reală”
  • Cum este de fapt să trăiești în America
  • Cu ce probleme se confruntă oamenii care duc un stil de viață mediu
Emisiuni TV
Florin Salam, promisiune solemnă pentru soția lui, Roxana. Ce a transmis cântărețul: "Este viața mea..."
  • Florin Salam, declarație emoționantă pentru Roxana
  • Ce promisiune i-a făcut cântărețul soției sale
Stiri interne
Băiatul în vârstă de 17 ani, care a trimis mesaje ce conțineau amenințări cu atacuri armate în școli și spitale, a fost reținut de DIICOT
  • Elevul în vârstă de 17 ani care a trimis mesaje de amenințare, reținut de DIICOT
  • Băiatul nu ar fi la prima abatere
Showbiz intern
O fostă concurentă de la Mireasa a devenit mamă pentru prima dată. Imagini adorabile alături de fiul ei | FOTO
  • O fostă concurentă de la Mireasa a născut
  • A devenit mamă pentru prima dată
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Vladimir Plahotniuc, extrădat. Oligarhul moldovean a fost adus în cătușe și cu mascați. Primele imagini
recomandare pe as.ro
Câţi bani poate încasa lunar de la stat milionarul român cu două pensii
Romania TV
Vouchere energie 2025. Marţi se alimentează cardurile. Cine poate pierde banii!
Romania TV
Simona Halep, cină romatică în compania fiului unui bancher cu o avere de 100 de milioane de euro. Fanii s-au bucurat pentru ei!
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
'Dacă soţia moare înaintea mea, moştenesc averea socrilor?'. Răspunsul oferit de avocaţi la întrebarea ciudată
recomandare pe playtech.ro
Când intră pensia pe card, în octombrie. Zilele surpriză în care vine poştaşul cu banii
recomandare pe redactia.ro
Doliu în lumea filmului. A murit marele actor Robert Redford
recomandare pe redactia.ro
Furtuna „Zack” va lovi România. Se anunță vreme severă în multe zone din țară. Ploile fac deja ravagii în Europa
recomandare pe Ciao.ro
S-au despărţit cu scandal! Cele mai scurte căsnicii ale vedetelor din România
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Maria Sharapova şi-a înnebunit fanii cu apariția în costum de baie
recomandare pe bzi.ro
Schimbare uluitoare a Ioanei State! Cât a slăbit vedeta! – GALERIE FOTO
recomandare pe bzi.ro
Cum s-a afișat fiica Andreei Marin în America: Ce face Violeta Bănică în weekend
recomandare pe dailybusiness.ro
O femeie a zburat 3.800 de km pentru a-și cumpăra o ciocolată din Cluj-Napoca: „Sunt fericită, aș face-o din nou”
recomandare pe dailybusiness.ro
Apetitul românilor pentru croaziere a crescut cu 30%. Unde merg turiștii şi cât cheltuiesc
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscopul iubirii în Octombrie 2025: Luna care separă adevărul de iluzii în dragoste
recomandare pe a1.ro
Elena Băsescu e de nerecunoscut! Cu multe kilograme în plus, fiica fostului președinte e greu de recunoscut. Cum arată EBA