Live acum Mireasa. Capriciile iubirii (r)
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Showbiz intern » Albert NBN, pus la zid de iubită din cauza fanelor! Trapperul, idolul adolescenților, despre certurile cu partenera lui: ”Știe și ea cu cine e împreună” / VIDEO

Albert NBN, pus la zid de iubită din cauza fanelor! Trapperul, idolul adolescenților, despre certurile cu partenera lui: ”Știe și ea cu cine e împreună” / VIDEO

De Razvan Paltin.
Publicat pe 17.04.2025 la 13:11 Actualizat pe 18.04.2025 la 08:53

Are succes, are faimă, dar și probleme în dragoste! Albert NBN recunoaște că relația cu iubita e pusă la grea încercare din cauza geloziei acesteia. Trapperul, apreciat de mulți adolescenți, ne spune de ce Andra, partenera lui, nu ar trebui să-și facă nicio grijă în privința fanelor. Totodată, Albert NBN declară că de aici apar de cele mai multe ori și certurile în relația lor.

Albert NBN trăiește pe val și se bucură de un succes uriaș pe plan profesional, dar nu e totul lapte și miere în viața lui personală! Deși are mii de fane care îl urmăresc peste tot și îi dau inimioare în online, în spatele scenei lucrurile sunt mai complicate decât par.

Albert NBN a fost pus la zid de iubită din cauza fanelor

Artistul a făcut declarații exclusive pentru Spynews.ro despre gelozia iubitei și felul în care relația lor este pusă la încercare, uneori, din cauza admiratoarelor. Însoțit de partenera lui la un eveniment monden, trapperul ne-a spus că mereu este susținut de ea, chiar dacă nu e ușor să fii iubita unui cântăreț.

”Vine de la sine (n.r. susținerea), nu are de ce să nu mă susțină. Adică, până la urmă, știi ce îți alegi. Nu e ca și cum nu știa cu cine e împreună”, ne-a spus Albert NBN pentru Spynews.ro.

Cu alte cuvinte, trapperul consideră că partenera lui știa în ce se bagă și că stilul lui de viață vine la pachet cu un val de admiratoare. Totuși, recunoaște că apar și momente tensionate în cuplu din cauza geloziei iubitei. Albert NBN spune însă că partenera lui trebui să înțeleagă că fanele rămân doar fane și că el nu ar putea niciodată să calce strâmb cu o admiratoare.

”Mai sunt gelozii din astea, dar… na! Trebuie să înțeleagă că fanele mele sunt fanele mele și atât. Le apreciez, dar nu aș putea niciodată să mă dau la o fană de-a mea”, ne-a mai spus trapperul.

El face primul pas spre împăcare atunci când se ceartă cu iubita

Albert NBN a mărturisit că el este, de cele mai multe ori, cel care face primul pas spre împăcare atunci când apar discuții între el și iubita lui. Nu suportă să o vadă supărată, iar tensiunile dispar repede.

”Ne mai certăm, da. Cu siguranță, eu, da (n.r. face primul pas spre împăcare)”, a mai zis Albert NBN.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Albert NBN, pus la zid de iubită din cauza fanelor! Trapperul, idolul adolescenților, despre certurile cu partenera lui: ”Știe și ea cu cine e împreună” / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri interne
Halucinant! Unde a plecat criminalul Teodorei Marcu, după ce a împușcat-o: ”Când a văzut că se apropie Poliția, și-a tras un glonț în cap”
  • Ce a făcut criminalul Teodorei Marcu, după ce a ucis-o
  • Bărbatul a șocat întreaga țară
Showbiz intern
Maria Popovici, criticată după ce s-a afișat cu noul iubit. Ce replică le-a dat celor care au judecat-o pentru actuala relație
  • Maria Popovici s-a afișat zilele trecute alături de noul ei iubit
  • Actrița, criticată după ce a confirmat actuala relație
Emisiuni TV
„Se vede că filmarea este regizată”. Cristian Boureanu le acuză pe fetele care au venit la el de șantaj. Ce plan crede că ar fi avut cele două
  • Cristian Boureanu le acuză pe fetele care au venit la el de șantaj
  • Fostul politician susține că amâdouă ar fi plănuit totul
Emisiuni TV
Ruby și Romică Țociu puși în dificultate de niște măgărițe la Poftiți pe la noi: Poftiți la întrecere
  • Ruby și Romică Țociu puși în dificultate de niște măgărițe
  • Marți, ora 20.30, la Antena 1,
Beauty & Lifestyle
O insulă din Grecia seamănă izbitor cu Santorini, dar este mai puțin aglomerată și mai ieftină. Cum arată paradisul ascuns al țării
  • O insulă superbă din Grecia se dezvoltă din în ce mai mult
  • Seamănă foarte bine cu Santorini
Emisiuni TV
CRBL, adevărul despre relația cu fiica lui, Alessia, în vârstă de 15 ani. Cât de prezent este în viața ei după divorțul de soție
  • CRBL, adevărul despre relația cu fiica lui, Alessia
  • Cât de prezent este în viața adolescentei
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
O ţară vecină cu România vinde case la 3.500 de euro pe internet. Mii de oameni s-au mutat deja aici
recomandare pe as.ro
Vedeta cu părinţi miliardari, surprinsă în metrou. „Nimeni nu m-a recunoscut”
Romania TV
Fenomenul meteo mai periculos ca alertele de Cod Roşu de furtuni. Alertă de la meteorologi
Romania TV
Fenomenul meteo mai periculos ca alertele de Cod Roşu de furtuni. Alertă de la meteorologi
recomandare pe antena3.ro
16 vecini de pe o stradă devin peste noapte cu 200 de milioane de dolari mai bogați
recomandare pe antena3.ro
O femeie care săpa în grădină a descoperit o comoară incredibilă. Înainte găsise un indiciu, dar n-a știut să-l interpreteze
recomandare pe antena3.ro
Un sportiv și-a făcut cont pe OnlyFans ca să aibă bani pentru Olimpiadă și acum a fost suspendat: „Am încremenit, asta e viața mea”
recomandare pe playtech.ro
Cum a apărut Răzvan Simion în presa din străinătate? Imaginea la care nimeni nu se aştepta
recomandare pe playtech.ro
Temperaturi de peste 35 de grade Celsius, în România. Vine vara cu adevărat, spun meteorologii
recomandare pe redactia.ro
EXCLUSIV Reacția emoționantă a fetiței Elenei Udrea atunci când a aflat că pedeapsa mamei sale i-a fost redusă. Adrian Alexandrov, detalii neștiute despre familia sa
recomandare pe redactia.ro
Acatistul Înălțării Domnului. Rugăciune puternică pentru luminare și ocrotire divină
recomandare pe Ciao.ro
Ploaia din Capitală le-a pus pe fugă pe vedetele din România! Cum s-au ferit de stropii reci - imagini de senzație
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Milionarul a uitat-o definitiv pe Mădălina Ghenea pentru o altă actriță
recomandare pe bzi.ro
Lidia Buble, desființată după ce a pozat topless: „Ce o să fie în sufletul părinților tăi?!”
recomandare pe bzi.ro
Cătălin Botezatu a recunoscut totul: „Sunt dependent de fiole!”
recomandare pe dailybusiness.ro
Marilu Dobrescu, dezvăluiri halucinante despre relația cu Iustin Petrescu: „Prietena mea a venit într-un suflet să mă ridice de acasă imediat după bătaie”
recomandare pe dailybusiness.ro
Marilu Dobrescu, dezvăluiri halucinante despre relația cu Iustin Petrescu: „Prietena mea a venit într-un suflet să mă ridice de acasă imediat după bătaie”
recomandare pe Jurnalul.ro
4 Zodii renasc în iunie 2025: Ce le aduce Jupiter în Rac și Venus în Taur
recomandare pe a1.ro
Orlando Zaharia, prima reacție în mediul online după ce cuțitul său de aur a câștigat sezonul 15 Chefi la cuțite. Ce a transmis