Live acum Viaţa fără filtru - Infiltraţi în culisele Crăciunului
Prime time 19:00 Petrecem in familie
Homepage » Monden » Showbiz intern » Andreea Bălan reacționează! Declarații exclusive despre postările lui George Burcea

Andreea Bălan reacționează! Declarații exclusive despre postările lui George Burcea

Publicat pe 22.09.2022 la 09:20 Actualizat pe 22.09.2022 la 10:52

Andreea Bălan reacționează la postările lui George Burcea. Cântăreața ne-a transmis, în exclusivitate, versiunea ei cu privire la ce se întâmplă între ea și actor și susține că acesta nu este tatăl implicat și devotat din postările lui de pe social media.

Andreea Bălan rupe tăcearea! Îndrăgita cântăreață a dat declarații exclusive pentru SpyNews.ro, în care vorbește despre postările în care tatăl fetițelor ei face acuzații la adresa sa și dă versiunea ei cu privire la felul în care se comportă actorul ca părinte.

Andreea Bălan reacționează în scandalul cu George Burcea

Cântăreața afirmă că tatăl fetițelor ei nu își respectă programul de vizită stabilit de instanță și își vede micuțele „foarte rar”. Jurata de la ”Te cunosc de undeva” susține că actorul a petrecut în total doar 12 zile cu fiicele sale, din luna mai până acum. Totodată, artista a amintit că Burcea s-ar prezenta în stare de ebrietate, adesea, când vine să-și ia fetițele

Contrar iubirii pe care o afișează public, el își vede fetițele foarte rar și nu respectă programul de 2 weekenduri pe lună.

Din mai până în prezent, fetele au dormit la el doar 12 zile, iar în luna august, care era luna sa de vacanță, a venit să le vadă doar 2 ore.

Cât am fost eu plecată în America Express, le-a luat în total 9 zile (în 2 luni), mama fiind cea care a avut grijă de ele.

Eu sunt obligată de sentința primei etape a procesului de divorț, să îi dau fetițele, weekendurile 1 cu 3 din fiecare lună, indiferent de cum se prezintă atunci când le ia (în ebrietate).

În cazul custodiei exclusive, el nu ar fi decazut din drepturi și nu i se iau copiii (așa cum încearcă să inducă în eroare publicul). Are aceleași weekenduri și vacanțe.”, a transmis Andreea Bălan.

Artista ia măsuri în instanță

În cele din urmă, cântăreața a precizat că are în plan să-l ducă în instanță pe fostul partener, de fiecare dată când spune o „minciună” despre ea în mod public.

Din pacate, situația dintre noi nu se poate ameliora și nu putem comunica decent, deoarece ne jignește constant, atât pe mine cât și pe mama mea și face totul intenționat ca să ne supere.

Totodată, are nenumarate notificări în care i se cere să nu mai mintă presa și să fie un tată responsabil. De acum, orice minciună va fi taxată în instanța.”, a mai spus cântăreața.

În articolul
Andreea Bălan reacționează! Declarații exclusive despre postările lui George Burcea
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern
Ramona Olaru, prima reacție, după declarațiile lui Alex Bodi la adresa ei. Cum l-a pus la punct asistenta TV
  • Alex Bodi a făcut declarații tăioase la adresa Ramonei Olaru
  • Cum a reacționat asistenta TV
Showbiz international
Ce meserie interesantă are o tânără! Nu are nevoie să dețină o casă! Poate trăi așa
  • O tânără are o meserie interesantă
  • Nu are nevoie să dețină o casă
Showbiz intern
Manelistă celebră, însărcinată a doua oară! S-a chinuit 11 ani să devină mamă
  • O artistă celebră va deveni mamă a doua oară
  • Bruneta este în culmea fericirii
Stiri internationale
Accident cu 67 de mașini. Cel puțin 26 de oameni au fost răniți, iar alți doi au murit
  • Accident grav, cu 67 de mașini
  • Două persoane au murit
  • 26 de oameni au fost răniți
Stiri interne
Atenție, părinți! Acestea sunt momentele în care copiii cu viroză nu trebuie duși la medic
  • Când trebuie să duci un copil cu viroză la medic
  • Sfaturi importante de la medici în sezonul rece
Showbiz intern
Un fotbalist român și-a cerut iubita în căsătorie, de Crăciun. I-a adresat marea întrebare după doi ani de relație
  • Un fotbalist român și-a cerut iubita în căsătorie
  • Sportivul și cântăreața au o relație de doi ani
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Vremea 16 decembrie - 12 ianuarie. Sfârşitul anului aduce temperaturi mai scăzute decât normalul perioadei
recomandare pe as.ro
În ce a investit Adrian Ilie primul milion de dolari! Din ce face acum o avere: “E mai bine să nu ştie lumea”
Romania TV
Dezastru total pentru angajaţi şi pensionari. Anunţul apocaliptic făcut de Bolojan pentru 2026
Romania TV
Momente ȘOCANTE pentru Vlăduța Lupău, după concertul fabulos de la Cluj. Un hoț i-a furat geanta Louis Vuitton: Am avut ceva bani în ea, că aveam de făcut plăți
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Motivul pentru care supermarketurile din România nu au ferestre. Vei privi altfel magazinele de acum
recomandare pe playtech.ro
La ce ajută Certificatul de urbanism: tot ce trebuie să ştii despre act
recomandare pe redactia.ro
Reacția neașteptată a iubitului Rodicăi Stănoiu după ce femeia a fost deshumată la doar câteva zile de la înmormântare. Prima poză cu tânărul IUBARET
recomandare pe redactia.ro
Nicusot Dan , gest RAR la PARADA!! Nu s-a mai intamplat asta cu un presedinte in ultimii ani
recomandare pe Ciao.ro
ULTIMĂ ORĂ! Moment de panică, în direct, la Radio ZU! Morar, Buzdugan și Emma, evacuați de urgență
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Ce a văzut toată lumea după ce prezentatoarea TV s-a întins prea tare. „Mi s-a rupt bluza”
recomandare pe bzi.ro
Simona Halep a aruncat internetul în aer cu oferta de Revelion 2026! Românii nu au iertat-o!
recomandare pe bzi.ro
Denise Rifai a făcut furori la evenimentul Adinei Buzatu! Toate privirile au fost îndreptate către ea! – GALERIE FOTO
recomandare pe dailybusiness.ro
Volodimir Zelenski se întâlnește cu Emmanuel Macron în Franța, după discuțiile privind acordul de pace între SUA și Ucraina
recomandare pe dailybusiness.ro
După întâlnirea SUA-Ucraina din Florida, atenția se îndreaptă asupra lui Putin
recomandare pe Jurnalul.ro
Gata cu joaca! Horoscopul dragostei, 15–21 decembrie 2025: Adevăruri incomode ies la iveală
recomandare pe a1.ro
Gabi Tamaș dorește să facă o schimbare în carieră. De ce se teme cel mai tare, după doi ani de la retragerea din activitate