Andreea Bostănică și-a cumpărat o nouă mașină! Cum arată bijuteria pe patru roți a influenceriței
Publicat pe 31.12.2025 la 19:04 Actualizat pe 31.12.2025 la 19:04
Andreea Bostănică a bifat o nouă achiziție de lux. Influencerița și-a cumpărat o mașină la începutul acestei luni și este tare fericită. Tânăra a mai primit un cadou o mașină și în vara acestui an.
- Andreea Bostănică, o nouă achiziție de lux
- Influencerița și-a cumpărat o mașină
Andreea Bostănică a bifat o altă achiziție scumpă. După ce în vara acestui an a primit o bijuterie pe patru roți, în valoare de peste 250.000 de euro, în luna decembrie, și-a cumpărat o altă mașină. Influencerița a făcut publice primele imagini cu noua achiziție de care este tare mândră.
Andreea Bostănică și-a cumpărat o nouă mașină
Andreea Bostănică a împărtășit cu urmăritorii ei faptul că și-a cumpărat o nouă mașină, la începutul lunii decembrie. Influencerița este extrem de încântată de achiziție, a cărei preț pornește de la 250.000 de euro și poate ajunge și la 300.000 de euro. Andreea Bostănică și-a cumpărat o mașină Bentley, un brand considerat de lux.
În vara acestui an, șatena a surprins din nou, după ce s-a afișat cu o altă achiziție de lux, a cărei preț pornește de la 250.000 de euro. Influencerița a primit atunci un Lamborghini Urus. Fanii ei cred că este mașina este un alt cadou de la iubitul ei.
Ce declara Andreea Bostănică despre iubitul ei
Viața amoroasă a influenceriței a fost intens comentată, după ce s-a zvonit că ar avea o relație cu un bărbat mult mai în vârstă decât ea și că iubitul ar fi arab.
Andreea Bostănică a negat zvonurile, spunând că, într-adevăr, are un iubit de o bună perioadă, însă nu cel despre care s-a speculat că ar fi partenerul ei.
„Nu e din România, dar nici din țările arabe. Se zvonește foarte mult că sunt cu cineva din Dubai, ultima oară am fost într-o vacanță în Dubai cu mama mea, o săptămână. Nu sunt adevărate zvonurile. Nu este român. Vorbim în limba rusă. Nu e oligarh. Mi se pare ceva normal să primești flori de la iubitul tău. Mașina eu mi-am cumpărat-o”, declara Andreea Bostănică, în cadrul unei emisiuni TV.