Andreea Popescu, mândră de soțul ei: „E pus pe fapte mari”. Rareș Cojoc a obținut o nouă performanță la dans sportiv / FOTO
Andreea Popescu este foarte mândră de soțul ei. Rareș Cojoc a obținut o nouă performanță la dans sportiv. Pe rețelele sale personale de socializare, vedeta a făcut o postare specială pentru partenerul ei de viață. Iată ce a postat aceasta pe pagina sa Instagram!
- Andreea Popescu, mândră de soțul ei
- Rareș Cojoc, o nouă performanță la dans sportiv
Andreea Popescu, mândră de soțul ei, după ce el a obținut o nouă performanță la dans sportiv
Pe conturile sale personale de pe platformele de socializare, Andreea Popescu a făcut o postare pentru soțul ei și și-a anunțat fanii că Rareș Cojoc a obținut o nouă performanță la dans sportiv.
Vedeta a transmis faptul că partenerul ei de viață și Andreea Matei, colega cu care el a dansat, au ieșit pe locul II la GOC, cel mai important Grand Slam al acestui an.
„Anul acesta e pus pe fapte mari și pe schimbat istorii. O altă performanță la GOC @gocstuttgart, cel mai important Grand Slam al anului, unde orice dansator își dorește să ajungă pe podium. De data aceasta Rareș și Ada au făcut ceva ce niciun român nu a făcut în istoria dansului sportiv, să ia medalia de argint 🥈, v-am zis că sunt puși pe treabă. Hai România! Vă iubim!”, a scris vedeta la postarea pe care a făcut-o pe pagina sa de Instagram.
Rareș Cojoc, campion la dans sportiv
În urmă cu câteva săptămâni, Andreea Popescu i-a făcut o surpriză specială soțului ei, Rareș Cojoc. Acesta a câștigat medalia de bronz la dans sportiv alături de echipa din România și a fost așteptat la aeroport de cei dragi, după ce a devenit campion mondial la dans sportiv.
Vedeta și-a dorit ca partenerul ei de viață să știe cât este de apreciat, mai ales că una dintre dorințele sale era să ajungă pe podiumul de la Campionatul Mondial.
„Îmi aștept soțul. Pentru cine nu știe, soțul meu a luat medalia de bronz la campionatul mondial de dans sportiv, este istoric pentru România. Am sunat, am vorbit să facem adunare de forță, să fim aici să-l aplaudăm. El nu știe, este o surpriză. Eu am avut mare încredere în el, era o dorință a lui să ajungă pe podiumul de la Campionatul Mondial”, a declarat Andreea Popescu atunci, în exclusivitate pentru Antena Stars.