Live acum Știrile Antena Stars - Retrospectiva săptămânii
Prime time 19:00 Petrecem in familie
Homepage » Monden » Showbiz intern » „Așa se întâmplă când vine țăranul în Africa...”. Ce a pățit Bogdan Mocanu în vacanță / VIDEO

„Așa se întâmplă când vine țăranul în Africa...”. Ce a pățit Bogdan Mocanu în vacanță / VIDEO

Publicat pe 31.01.2024 la 17:11 Actualizat pe 31.01.2024 la 17:11

Bogdan Mocanu le-a spus fanilor ce a pățit în vacanța din Africa, acolo unde este în prezent. Artistul i-a îngrijorat pe internauți. Iată ce postare a făcut cântărețul pe rețelele de socializare!

Bogdan Mocanu le-a spus fanilor ce a pățit în vacanță

facebook - Bogdan Mocanu

Bogdan Mocanu a plecat într-o vacanță de lux în Africa, deoarece și-a dorit să se bucure de câteva zile de relaxare într-o zonă unde este cald și frumos. Cu toate acestea, artistul a întâmpinat probleme. Iată ce a pățit cântărețul!

Bogdan Mocanu le-a spus fanilor ce a pățit în vacanță

Pe conturile sale personale de pe platformele de socializare, Bogdan Mocanu a făcut un videoclip în care le-a arătat fanilor lui cât de tare s-a bronzat în vacanța din Africa, acolo unde se află în prezent.

Artistul a declarat că râdea de persoanele pe care le vedea că foloseau protecție solară, însă acum a realizat și el cât este de importantă.

„Așa se întâmplă când vine țăranul în Africa... dacă el era obișnuit să stea acolo în Berceni. M-am ars pe spate, deci nu vreau să exagerez cu nimic, dar usturime mai mare n-am simțit în viața mea. E frumos, dar trebuie să fii și atent. Le vedeam pe fetele astea cu cremele lor, SPF, SPP, ST... dar era bună o protecție”, a spus cântărețul la postarea pe care a făcut-o pe pagina de Instagram, la secțiunea InstaStory.

Artistul a fost oprit de poliție

În urmă cu ceva timp, Bogdan Mocanu a fost orpit de poliție. După cazul lui Dorian Popa, în care acesta a fost oprit de autorități și prin la volan, fiind sub influența substanțelor interzise, tot mai multe persoane publice din showbiz-ul românesc au fost oprite de oamenii legii și testate cu aparatul dragtest și alcooltest.

Din același motiv a fost oprit și artistul. După ce a fost supus testării cu aparatul de detectare a consumului de substanțe interzise, cântărețul a obținut un rezultat negativ, contrar îngrijorărilor pe care le-a stârnit în rândul fanilor de pe internet prin postările sale.

„M-au luat și pentru droguri... Pentru cei ce ați apucat să vă bucurați. Să fie de capul vostru”, a spus el atunci pe Instagram.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
„Așa se întâmplă când vine țăranul în Africa...”. Ce a pățit Bogdan Mocanu în vacanță / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri internationale
Ea este Maria, badanta româncă moartă în Italia. Era singură și părăsită de familie. Cine a plătit înmormântarea
  • Cine este, de fapt, Maria, badanta româncă din Italia
  • Autoritățile nu i-au găsit familia
  • Cine s-a ocupat de înmormântarea Mariei
Showbiz intern
Cabiria Morgenstern, postare emoționantă, cu fiul ei! Nepotul Maiei Morgenstern a împlinit o lună | FOTO
  • Fiul Cabiriei Morgenstern a împlinit o lună
  • Ce postare emoționantă a făcut fiica Maiei Morgenstern
Showbiz intern
Ce și-a propus Dorian Popa să cumpere din America. Nu oricine își permite un asemenea gest
  • Dorian Popa și-a șocat urmăritorii, din nou
  • Ce vrea să-și cumpere din America
Emisiuni TV
Xtra night show. Ella Vișan de la Insula Iubirii a dat cărțile pe față! Cum le răspunde fosta concurentă celor care au acuzat-o că ar fi amantă
  • Ella Vișan răspunde acuzațiilor
  • Cum le-a răspuns concurenta de la Insula Iubirii celor care au pus-o la zid
Showbiz intern
Andreea Tonciu a chemat medicul de urgenţă! Avea dureri îngrozitoare! Ce spune mondena
  • Andreea Tonciu, cu perfuzia la mână
  • Ce se întâmplă cu bruneta
  • Declarații exclusive
Showbiz intern
Marcela Fota, momente de panică! Se gândește serios dacă să își trimită fiul la școală! Declarații exclusive
  • Marcela Fota, momente de panică
  • Artista, îngrijorată pentru fiul ei
  • Declarații exclusive
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Zonele lovite de ploi torențiale și vânt puternic. Fenomene extreme pun autoritățile pe jar
recomandare pe as.ro
Cât a ajuns să coste un sejur de Revelion 2026 la Hotelul Simona Halep
Romania TV
BOMBĂ! Gigi Becali l-a cumpărat pe Louis Munteanu de la Ioan Varga. Transferul trebuia ţinut secret până la iarnă!
Romania TV
BOMBĂ! Gigi Becali l-a cumpărat pe Louis Munteanu de la Ioan Varga. Transferul trebuia ţinut secret până la iarnă!
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
'Stau cu chirie de 16 ani. Am vreun drept la casă?'. Răspunsul avocatului, viral
recomandare pe playtech.ro
Românii, furaţi la unul dintre cele mai mari hoteluri din Turcia. Cum operează cameristele: 'Seiful era blocat...
recomandare pe redactia.ro
Maine e mare sarbatoare!! Il cinstim pe sfantul care ne protejeaza de farmece si vraji. Multi romani ii poarta numele 👇 VEZI IN PRIMUL COMENTARIU 👇
recomandare pe redactia.ro
Ce poreclă avea Gigi Becali în tinerețe. Mulți nu știau că i se spunea așa: ”Nu se lua de el nici Miliția, nici Securitatea!”
recomandare pe Ciao.ro
S-au despărţit cu scandal! Cele mai scurte căsnicii ale vedetelor din România
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Prezentatoarea TV generată cu AI e noua senzație a Ligii Campionilor. Costă o avere imaginile cu ea
recomandare pe bzi.ro
Schimbare uluitoare a Ioanei State! Cât a slăbit vedeta! – GALERIE FOTO
recomandare pe bzi.ro
Cum s-a afișat fiica Andreei Marin în America: Ce face Violeta Bănică în weekend
recomandare pe dailybusiness.ro
Criza de la CFR Călători se adânceşte! Circulaţia trenurilor companiei de stat ar putea fi întreruptă începând cu data de 7 octombrie
recomandare pe dailybusiness.ro
România va produce drone defensive împreună cu Ucraina pentru apărarea Flancului Estic al NATO
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscop octombrie 2025. 4 zodii vor avea un nou început: schimbări majore în bani, relații, stil și casă
recomandare pe a1.ro
Când și de ce a renunțat Nicoleta Luciu la silicoane. Vedeta a slăbit, însă nu vrea să se oprească aici