Live acum Viaţa fără filtru (r)
Prime time 19:00 Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Showbiz intern » Bia Khalifa, adevărul despre scandalul cu Tzancă Uraganu! De la ce a pornit totul. Blondina face declarații exclusive: ”A început să mă amenințe!”

Bia Khalifa, adevărul despre scandalul cu Tzancă Uraganu! De la ce a pornit totul. Blondina face declarații exclusive: ”A început să mă amenințe!”

De Razvan Paltin.
Publicat pe 04.04.2025 la 21:00 Actualizat pe 04.04.2025 la 21:00

A izbucnit scandalul între Tzancă Uraganu și Bia Khalifa, iar acum blondina spune adevărul! Bia Khalifa vine cu declarații exclusive pentru Spynews.ro și dezvăluie ce s-a întâmplat cu adevărat între ea și manelist, dar și motivele pentru care au ajuns să se înfrunte. S-ar fi ajuns chiar la amenințări!

Viața deja controversată a manelistului Tzancă Uraganu devine și mai complicată, după izbucnirea unui scandal uriaș cu Bia Khalifa. Cei doi se cunosc de ani de zile, însă acum prietenia lor a luat o turnură radicală. S-a ajuns la acuzații grave și amenințări.

Adevărul din spatele scandalului dintre Bia Khalifa și Tzancă Uraganu. Blondina, declarații exclusive

După ce manelistul a spus pe Tik Tok că ”a folosit-o pe Bia Khalifa ca pe o hârtie igenică”, acum Bia Khalifa vorbește, în exclusivitate pentru Spynews.ro, despre ceea ce se întâmplă între ea și cântăreț.

Blondina spune că în timp ce era într-un live pe Tik Tok, aceasta i-a răspuns la telefon lui Tzancă Uraganu, iar de aici cântărețul a luat foc, neștiind că toată lumea vede că a sunat-o. Bia Khalifa susține că ceea ce a urmat a fost destul de grav, căci Tzancă Uraganu i-a scris numeroase mesaje, inclusiv amenințări.

”Nu am nicio intenție să mă fac cunoscută sau ceva, cum a zis el. Eu i-am răspuns la telefon în timp ce eram pe live, iar el s-a apucat să mă amenințe pe WhatsApp. Nu pot să zic prea multe, că nu știu cum e... a uitat că l-a dat o fată în judecată pentru hărțuire?!”, a spus Bia Khalifa pentru Spynews.ro.

Mai mult decât atât, blondina ne spune că ei niciodată nu i-a plăcut să fie implicată în astfel de probleme. Ea mai adaugă că Tzancă Uraganu nici nu este „genul ei” și că nu a fost niciodată interesată de o relație cu el, așa cum manelistul ar vrea să dea impresia.

”Nu mă interesează să fiu implicată în chestiile astea. El nici nu e genul meu, nu e o persoană care să-mi aducă ceva pe plan emoțional sau profesional, nu e de interes pentru mine. Ne știm de mulți ani, lumea asta e mică, ne cunoaștem de mult timp”, a mai zis ea.

Tzancă Uraganu ar fi pus-o pe Bia Khalifa într-o ipostază urâtă. Ea susține că lucrurile nu au stat așa

Bia Khalifa a mai făcut o serie de dezvăluri și anume legate de faptul că în urmă cu ceva timp i-a trimis lui Tzancă Uraganu un clip în care pe fundal se auzea piesa lui.

Acum, în plin scandal, manelistul ar fi postat o captură de ecran din conversație, dar ar fi blurat clipul respectiv pentru a da impresia că de fapt imaginile pe care Bia Khalifa i le-ar fi trimis ar fi fost cu ea într-o ipostază indecentă. Blondina susține că lucrurile nu au stat așa, iar ea deține dovezi că Tzancă Uraganu ar vrea să-i facă doar probleme și încearcă să mintă.

”Omul a postat niște chestii pe TikTok unde pare că i-am trimis un clip. Am noroc că lumea știe despre ce e vorba în clip – era un video normal, făcut în colaborare cu niște prieteni de-ai mei, și era pe fundal o piesă de-a lui Tzancă. Eu de asta i l-am trimis. El a blurat cumva clipul și a vrut să pară că i-am trimis lui un video cu mine în ipostaze indecente, dar nu e adevărat. I-am răspuns cu un clip la toate acestea. I-am spus să dea play pe acel clip, dacă vrea să dovedească ceva, ca să vadă toată lumea care e realitatea”, a mai spus Bia Khalifa.

Bia Khalifa susține că manelistul încearcă să-i facă pe toți să-l creadă doar pentru a-i face rău, însă ea susține că nu va rămâne victima acestora acuzații.

”Singura modalitate prin care un om mă poate face să fiu cu moralul la pământ e să mintă. Omul ăsta a reușit. Nu există așa ceva, să zică el că m-a folosit pe mine! Eu sunt o narcisistă, o egocentrică, mă iubesc doar pe mine... și vine ăsta să zică că m-a folosit el?! Eu nu mai sunt un copil, știu să mă apăr, știu să vorbesc cu lumea, am puterea să fac față. Eu nu o să mai fiu victima unor acuzații aiurea, minciuni. Sunt o femeie în toată firea. I-am spus să mă lase în pace”, a mai declarat Bia Khalifa pentru Spynews.ro.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Bia Khalifa, adevărul despre scandalul cu Tzancă Uraganu! De la ce a pornit totul. Blondina face declarații exclusive: ”A început să mă amenințe!”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri interne
Boala care provoacă panică în România! Medicii spun că sezonul abia a început
  • România se confruntă cu un sezon de boli sever
  • Medicii trag un semnal de alarmă
Emisiuni TV
Cu cine a fost Teo de la Insula Iubirii în vacanța din Brazilia. Ispita supremă a făcut declarații incendiare
  • Cu cine și-a petrecut Teo Costache vacanța
  • Cu ce femei din showbiz s-ar căsători ispita
Showbiz intern
Nick Rădoi a dezvăluit din ce cauză s-a îmbolnăvit de cancer! Milionarul a explicat ce presupune tratamentul naturist pe care îl urmează
  • De ce s-a îmbolnăvit de cancer Nick Rădoi
  • Care este starea sa de sănătate în prezent
Showbiz intern
Andra Volos și-a ieșit din minți! Soția lui Robert Lele, răspuns acid la adresa celor care i-au criticat bradul de Crăciun
  • Andra Volos a răbufnit
  • Ce le-a spus soția lui Robert Lele celor care i-au criticat bradul de Crăciun
Emisiuni TV
Cât de frumoase sunt Emily, Denisa, Lavinia și Florina în rochii de mireasă! Ce ținute au ales concurentele pentru ziua cea mare
  • Cum arată Emily, Denisa, Lavinia și Florina în rochii de mireasă
  • Ținutele care le fac să radieze
Stiri interne
Cât de gravă e starea de sănătate a lui Dan Petrescu! Dezvăluiri de ultimă oră: „Face chimioterapie”
  • Cum se simte Dan Petrescu
  • Ultimele detalii despre starea de sănătate a antrenorului
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Vremea 16 decembrie - 12 ianuarie. Sfârşitul anului aduce temperaturi mai scăzute decât normalul perioadei
recomandare pe as.ro
În ce a investit Adrian Ilie primul milion de dolari! Din ce face acum o avere: “E mai bine să nu ştie lumea”
Romania TV
Dezastru total pentru angajaţi şi pensionari. Anunţul apocaliptic făcut de Bolojan pentru 2026
Romania TV
Momente ȘOCANTE pentru Vlăduța Lupău, după concertul fabulos de la Cluj. Un hoț i-a furat geanta Louis Vuitton: Am avut ceva bani în ea, că aveam de făcut plăți
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Motivul pentru care supermarketurile din România nu au ferestre. Vei privi altfel magazinele de acum
recomandare pe playtech.ro
La ce ajută Certificatul de urbanism: tot ce trebuie să ştii despre act
recomandare pe redactia.ro
Reacția neașteptată a iubitului Rodicăi Stănoiu după ce femeia a fost deshumată la doar câteva zile de la înmormântare. Prima poză cu tânărul IUBARET
recomandare pe redactia.ro
Nicusot Dan , gest RAR la PARADA!! Nu s-a mai intamplat asta cu un presedinte in ultimii ani
recomandare pe Ciao.ro
ULTIMĂ ORĂ! Moment de panică, în direct, la Radio ZU! Morar, Buzdugan și Emma, evacuați de urgență
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Ce a văzut toată lumea după ce prezentatoarea TV s-a întins prea tare. „Mi s-a rupt bluza”
recomandare pe bzi.ro
Simona Halep a aruncat internetul în aer cu oferta de Revelion 2026! Românii nu au iertat-o!
recomandare pe bzi.ro
Denise Rifai a făcut furori la evenimentul Adinei Buzatu! Toate privirile au fost îndreptate către ea! – GALERIE FOTO
recomandare pe dailybusiness.ro
Volodimir Zelenski se întâlnește cu Emmanuel Macron în Franța, după discuțiile privind acordul de pace între SUA și Ucraina
recomandare pe dailybusiness.ro
După întâlnirea SUA-Ucraina din Florida, atenția se îndreaptă asupra lui Putin
recomandare pe Jurnalul.ro
Gata cu joaca! Horoscopul dragostei, 15–21 decembrie 2025: Adevăruri incomode ies la iveală
recomandare pe a1.ro
Gabi Tamaș dorește să facă o schimbare în carieră. De ce se teme cel mai tare, după doi ani de la retragerea din activitate